Glavni meni

Voznja u subotu

Započeo Panco.KV, 29 April, 2013, 15:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Voznja u subotu zakazana Pit ,Yoya,Ja pa izvolte vozi se od Pojata preko Zajecara-Negotina-Uz Dunav preko Radujevca do Brze Palanke pa moze da se popreci na D.Milanovac pa dalje >Dunavskom magistralom ili da se zadje u Kladovo-Tekija zasta sam ja pa opet uz magistralu.Eto tura dogovorena ko hoce VELKAM

pit



     Aj da malo razradimo plan putovanja.Tura je dvodnevna tako da prvog dana imamo dosta vremena da obidjemo sve sto nas zanima na tom potezu.
     Start je u Paracin i odatle bi krenuli preko Cestobrdodice gde bi kod Boljevca skrenuli leovo ka Brestovackoj banji tj Borskom jezeru gde bi na splavu popili pice.Onda sputanje do Bora na sladoled i dalje ka Zajecaru.Ako ima zainteresovanih mogli bi i do Viminacijuma ...rimskog grada odlicno ocuvanog.Sledeca etapa je Negotin gde bi nas moj drugar Zoran poznatiji kao Ribolovac  propratio do Pimnica da vidimo i to cudo.Zoran tu ima staru pimnicu ostalu od davnina ..staru cirka 2oo godina.
     Sledeca etapa je Kladovo tu bi spavali ako se drugacije ne dogovorimo i sutra nastavljmao dunavskom magistralom dalje.
     Ko ima neku  drugu ideju neka slobodno iznese.

eclipse4

ja bi iso do viminacijuma posto mi je to primarni sport i hobi ali meni je sve to pa kontra putanja ;)
a i sutra pocinje organizacija i spremanje za prvi maj......sve u svemu ako svratite do radujevca,tj u moje selo,javite se pa da bar popijemo po nesto kod mene ili pred prodavnicu gde vam volja,posto kafana radi dvokratno tj dva puta po pola sata ;) ;) ;)
sve sto mogu je da vas docekam i ispratim ako sam tu u selo u vreme kad budete stigli. :(

pit

Citat: eclipse4 poslato 29 April, 2013, 15:42
ja bi iso do viminacijuma posto mi je to primarni sport i hobi ali meni je sve to pa kontra putanja ;)
a i sutra pocinje organizacija i spremanje za prvi maj......sve u svemu ako svratite do radujevca,tj u moje selo,javite se pa da bar popijemo po nesto kod mene ili pred prodavnicu gde vam volja,posto kafana radi dvokratno tj dva puta po pola sata ;) ;) ;)
sve sto mogu je da vas docekam i ispratim ako sam tu u selo u vreme kad budete stigli. :(

           Hvala na pozivu ako se ostali sloze i budemo imali vreman sto da ne.Kazi mi jer  je Radujevac u pravu gde se odrzava motoskup u Negotinu ...posto mi se cini da sam prolazio tu.

eclipse4

sta sam ja koj kurac ppermutovao subotu i "sutra" hahaha,oj gospode boze ;)
ja shvati da cete sutra da odradite turu.....a za subotu ce se cujemo jos ;)

moto skup se odrzava na kusjaku,to je od radujevca 10-ak km,kad stignes u radujevac nema dalje,tj ko je dosao do radujevca dosao je namenski odatle nema dalje,samo ladan dunav ;)
naravno pred radujevac ima skretanje za prahovo,ali kad bi neko hteo da ide za prahovo ne bi isao preko radujevca jer bi bilo okolo ;)

Panco.KV

Vazno je da se lepo vozimo i da obidjemo sve sto je lepo a lepog ima dosta na tim potezima i naravno pranje jaja u ladnom Dunavu je ono ko u vojsci pod mirno hahah a i ta cuvena alaska corba me golica.

Panco.KV

Brate eclipse pa mi do tebe pa onda zajedno uz Dunav krug i vratis se sa Pitom ja skrecem u Batocini a ti Paracin prosto ili bar do djerdapa zajedno razigraj malo to.

YoYa

Citat: pit poslato 29 April, 2013, 15:35


     Aj da malo razradimo plan putovanja.Tura je dvodnevna tako da prvog dana imamo dosta vremena da obidjemo sve sto nas zanima na tom potezu.
     Start je u Paracin i odatle bi krenuli preko Cestobrdodice gde bi kod Boljevca skrenuli leovo ka Brestovackoj banji tj Borskom jezeru gde bi na splavu popili pice.Onda sputanje do Bora na sladoled i dalje ka Zajecaru.Ako ima zainteresovanih mogli bi i do Viminacijuma ...rimskog grada odlicno ocuvanog.Sledeca etapa je Negotin gde bi nas moj drugar Zoran poznatiji kao Ribolovac  propratio do Pimnica da vidimo i to cudo.Zoran tu ima staru pimnicu ostalu od davnina ..staru cirka 2oo godina.
     Sledeca etapa je Kladovo tu bi spavali ako se drugacije ne dogovorimo i sutra nastavljmao dunavskom magistralom dalje.
     Ko ima neku  drugu ideju neka slobodno iznese.

Matorci Uskrs i ove godine u nedelju ,>,

eclipse4

dacu sve od sebe da napravim i ja krug sa vama ili makar da idem autom do dunava dal ovde ili na kusijak i spremimo i tu corbu....ali kod mene je tako da ja skoro do zadnjeg momenta neznam gde cu biti.

Panco.KV

Pa nedelja je Uskrs pa taman do rucka kuci onda ne bih isao sa zenom

YoYa

ja sam u subotu sa vama, u nedelju ujutru kuckam jaja

MIGE

uhhhh,jeza me vata od tog puta-boljevac,bor,zajecar,negotin,knjazevac....mrzim tu rutu...tu su mi nekoliko drugara nastradala...oprez ako tuda idete,narocito cestobrodica...ima i dalje sitnog kamenja :(

mareskin

Citat: MIGE poslato 30 April, 2013, 00:22
uhhhh,jeza me vata od tog puta-boljevac,bor,zajecar,negotin,knjazevac....mrzim tu rutu...tu su mi nekoliko drugara nastradala...oprez ako tuda idete,narocito cestobrodica...ima i dalje sitnog kamenja :(

Mi smo pro¹le godine na Dunavskoj turi nai¹li na neko mesto/selo gde je na asfaltu bilo rizle na kubik. I na ulazu i na izlazu iz mesta. Totalno zajebana situacija.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

JBG polako ne zurimo se ma svuda su putevi sranje.

Major

Citat: MIGE poslato 30 April, 2013, 00:22
uhhhh,jeza me vata od tog puta-boljevac,bor,zajecar,negotin,knjazevac....mrzim tu rutu...tu su mi nekoliko drugara nastradala...oprez ako tuda idete,narocito cestobrodica...ima i dalje sitnog kamenja :(

Da da ljudi oprezno tuda nije to put za peglanje vise za uzivanciju.
Lepu voznju vam zelim [cheers]

eclipse4

samo vi bezbedno do mene i od mene do kuce a posle radite sta hocete ;)
koliko ce da vas bidne otprilike?

Darko

Citat: MIGE poslato 30 April, 2013, 00:22
-boljevac,bor,zajecar,negotin,knjazevac...oprez ako tuda idete,narocito cestobrodica...

nikako ne moze da ide ovim redom ...

Panco.KV

Citat: eclipse4 poslato 01 Maj, 2013, 01:26
samo vi bezbedno do mene i od mene do kuce a posle radite sta hocete ;)
koliko ce da vas bidne otprilike?
Dovoljno za prase  [rofl]

Panco.KV

Citat: Darko poslato 01 Maj, 2013, 01:32
Citat: MIGE poslato 30 April, 2013, 00:22
-boljevac,bor,zajecar,negotin,knjazevac...oprez ako tuda idete,narocito cestobrodica...

nikako ne moze da ide ovim redom ...
Nece tim redom nego je onako stavljeno da se vidi da znamo i ostala mesta okolo sem ZA i Negotina  :D

YoYa

Kad ste mislili kretanje i gde da se nadjemo? Ja moram  sabajle do Jagodine poslom ,.