Glavni meni

Saradnja, auto industrija

Započeo Stevan, 12 Januar, 2011, 09:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stevan

Ovako, cale ima auto servis. Treba nam neko strucan za chip tuning. Imamo uredaj koji skine i vrati program na auto, treba mi neko ko bi radio tj cipovao taj program koji mu posaljem i vracao mi cipovan. Takodje, taj neko treba da mi daje garanciju na to sto radi. A placanje bi islo po svakom uradjenom programu, a cena zavisi od automobila na kom se radi. Da li ima zainteresovanih strucnih ili preporuka? Gledao sam druge forume, al' sve neke prepametne seronje.

Dzigi Boy

Znam jednog jako jakog elektronicara, mislim da on bas radi takve stvari......i pravi uredjaje za dijagnostiku tih cipova.......provericu ti pa ti javim u toku dana, znas 100% da je odlican i da nije nikakav prevarant

Stevan

Javi... Ako ispadne kako se nadam imas cip gratis :D

Dutchman

u srbiji nema niko a da uradi to kako treba , jbg sticajem okolnosti bio u tim vodama josh pre deset godina uzimali ljudi pare dok nije bilo dinojet-a a posle truba doteraju auto za trke i namunje mu chip a on ima 15ks manje ... prvo nemoze bez dina da se radi ili bez probnih voznji i to nemoze za dan da se uradi , ja ustvari nas 4tvoro smo se zezali 2-3 dana dok smo namestili niru da ra radi kako treba i mislim da nismo izvukli maximum iz tog agregata , pri tom smo potroshili oko 100litara goriva na probne voznje .... znachi najjeftinija varijanta ti je internet mape koshtaju oko 100-150e najbolji su italijani imaju slichnu klimu kao i mi pa su mape najpribliznije , poshaljesh im mejlom i oni ti vrate za 3 do 24 sata modifikovanu ... i ako ne radi kako treba poshalju ti josh jednu ili dve dok ne ubodesh koja radi ... 

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Stevan poslato 12 Januar, 2011, 09:17
Ovako, cale ima auto servis. Treba nam neko strucan za chip tuning. Imamo uredaj koji skine i vrati program na auto, treba mi neko ko bi radio tj cipovao taj program koji mu posaljem i vracao mi cipovan. Takodje, taj neko treba da mi daje garanciju na to sto radi. A placanje bi islo po svakom uradjenom programu, a cena zavisi od automobila na kom se radi. Da li ima zainteresovanih strucnih ili preporuka? Gledao sam druge forume, al' sve neke prepametne seronje.
Molio bi da procitas gornji tekst ...
program ne moze da se chipuje, ali bi chip moga da se programira, odnosno da se ucita u njega druga mapa, i da se vrati nazad u kontrolnu jediniju, ili kako nas narod kaze kompjuter.
Kako gore covek rece bez dyno stola, ili mobilnog programatora koji bi se nalazio u kolima, slaba vajda....cesce su knedle nego peakovi u radu. BATALI...mnogo para a u Srbiji nema ko to da plati.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11