Glavni meni

Azbestnu traku

Započeo Nikolaaaaw, 23 April, 2013, 13:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nikolaaaaw

Ako neko ima ili zna neku radnju u Beogradu gde ima da se nadje,ali da je proveren kvalitet da ne planem negde na ulici  :)


mirno

cobest Mladenovac, prodaju na kvadratni metar
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

El Jefe

Iz louisa 10M x50mm X 2mm 25e
Друштво за заштиту од животиња

Nikolaaaaw

Za te iz Mladenovca sam cuo ne bas reci hvale. Citiram: "-Kako sam veæ u jednoj od tema op¹irno opisao namotavanje,izgled i svrhu azbestne trake isto se i na kraju vidi ishod svega kada se kupi jeftin materijal za koji je obeæan kvalitet.
       -Znaèi ovako nakon par minuta rada na leru poèelo da se pu¹i ¹to je izazvalo paniku ,pa onda krenulo da gori,pa smo onda glumeli vatrogasce,jednom reèju scena za Kusturicu.
       -Nikad nisam bio skapos,jednostavno moram ja sve dva puta da radim i platim to je jaèe od mene   .
       -Firma COBEST nije za preporuku ni njihovi proizvodi bar ne ¹to se tièe ovog ¹to sam ja probao"

A ne treba mi 10m,dovoljno mi je nekih 2m,a cuo sam da ovde negde ima na metar prodaja. U svakom slucaju hvala na informacijama.  [cheers]

aleks89rd

i ja bih hteo traku, ako hoces mozemo po pola da kupimo ovu iz luisa

Nikolaaaaw

Probacu da nadjem ovde do kraja nedelje,ako nista ne uradim onda moze po pola iz luisa

aleks89rd

ako nadjes ovde nesto da valja uzmi i meni pa cu ti dati kintu

El Jefe

Ima u dve boje ako se secam
Друштво за заштиту од животиња

pittatore

Petro ili jugohemija(ne secam se vise) u Karadjordjevoj ulici ispod Brankovog mosta. Prodaju na kilo raznih dimenzija.

Nikolaaaaw

Nasao na Karadjordjevom trgu,staklena traka,kaze da trpi do 600c ali ne deluje mi bas tako,probacu pa javljam kako se ponasa,a i bele je boje tako da cu morati da je farbam

kovac85

treba da imas u zemunu u prodavnici termomont ;)

ЯЭВОЛУТИОН

u cnoj boji kod nas nema...a i ta crna koja dodje od preko je crna samo prvih par eseci...onda postane prilicno svetlo siva.....i da azbestna traka se mota tako sto se prvo potopi u vodu preko noci pa se vlazna namotava, da bi mogao da je zategnes....i ne kupuj ove domace....generalno kurcu ne valjaju. ako porucujes od preko obavezno uzmi prohrom vezice koje idu uz njih....inace ce kurac da ih namotas kako treba.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Nikolaaaaw

Dosta ljudi mi je skrenulo paznju na kvalitet ovih traka kod nas tako da ipak uzimam iz luisa,sto je sigurno sigurno je,da ne planem negde na putu  [cheers]

aleks89rd

ispravno razmisljanje prijatelju [cheers] koliko je tebi trake potrebno, meni je potrebno 6-7m? hoces da uzimamo jednu pa da ti dam 15-20 eura za veci deo ili svako sebi da uzme po 10m?

Nikolaaaaw

Meni ne treba vise od 3m,tako da mozemo ukupno 10m. Narucicu ja danas kod Sekule traku i jos nesto iz luisa pa kad mi stigne nadjemo se u gradu da preuzmes,moze?  [cheers]

aleks89rd

ajde ja cu uzeti taj deo koji ostane tebi i jos jednu celu tako da poruci dve ja cu ti dati kintu, zatrebace nekome pa da se ne bi maltretirali opet sa svime imacu je ja pa ecmo da delimo [cheers] i daj te prohrom vezice sto kaze revolucija

Nikolaaaaw

Ili u luisu nema vezice ili ih ja nisam nasao   [neampojma]

ЯЭВОЛУТИОН

pazi u cemu je stos sa vezicama.....mogu da se namotaju i bez , ali da je zavrsis i zapocnes kako treba tesko...jedino ako ste dvojca i motate....moze se motati na dva nacina...obicno....klasicno motanje odlazi manje trake i u unakrs....dobijes lepsu saru i deblji sloj ali ode trake cudo jedno...


ovo je najbolja koju sam ja koristio do sada...ide na suvo...ali bolje se zateze na mokro...

http://www.google.rs/imgres?imgurl=http://www.rogerclarkmotorsport.co.uk/general/userfiles/images/shop/rcmh01-800x533.jpg&imgrefurl=http://www.rogerclarkmotorsport.co.uk/shop_detail.asp?productID%3D2619&h=533&w=800&sz=229&tbnid=fhWkuLZn9TWY_M:&tbnh=90&tbnw=135&zoom=1&usg=__29H5nk9wNsmv4T8pLNOHvaZOPeE=&docid=3jy8YtDDaXza4M&sa=X&ei=uFWFUZ3fC6al4gS39IC4DQ&ved=0CEcQ9QEwBg&dur=4818
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zzare

Citat: Nikolaaaaw poslato 24 April, 2013, 13:00
Ili u luisu nema vezice ili ih ja nisam nasao   [neampojma]
Evo ih ...
Link ...

m.mitar

A cemu sluzi to oblaganje cevi trakom?Estetike radi ili je nesto drugo u pitanju?