Glavni meni

Auspuh servis u Novom Sadu

Započeo pevoje, 23 April, 2013, 12:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pevoje

Pozdrav ekipo,

nedavno sam uzeo suzukija GSX600 F i imam problema sa auspuhom.

Sam top je bio varen i zatvaran nitnama. Kada sam otisao kod mehanicara on je uzeo to da "sredi". Otvorio je top i samo odsekao malo donji deo i opet ga zatvorio nitnama. Isao sam na put preko vikenda i nakon 100km auspuh poceo da se cuje kao tenk kao da je probio negde. :(

Po poratku sam otisao kod njega da vidim sta se desava i dobio sam odgovor da je "zaboravio" da mi kaze da je auspuh unutra izgoreo i da moram to srediti u auspuh servisu...

E sada.... hteo bih ovo da sredim i treba mi preporuka za dobrog (i naravno jeftinog) majstora.

Ako je protiv pravila foruma mozaete mi poslati i u PP.

Hvala svima.

Poz

Evo i slika motora (slike su pre nego sto je "sredjen" top):



[attachment deleted by admin]

jevta


pevoje

Nisam znao da Bata radi i motore :)

Zahvaljujem

pevoje

Nazalost ne radi Bata motore...

Ima jos nekih predloga?

jevta

Meni Bata radi do sada 3 auspuha

pevoje

Onda Bata voli da za**bava :)

Ja ga danas zvao i objasnio sta mi treba kaze ne radi...

Odoh ja oci u oci ovih dana kod njega da pogleda pa da cujemo misljenje :)

apu

Probaj u PK kod staniæa. Probacu da ti nadjem I broj negde. Meni je radio za kola vise puta I dobro rade ljudi. poku¹aj, ne ko¹ta te ni¹ta.

Kad uðe¹ u Pariske Komune iz Ja¹e Tomiæa prvo skretanje desno, u gara¾ama. Ima na jednoj i reklama auspuh servis

Pop


"Грме танки џефердари..."


jevta

Ima jedan u pariske komune i on se baktao sa motorima

pevoje

hvala ekipo :)

Bio sam i kod Bate i dobio informaciju da ni sam ne zna dok ga ne bi otvorio da li moze uopste da sredi. Videcu sa Darkom nesto da sredim

jevta

Samo ti to njemu ostavi i neboj se.
Ili probaj da se javi¹ ®abcu mo¾da bi on bio voljan da ti to sredi.
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=6268

pevoje

Cuo sam se sa Darkom, cene su od 80-100 eur sto mi se malo cini previse ali videcu jos sa Zapcem sta on kaze

Slaninar

Pitaj Mi¹iku. On je maher za 2T auspuhe, a mo¾da bi se i ovoga prihvatio. Na klisi je radionica, samo nazovi u ponedeljak, pa pitaj.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen