Glavni meni

Izmamilo MI osmeh u petak-Manijaci Hvala

Započeo aleks89rd, 22 April, 2013, 11:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major


aleks89rd

ja da imam 12k ne bih od tebe trazio motor nego bih isao sa dva, na jednom ja na drugom moje stvari ;D ;D ;D
a sta fali tajvancu? [neampojma]

Major

Jedno 400cc ;D

Ma ne fali mu nista, nego rekoh ides na more pa sam mislio da si mozda pazario nesto drugo :D


aleks89rd

Ja da sam pazario culo bi se :(

Nego, hoce neko do zlatibora u subotu, ajde bre manijaci, treba podrska, i da pojedemo po komplet lepinju, ja castim

Jefta

Nazalost zauzet u subotu, ali bih te pratio bez problema.

stefgi

ти да пратиш до Златибора без проблема.......дискутабилно а и нешто ми познато  8)

Jefta

Па ја када идем сам по Румунији ништа се не догоди, када идем негде са тобом, мора неко срање да се деси :) сада ти види да ли је то због мене или због тебе!

А и Алекс не иде дивчибарским путевима па да треба да се брине, јебало те Дивчибаре!!!

stefgi

Citat: Jefta poslato 22 April, 2013, 14:20
Па ја када идем сам по Румунији ништа се не догоди, када идем негде са тобом, мора неко срање да се деси
па кад желиш да возиш као ја а  то је за тебе немогућа мисија  [kralj]

balcan girl

aleks javi se cruzersima kod njih su ekipa iz crne gore vidi ako nisu krenuli kad krecu pa mozes sa njima skroz do cg. a tu oko zlatibora je mareskin pa moze tamo da te saceka :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jefta

Citat: stefgi poslato 22 April, 2013, 14:51
Citat: Jefta poslato 22 April, 2013, 14:20
Па ја када идем сам по Румунији ништа се не догоди, када идем негде са тобом, мора неко срање да се деси
па кад желиш да возиш као ја а  то је за тебе немогућа мисија  [kralj]
Са Бургманом свакако, са неким другим мотором видели би :)

perlx