Glavni meni

27 - 28.04.2013 - Batajnica

Započeo Gašpar, 22 April, 2013, 10:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Maj, 2013, 15:16
to sto se nije nikada desilo, ne znaci da nece.....ni covek nije nikada do prosle godine skocio padobranom iz svemira,....za sve postoji prvi put.

Prvi je iz svemira skocio 1960. godine, ali ga nije sponzorisao RedBull pa se ne racuna.

"Nekada je trkanje bilo opasno a seks bezbedan, sada je trkanje bezbedno a seks opasan."

rboban

Po meni je ovde NAJopasnije.... ispuca ga na izlazu iz krivine..... ili mu udje prebrzo sa unutrasnje strane i  samo istera onog sa spoljne (doziveo licno na jednom treningu) i eto BELAJA!!!!
Ride It Like You Stole It

x3mer89

Pao Mocibob 2010. ali motor ne ode daleko od staze kad se tu padne... gore je na kocenju, ako prvi dodir kocnice blokira tocak.

Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

rboban

Da, samo ja ne pricam o padu, vec ga ga neko istera van staze ili ga isteraju.....
Ride It Like You Stole It

x3mer89

Inercija je cudna stvar... motor uvjek moze biti nepredvidiv. Ono sto je meni na Batajnici uvjek zapinjalo za oko su redari koji nisu bili u stanju da drze publiku dalje od staze. Bio sam u situaciji da gledam kako redari mole ljude da se sklone a niko ne reaguje. Stave za redare neku djecurliju i normalno da oni to ne mogu sporovesti.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Mad Max

Sto se tice redara, ne mogu oni nista, jedino sa nekom palicom da par gledalaca dobije po glavi pa bi se smirili. Mi smo takav narod, tako da se ne bih slozio da redari nesto mogu uciniti.
Brzi od smrti, Jaci od bola

x3mer89

Na Zaluzanima mogu. Kada Sector Security obezbedjuje trku stvarno se zna red i iza zute trake se ne prelazi. Ako neko pravi problem odmah dodje nnjih 3-4 i rjese stvar. Zato mi je bilo cudno kad sam vidio to na Batajnici.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Mad Max

Citat: x3mer89 poslato 03 Maj, 2013, 00:44
Na Zaluzanima mogu. Kada Sector Security obezbedjuje trku stvarno se zna red i iza zute trake se ne prelazi. Ako neko pravi problem odmah dodje nnjih 3-4 i rjese stvar. Zato mi je bilo cudno kad sam vidio to na Batajnici.
Upravo tako, moraju da budu dobro nervozni i na opasno osisani, jer drugacije ne ide :)
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Sla¾em se. Jeza me uhvati kada se skupe ljudi na kraju povratnog i malte ne istrèavaju ispred Èoja da uhvate ¹to bolji kadar slajda. Sve je to  [ludak] i ne shvata moguæe posledice.

Na ovoj poslednjoj su redari stvarno bili manje vi¹e oprezni, stalno opominjali, kontrolisali ko ima pravo pristupa park fermeu, ...

ЯЭВОЛУТИОН

ajde sad da elaboriramo....na kocenju neko izgubi konreolu i predje mu motor u wobbling , zbaci ga sa motora a ovaj sa 100 nastavi u publiku....svaka krivina, bez deset metara peska i slamenim barijerama isprd betonskog zida na kojem je zategnuta metalna ograda je nebezbedna za gledaoce....kod nas staza ne postoji, trke se odigravaju na pripremljenim i zakupljenim asvaltnim povrsinama, gde organizator trke nema dovoljno para da ga neko tuzi za milonski iznos...pa ih kurac zabole.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Maj, 2013, 12:13
ajde sad da elaboriramo....na kocenju neko izgubi konreolu i predje mu motor u wobbling , zbaci ga sa motora a ovaj sa 100 nastavi u publiku....svaka krivina, bez deset metara peska i slamenim barijerama isprd betonskog zida na kojem je zategnuta metalna ograda je nebezbedna za gledaoce....kod nas staza ne postoji, trke se odigravaju na pripremljenim i zakupljenim asvaltnim povrsinama, gde organizator trke nema dovoljno para da ga neko tuzi za milonski iznos...pa ih kurac zabole.
Mogucnost izletanja uvek postoji, mada, niko ne misli toliko dok se nesto ne desi. Jednom prilikom sam izleteo, nije problem da se ukoci. Problem je sto me strah uhvatio da cu uletet u masu naroda, tako da u slucaju malo kasnijeg reagovanja, izlece se pravo na masu!
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam u vreme kad sam bio mlad i lud i imadoh 75 kila.....na ovoj visini to znaci kost i koza....peglao neke od staza....par krugova ovde, par tamo....uglavnom kad odemo pre trke da pravimo motor .....ali bukvalno smo ga pravili....strpa se motor u delovima u gepek od keca, a na stazi pre treninga krece sastavljanje...
E pa jednom prilikom smo se malo zabrojali...neko nije zategao kako treba nesto, pa sam na probi u prvoj krivini nastavio malo pravo....u Rijeci na Grobniku....a nisam isao brzo, ali kocis dok ima staze posle toga noge dole i gledas da preteknes, a sa 2t ne nadas se kocenju motorom. Srecom nisam nista sjebao...samo vatili sve na mesto i proverili sve sto smo stezali....inace imali smo obicaj da srafove osovina tockova i kandzi farbamo u crveno kad ih skinemo sa motora.....i cim vidis da nije sjebana farba znas da nisi stegao....e pa neki mamlaz nije stegao.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11