Glavni meni

27 - 28.04.2013 - Batajnica

Započeo Gašpar, 22 April, 2013, 10:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd


Gašpar

Preforsirao se. Bio je prvi u tom trenutku.


Elem, Kenguriæu dugujem izvinjenje, i dobiæe ga na Banjici odmah posle praznika  [cheers]

Jefta


Jefta

A i ne volim kada mi se ljudi motaju oko motora :)

ЯЭВОЛУТИОН

ne znam kako da nazovem ove budale koje stoje na krivini...samoubice, mazohisti...a organizatora....ni njega ne mogu da oslikam recima....kad bude neko izleteo sa 200 bice mrtvih, a onda ce kuku lele.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Nije tako stra¹no kao ¹to izgleda, veruj mi. Sa tog pravca se vraæaju punom èetvrtom, eventualno stignu do pete i koèe 200 metara pre krivine. Èak i da im se pregreje ulje, do ograde æe maksimalno usporiti.

Inaèe, jesu budale, gore na ¹ikani je najsavr¹enija pozicija za gledanje  ;D

zemunboy


x3mer89

Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Stuntoholic

Nije preforsirao, vec mu se odvrnuo fuzaster, a bio je oslonjen na njega, bio je sa mnom u boxu ;)
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

x3mer89

Auu... ne zgodno bas. I meni se desilo, srecom nisam spao.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Stuntoholic

Nije imao srece, trebao je da vozi 1000 i 600, krene prvi krug sa 1000 i crkne motor..
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

easy

pitanje za trkace, da li se vise oslanja na unutrasnji fuzaster ili spoljni?

x3mer89

Na spoljni 80-90%
Ako previse opteretis unutrasnji zadnji tocak puno proklizuje.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

easy

tako nesto sam i ja kapirao, ali zbog straha da ce eventualno drljanje unutrasnjim fuzasterom ako je isti opterecen izbaciti motor iz balansa.
ne pokusavam da kazem da uspevam da drljam fuzasterom :D

gogo42

strasno izgleda ovaj pad :S ,,, bas belaj sta je motor udario, jbt nekoliko puta s tocka na tocak :(
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Stuntoholic

My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 April, 2013, 10:23
ne znam kako da nazovem ove budale koje stoje na krivini...samoubice, mazohisti...a organizatora....ni njega ne mogu da oslikam recima....kad bude neko izleteo sa 200 bice mrtvih, a onda ce kuku lele.

Mislim da su stoka ¹to pre tih metalnih ograda za publiku nisu stavili bar seno, ili gume. Da ne otkliza¹ u gvo¾ðuriju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ga¹par poslato 29 April, 2013, 10:40
Nije tako stra¹no kao ¹to izgleda, veruj mi. Sa tog pravca se vraæaju punom èetvrtom, eventualno stignu do pete i koèe 200 metara pre krivine. Èak i da im se pregreje ulje, do ograde æe maksimalno usporiti.

Inaèe, jesu budale, gore na ¹ikani je najsavr¹enija pozicija za gledanje  ;D
gaspare......puna cetvrta je skoro 200...kasno kocenje i sa stotkom otklizava....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Teeeško. Nikada niko nije uleteo u ljude, a prekoče se po nekoliko puta po treningu.

ЯЭВОЛУТИОН

to sto se nije nikada desilo, ne znaci da nece.....ni covek nije nikada do prosle godine skocio padobranom iz svemira,....za sve postoji prvi put.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11