Glavni meni

Sredjivanje iz ocaja

Započeo ljubovasic, 22 April, 2013, 01:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

negro

Nemoj da te pale, taj skuter je odlican.

Teraju te da kupis gpz a jedan vozi cbr 600  a drugi cb 500, pa te samo loze da imaju koga da zezaju sa gpz-om.   [rofl]

Kupi `Ondu Bog da te vidi.  [zvizdi]

Onda mozes da se zezas kako hoces.....

TEEfqd

ja sam prosli petak imao udes zato sto nisam mogao da ukocim sa skuterom jer je govno. da sam bio na svom motoru ne bi ni bio u rizicnoj situaciji sa kocenjem

kosta92

Ako ga sredjujes, radi to da valja prvo kocnice pa sve ostalo.. Dosta su ti primera dali :D
Sam biras kako zivis ! :)

stilgar

Citat: negro poslato 22 April, 2013, 18:32
Nemoj da te pale, taj skuter je odlican.

Teraju te da kupis gpz a jedan vozi cbr 600  a drugi cb 500, pa te samo loze da imaju koga da zezaju sa gpz-om.   [rofl]

Kupi `Ondu Bog da te vidi.  [zvizdi]

Onda mozes da se zezas kako hoces.....
sve si shvatio pogresno. serbduckov gpz je 500 ojra, monsterov valjda 750 ojra. za te kitove od 70 ccm i ostale pratece manifestacije koje iziskuje takva operacija ima da sredi ove da budu ko bombone, a gpz je odlican za prvi pravi motor. posle kad preraste i uveri roditelje da je "zreo" moze da bira hondu :)

Hurricane

Citat: stilgar poslato 22 April, 2013, 18:43
Citat: negro poslato 22 April, 2013, 18:32
Nemoj da te pale, taj skuter je odlican.

Teraju te da kupis gpz a jedan vozi cbr 600  a drugi cb 500, pa te samo loze da imaju koga da zezaju sa gpz-om.   [rofl]

Kupi `Ondu Bog da te vidi.  [zvizdi]

Onda mozes da se zezas kako hoces.....
sve si shvatio pogresno. serbduckov gpz je 500 ojra, monsterov valjda 750 ojra. za te kitove od 70 ccm i ostale pratece manifestacije koje iziskuje takva operacija ima da sredi ove da budu ko bombone, a gpz je odlican za prvi pravi motor. posle kad preraste i uveri roditelje da je "zreo" moze da bira hondu :)

...sve si rekao brate..

dodao bih samo da dok bude sreðivao i upoznavao gpz-a, naðe neku devojèicu kojoj to ne smeta, ode od roditelja i poène da ¾ivi sa njom..

..i eto.. na¹ao si se u situaciji da je vi¹e i glupo pitati roditelje za bilo kakvo mi¹ljenje..

veruj mi da je lak¹e nego ¹to zvuèi..

..kupi....

ljubovasic

Nisu finansije toliki problem... Majkin brat blizanac je poginuo u automobilskoj nesreci kada je bio mojih godina. Po njemu sam i dobio ime. Tako da zbog toga me i sputavaju u nabavci. Sto se tice sredjivanja skutera to sam koliko toliko doktorirao. :) A vjerujte mi ne bih imao nista protiv da vozim GPZ, mada ako budem kupovao motor bice to vjerovatno FZ6 ili GSR600.. Polako, nije mi problem da provedem i ovo ljeto vozikajucI se na skuteru. :D

Dukags

pa da budemo iskreni ovakvim skuterom pre mozes da zagines, a nije stvar bezbednosti iskljucivo u brzini nego pre u glavi

ljubovasic

Ma i ne obaram ga previse u krivinama i ne jurcam kroz grad (kao sto sam to prije radio), pomalo ga dizem na zadnji i to je to. :)
Sto se kocnica tice i nisu mu toliko lose, kao sto su kod nekih drugih skutera... prednja i zadnja su disk i fino ga zaustavljaju....

Kengur

Citat: njanja poslato 22 April, 2013, 10:28
Digni ti skuter na tocak pred njima

To sam ja uradio, pa keva udarila u ivicnjak sa kolima :) Dosla posle kuci i rekla mi da se lecim.
Posle udesa 2006 sam uzeo nekog pezoa spid fajta... Bio isto uradjen, isao kao lud. A bio neopevan krs :)

apu

@ljubovasic
a koje si ti godi¹te?

clutch&brake

gpz gpz gpz gpz gpz gpz gpz gpz gpz
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hurricane

...kupi...kupi...kupi...kupi...kupi...kupi...kupi...kupi...

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kengur

Mislim da u kompu imam neki klip snimljen sa halo govornicom... Bas taj pezo raspali kako ga drkam na tocku... Doduse sa spustenim noga...

Koliko ovo glupo zvuci :D

Gašpar

A sta mislis o tome da uzmes gpz? Ili mozda gpz? A predlozio bih i gpz kao dobar izbor? Mada mozes da pogledas i neki gpz ili mozda gpz?
Jesi li razmisljao o gpz?
Ah da, umalo da zaboravim, kao pocetniku bih ti preporucio gpz ;D

perlx

Ma kakav gpz, bolje umesto gpz da uzme gpz ;D

UFF


Hurricane

...subliminacija je jako efektna stvar.. pogotovo kada se izvodi putem medija..

Svedoci smo da je vi¹e od polovine èlanova ovog foruma ubeðeno pa i sami admini da je najpametnije

da ti dru¾e lepo kupi¹ taj gpz i u¾iva¹ do mile volje u vo¾nji..

ljubovasic


ljubovasic

Hahahhaha, blago vama :) Mislio sam da uzmem GPZ, ali posto sada predlazete da uzmem GPZ ni sam nisam siguran. Dvoumim se izmedju ta dva. :p Tako da ni sam vise ne znam. Mozda vam udarim kontru pa umjesto GPZ kupim GPZ...