Glavni meni

Kawasaki KLR 600 Acerbis oversize rezervoar

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 April, 2013, 15:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Prodajem za KLR600 Acerbisov oversize rezervoar..polovan u mom vlasnistvu zadnjih ,,,sta znam 15 godina....plastican sa slavinom i cepom.....cena 50 jevreja,,,
064 1173611
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bishke

You should do one thing every day that scares you

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

Jel bi to moglo da se nabud¾i na KLE-a...? Ne ¹alim se, majke mi...:D :-*

zVuk

sve moze se nabudzi.....gde je visak odsece se, gde ga fali napunis silikonom, za sve ostalo tu su plasticne vezice.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Taraba

Ne moze
KLR ima sredi¹nju cevku na ramu, kle ima dve okolo naokolo.
Mozes da ga montiras umesto kofera jedino.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


juga


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Taraba poslato 08 Oktobar, 2013, 15:38
Ne moze
KLR ima sredi¹nju cevku na ramu, kle ima dve okolo naokolo.
Mozes da ga montiras umesto kofera jedino.

A ¹ta ako je ovaj dovoljno ¹irok, pa mo¾e da zaja¹e oko 2 cevi...? :P

Taraba

Onda ces morati da iseèe¹ vrh rezervoara jer neæe¹ moæi da vidi¹ preko njega :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


easy


juga


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

sto ne...ima piva, ima rakije, ima kafe....ol inkluziv
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Kukam zato ¹to nemam motor na koji mo¾e taj rezervoar, i ¹to ne mogu da napu¹tam radno mesto na par sati...[facepalm]

ЯЭВОЛУТИОН

kad si Lazicu promeni radno mesto...ranije si doalzio na posao na par minuta a sad ne mozes da ga napustis na par minuta.....bas nisi mogao neku sredinu da nadjes...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

zato ¹to je moj gazda genije prodao firmu i 6 hiljada raèunara u garanciji...:o