Glavni meni

pomoc neki majstor za stelovanje karba Pancevo Vrsac?

Započeo dani-dax, 15 April, 2013, 08:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dani-dax

Manijaci moze mala pomoc treba mi neki majstor za stelovanje karba u okolini Panceva ili Vrsca ja i drugar bi trebali da oteramo motore da se nasteluju karbovi pa ako neko to radi ili znate nekog bio bih vam veoma zahvalan pozdrav i hvala unapred  :)

Vlajko

Te¹ko je u Bg. naæi dobrog majstora a kamoli ¹ire..

Ne bi trebalo kilometri da vam budu problem za takve stvari..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

kao sto vlajko rece
imas ovde na forumu odlicnog majstora, provozajete se i do bg kad vec idete do panceva

srbac

Kod majstora se ide po dijagnozu a ne sa dijagnozom....

Igor Amidzic

Zovnite ovog decka - 064 6684436 Igor. Iz Dolova je, (15km od panceva)... slicno kao i Bg, pa sta vam je lakse...

Andjelo

Citat: dani-dax poslato 15 April, 2013, 08:08
Manijaci moze mala pomoc treba mi neki majstor za stelovanje karba u okolini Panceva ili Vrsca ja i drugar bi trebali da oteramo motore da se nasteluju karbovi pa ako neko to radi ili znate nekog bio bih vam veoma zahvalan pozdrav i hvala unapred  :)
pa pre stelovanja treba dobro oprati karburatore ultrazvukom  i pogledati da li je sve u redu sa diznama , membranama i iglicama  nivo plovka i ostalo a zatim da se posteluju ili nasteluju ........................za dva motora je potrebno ceo dan  ,samo stelovanjem neces nista dobiti jedino majstor ima dobit koji ti nastelovao karburatore

tamburski

Citat: Igor Amidzic poslato 15 April, 2013, 14:24
Zovnite ovog decka - 064 6684436 Igor. Iz Dolova je, (15km od panceva)... slicno kao i Bg, pa sta vam je lakse...
znam igora zavrsice vam to bez problema

dani-dax

hvala puno ;)
uzgred moj motor je iz dolova pa mozda Igor zna nesto vise o njumu nego ja :D

kloshmi

Momci jel ste terali kod tog Igora?? dajte par reèi, mo¾da i ja oteram kod njega