Glavni meni

Stigao PayPal (Nije ¹ala)

Započeo Gašpar, 10 April, 2013, 03:02

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

losmi

Ja sam neki dan digao sa Payoneer kartice 25.000 din, obracunao mi je to sve ukupno $244.5 dolara.
A sa PayPala sam skinuo $100 dolara, i dobio 89.5€, i $1 dolar je bio fee, tako da za sad se najmanje gubi na PayPalu, jedino smaranje malo dok ne podignes pare..

dzimika

Pojasni malo, kako ti je  10$ na 90 manje od  10$ na 235$ ?

despic

Ni meni bas nije najjasnije no ajd.
Malo sam umoran od toga da stalno gledam kurseve i razlike...obicno kad dizem su sume od oko 1000$ i uvek nesto na brzinu pogledam tako da se mozda nekga malo i zajebem...a stvarno ne bih gubio velike. Kad kazem velike mislim na to "zasto bi mi na 1000$ dao nekom 60$ kad mogu 30$ - jebe mi se, ni meni niko ne poklanja"
Ali sam stvarno poceo da se gubim usled nedostatka vremena...
Jel ima neka precica za utvrdjivanje najboljeg vida transakcije
klasican divljak

losmi

Citat: dzimika poslato 23 Januar, 2020, 09:52
Pojasni malo, kako ti je  10$ na 90 manje od  10$ na 235$ ?
Nije 90 dolara, nego evra..

dzimika

E jbg, ne pratim oznake, meni sve u dolarima u glavi :D

To jeste onda dobro

despic

U kojoj si banci? Jel si prebacio u dolarima pa ti stigli evri ili si konvertovao na paypalu?
klasican divljak

losmi

Citat: losmi poslato 20 Januar, 2020, 19:05
Konacno sam se nakanio da odem do banke.
Otvorio sam devizni racun u Intezi, i dobio neku klasik debitnu karticu. Odrzavanje se ne placa. Barem za sad.
Na PayPal sajtu sam povezao karticu i povukao pare. Karticu treba verifikovati za neke vece sume. Ako se dize nesto sitno ne treba onda. Provizija je 1% (min 0.25$) ili max 10$. I otprilike posle dva radna dana legnu pare.
E sad posto sam ja imao dolare na PayPalu, a nije moguce primiti uplatu u istim, cimao sam  PayPal da mi salje uplate u dolarima, tako da Visa konvertuje dolare u evre po odlicnom kursu.

despic

Preskocio sam 'intezu' dok sam citao...i to dva puta :)
Istina, svi hvale intezu, a ja jedini debil u rajfajzenu
klasican divljak

losmi

Citat: despic poslato 24 Januar, 2020, 17:57
Preskocio sam 'intezu' dok sam citao...i to dva puta :)
Istina, svi hvale intezu, a ja jedini debil u rajfajzenu
Ja ih nesto ne gotivim, ali za ovo su dobri..

ЯЭВОЛУТИОН

evo ja da sam kriminalac i da hocu da operem pare, radio bih na 5% kesh na ruke....dakle ti prebacis  na moj paypal nalog a ja ti dam kesh....a mesto stanovanja poreski raj....tako da nema poreza....u rusiji i amerikama neko to garant radi.....ali ovde verovatno ni ne peru pare.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

ma ima boljih metoda... pica na parce...

despic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Januar, 2020, 19:07
evo ja da sam kriminalac i da hocu da operem pare, radio bih na 5% kesh na ruke....dakle ti prebacis  na moj paypal nalog a ja ti dam kesh....a mesto stanovanja poreski raj....tako da nema poreza....u rusiji i amerikama neko to garant radi.....ali ovde verovatno ni ne peru pare.
Ja ti prebacim 100$ i vec ti uzmu 3.5%, znaci ostaje ti 1.5% provizije.
A uplate na paypal ne idu tako lako ko sto mislis, racun, banka, ime prezime jbg
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

tebi uzmu 3.5...na ono sto mi legne na racun skinem 5.....a placanje na racun je sasvim normalno...ne perem pare za sebe....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

koristim paypal, nikad ne podizem novac, zasto bih, ionako cu platiti nesto drugo istim. cena koriscenja je 4% od prispelog novca
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

despic

Mozes da platis jogurt u maksiju paypalom?
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

ne pije on jogurat...on narucuje sa amazona surutku i ostale suplenete....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Februar, 2020, 15:55
ne pije on jogurat...on narucuje sa amazona surutku i ostale suplenete....

"...Bude tu i integralni pirinaè... Geri Mur..."

Paypal dere na provizijama, pa i za skidanje novca sa raèuna, ali pru¾a dobru za¹titu, pogotovo kupcima (èe¹æe gre¹e na ¹tetu prodavca) - tako da je zgodno imati ga.

Ja isto uplate koje legnu na Paypal koristim za plaæanja stvari preko Net-a, ne di¾em taj novac.

https://www.youtube.com/watch?v=wPrfKy2YYiQ#
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

ljudi , nisam ispratio desavanja sa ovim , jel moze meni neko da uplati novac na moj pay pal , jos vaznije - jel mogu ja taj novac da podignem ?

UFF

odgovor na to pitanje se nalazi u prethodne 22 strane ove teme

pa ako te stvarno interesuje...

despic

Citat: Darko poslato 28 Februar, 2020, 18:41
ljudi , nisam ispratio desavanja sa ovim , jel moze meni neko da uplati novac na moj pay pal , jos vaznije - jel mogu ja taj novac da podignem ?
moze i moze :)
klasican divljak