Glavni meni

Stigao PayPal (Nije ¹ala)

Započeo Gašpar, 10 April, 2013, 03:02

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Kanarinac poslato 05 Septembar, 2014, 03:49
Ne moze da placa paypalom koji npr na adresu u srbiji i da posalje telefon u bec recimo. Mora da bude ista adresa inace pay pal ne dozvoljava kupovinu

Mo¾e. Prodavca interesuje da su mu legle pare, a on ¹alje na adresu koju mu napi¹e¹ u va¹em dogovoru. PayPal nema ni¹ta sa slanjem robe.

Veæ sam to radio par puta.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

i to ¹to ka¾e¹...
Ako je stvarno tako - do jaja! 10x lak¹e..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kanarinac

Evo ja porucivao neke stvari i hteo da platim sa Rraskovog paypala neke stvari u Engleskoj i stavio adresu u becu i izaslo mi da mora da bude ista adresa kao na paypalu, to je kao njihova politika

mareskin

Citat: Kanarinac poslato 05 Septembar, 2014, 17:18
Evo ja porucivao neke stvari i hteo da platim sa Rraskovog paypala neke stvari u Engleskoj i stavio adresu u becu i izaslo mi da mora da bude ista adresa kao na paypalu, to je kao njihova politika

Ali na PayPalu mo¾e¹ da doda¹ vi¹e svojih adresa ;)

Tako sam ja radio. Ubacio par adresa naknadno i kada plaæam izaberem tu koja meni odgovara.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

idanijel

Da imas opciju ,adresa i adresa na koju primas posiljke

Kanarinac

E to nisam znao. Znam samo da me odjebao pay pal pa smo platili visom

Peki

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Septembar, 2014, 11:46
Citat: Peki poslato 05 Septembar, 2014, 10:30
Inaèe ta prièa da nemo¾e da se ¹alje na adresu koja nije u paypalu ne stoji.

Ja sam barem 10 artikala kupio i platio odavde sa svog paypal naloga a poslao na adresu u USA, UK, AUT, GER jer mi je tako vi¹e odgovaralo

Evo, link toga ¹to hoæu da naruèim
http://www.ebay.com/itm/260776737711?_trksid=p2055119.m1438.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Dole ima¹ napisano u Shipping Policy i onda u delu Shipping Terms, da ne bude da sam izmislio.

AKo mo¾e ko ¹to ka¾e¹, PENAL!

Slobodno kupuj i ¹alji burazeru na adresu. Po¹tarina je d¾ a u paypalu dodaje¹ ¹iping adresu

idanijel

Citat: Kanarinac poslato 05 Septembar, 2014, 19:24
E to nisam znao. Znam samo da me odjebao pay pal pa smo platili visom
I mene cesto pitaju prodavci kad kupim pa ti si Serbisen banditen mi neslati u serb,da al majne adres je German  :drka:




castor

It's the ride that matters, not the bike…

Kanarinac

Citat: idanijel poslato 05 Septembar, 2014, 19:11
Da imas opciju ,adresa i adresa na koju primas posiljke

Ne moze da bude adresa placanja u jednoj, a adresa primanja posiljki i drugoj zemlji...

idanijel

Citat: Kanarinac poslato 12 Septembar, 2014, 20:08
Citat: idanijel poslato 05 Septembar, 2014, 19:11
Da imas opciju ,adresa i adresa na koju primas posiljke

Ne moze da bude adresa placanja u jednoj, a adresa primanja posiljki i drugoj zemlji...
E meni drug placa sa njegovog  paypal racuna,a neznam gde je otvoren.inace adresa kao clana ebay mi je u Srb ,a adresa na koju zelim da mi stizu paketi je u Nemackoj

Kanarinac

Adresa na ebayu u principu nema veze sa paypalom :) Pretpostavljam da je adresa u nemackoj od tog drugara koji placa preko pay pala?


Kostić

moja ¾ena otovrila taj pejpal, al ima neku karticu od erste banke, sa kojom plaæa neke stvari sa nekog aliekspresa i to funkcioni¹e. bar mo¾emo da kupimo ne¹to

Hattrick

Odavno moze da se plati pejpalom u Srbiji, poenta je primiti novac, tj. prodati nesto na EBay-u ili slicno, biti placen, i da taj novac u dan-dva moze biti prebacen na svoj  bankovni racun, bez provizije, u devizama, i bez smetnji.
E to je pasus koji ce malo teze u Srbiji da ide.  ;D

makinjo

Ljudi da li neko zna jel moguce uplatiti pare sa moje privatne kartice na neciji paypal nalog ?  :D

nesic1