Glavni meni

Stigao PayPal (Nije ¹ala)

Započeo Gašpar, 10 April, 2013, 03:02

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Ne seri da je evro 1000din :o
Ja malo pre menjao 20e i dobio 2200din.
Mamu im lopovsku!!!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Citat: aleks89rd poslato 12 April, 2013, 16:16
1.5e je vise od 1000 din tako da ti i nije ni bilo transakcije ako sam dobro razumeo  [neampojma]

Matematicki 1.5 x 112 = 168 < 1000

Major

Boga pitaj sta je on pio u Vijetnamu ;D

aleks89rd

 :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

jebem ti ja te brodove koje ja crtam i kontrolisem

KAKAV DEBIL ALI BAS DEBIL

Major

Aleks mozes li da mi zamenis 100 eura ;D ;D

aleks89rd


aleks89rd

nestao sam...............................................................................sramota me

mareskin

Citat: aleks89rd poslato 12 April, 2013, 16:32
nestao sam...............................................................................sramota me

D¾aba ti je, ovde se ne bri¹u poruke ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

aleks89rd

znam....treba mi bre jebati mater

SSZGO

ne znam u cemu je fora sa tim paypalom ja odavde bez problema mogu da otvorim nalog i da primim i posaljem novac jos odranije :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 12 April, 2013, 20:34
ne znam u cemu je fora sa tim paypalom ja odavde bez problema mogu da otvorim nalog i da primim i posaljem novac jos odranije :)
[srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Citat: aleks89rd poslato 12 April, 2013, 17:02
znam....treba mi bre jebati mater

Nije slatko kad se ne gica¹ :D :D :P :P :P
Država je najveći neprijatelj naroda

stefgi

Мене прогоне ови са ибеја. Послаше ми маил како треба да платим не знам колико долара. Како да избацим ове ствари из корпе? Једна је била која је могла да се обрише а ове две не дају и пише како сам добио бесплатно? Ко је ту луд?

RRa¹ko

moras da kontaktiras prodavca i zamolis ga da cancel trasction il otvoris nov nalog i bode te kurac  ;D msm ako nemas feedback na njemu, a po sve sudeci nemas..

aleks89rd

Citat: stefgi poslato 12 April, 2013, 22:05
Мене прогоне ови са ибеја. Послаше ми маил како треба да платим не знам колико долара. Како да избацим ове ствари из корпе? Једна је била која је могла да се обрише а ове две не дају и пише како сам добио бесплатно? Ко је ту луд?

to sam i ja isto uradio, to je opcija commit to buy i sad mozes samo da kupis, nema brisanja, samo sto sam ja na svu srecu stavio samo jednu jeftinu stvar

stefgi

Па немојте заџебавати...да купим две исте слушке за 50 долара а код нас једне 1250 дин.....  Мора некако да се ово обрише. У осталом ја и нисам рекао да хоћу да купим него сам ишао до стадијума да ми израчуна колики је шипинг. Нигде нисам кликнуо дај ми рачун да платим. Ја се излоговао све супер и у току дана ми ово дошло на мејл.

aleks89rd

tako je ali kad si krenuo u to da vidis koliko kosta si kliknuo i dugme "commit to buy", ja sam istu gresku napravio

stefgi

Нисам притиснуо ништа слично.....пошто сам нов све читам по сто пута и тако нисам ни то кликнуо. Нешто ме јебуцка. Шта да радим?

Kanarinac

Prvo uzmes dva guscja jajeta i naprstak praska za pecivo. Razbijes jaja odvojis zumance u jednu posudu, a belance u drugu, onda u belance dodas prasak za pecivo i dobro zamutis. Kada to uradis dodas zumance koje si prethodno odvojio. Onda otvoris ebay i tu stranu gde ti pise da si se zavetovao da kupis te sluske. Stanes pred ekran i mazes se time sto si napravio ponavljajuci obrisi se, obrisi se. U 95% slucajeva upali. Probaj pa javi jesi li uspeo

mareskin

Citat: Kanarinac poslato 13 April, 2013, 16:15
Prvo uzmes dva guscja jajeta i naprstak praska za pecivo. Razbijes jaja odvojis zumance u jednu posudu, a belance u drugu, onda u belance dodas prasak za pecivo i dobro zamutis. Kada to uradis dodas zumance koje si prethodno odvojio. Onda otvoris ebay i tu stranu gde ti pise da si se zavetovao da kupis te sluske. Stanes pred ekran i mazes se time sto si napravio ponavljajuci obrisi se, obrisi se. U 95% slucajeva upali. Probaj pa javi jesi li uspeo

E nemoj da zajebava¹, ovo se te¹ko pere  [zena] :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu