Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 20 21 22 [23]
Štampaj
Autor Tema: Stigao PayPal (Nije šala)  (Pročitano 29117 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
monsterbnt
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Nitrous 10
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +3580 (46%)
Zahvalnice: 146

Odgovor #440 - 02 Mart, 2020, 03:48 Ocena: 0
Ignoriši

Pa vi prebacujte sa pay pala....

https://serbiantimes.info/udar-drzave-na-dijasporu-veliki-porezi-za-sve-koji-primaju-novac-iz-inostranstva-hiljade-ljudi-strepi-za-svoja-radna-mesta/

Taraba
Naopak mlađi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
625 SXC
WWJCD

Kvalitet: +3240 (45%)
Zahvalnice: 203

Odgovor #441 - 02 Mart, 2020, 12:21 Ocena: +1
Ignoriši

Udarila drzava na sve finansijski nezavisne ljude.
IT-u su se najebali majke sad, pa sad hoce i ostalima koji rade sa inostranstvom.
A da bude jos veca sramota, daju subvencije firmama koje zaposle strance.
Tako da smo poceli da izvozimo ljude a uvozimo strance - sirijce uglavnom. Jbg, njih je lakse primorati da glasaju nego nekoga kome ne mozes da das otkaz ako ne ode na miting.

Ja se godinama trudim da ne odem odavde kao sto je gomila mojih kolega vec uradila, ali izgleda da ne preostaje mnogo izbora.

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +1939 (17%)
Zahvalnice: 127

Odgovor #442 - 02 Mart, 2020, 21:34 Ocena: 0
Ignoriši

Vidi, payoneer resava ovaj problem jer nemas veze sa maticnom drzavom a mozes da primas uplate, placas ovde, podizes novac i ostalo
tako da ne vidim jos uvek neki problem oko toga samo da ce neko imati malo vece troskove nego da salje kes
ali da, resili su da svima koji zaradjuju naplate porez na svaki moguci nacin a zbog toga ce ljudi tek da odu

nego odlazak, u prethodnog firmi vozac iz SRB prelazi da radi u Nemacku, isto da vozi kamion, ovde ima 70e dnevnicu za voznju po evropi (90% tura su po evropi) u nemackoj ce imati 2100e platu -150e za tamo neki smestaj (krevet u valjda kontejnerima) sto znaci na kraju godine kad bude trebao da plati porez na tu platu on ce primiti manju platu nego sto ovde moze da dobije, ono sto sam primetio je da ljudi ne racunaju sve troskove ili im se ne govori pa i ne znaju ali moje misljenje je da ako vec ides preko treba da ides na mnogo bolje nego sto imas ovde
Taraba
Naopak mlađi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
625 SXC
WWJCD

Odgovor #443 - 04 Mart, 2020, 18:35 Ocena: 0
Ignoriši

Nije sve u plati.
Drugar je otisao pre 4 meseca u Austriju.
Plata mu je mozda 30% veca, ali:
1. Deca imaju placen vrtic i casove. Zavrsio papire za 2h od kuce.
2. Zena koja radila u prosveti ovde za 35k tamo drzi privatne casove i toliko zaradi za 5 casova koje odrzi.
3. Dobija kes od drzave za svako od dvoje dece - oko 200e mesecno.
4. Svi imaju dzaba casove nemackog

Na kraju meseca mu ne ostane 1000e u dzepu, ali mu je kvalitet zivota bolji generalno.

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?
Darko
Iskusni bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
Honda CBR 600 RR , 2010 ABS
"na svakoj hondi koju kupim rikne regler" - by MKT

Kvalitet: +1828 (22%)
Zahvalnice: 252

Odgovor #444 - 05 Mart, 2020, 17:21 Ocena: 0
Ignoriši

ljudi , nisam ispratio desavanja sa ovim , jel moze meni neko da uplati novac na moj pay pal , jos vaznije - jel mogu ja taj novac da podignem ?
moze i moze Smiley

hvala brat

poseti -->  www.medinobend.rs  ,klikni play i uzivaj namigujem
like -> http://www.facebook.com/MedinoBend/
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže

Odgovor #445 - 11 Mart, 2020, 12:21 Ocena: 0
Ignoriši

Vidi, payoneer resava ovaj problem jer nemas veze sa maticnom drzavom a mozes da primas uplate, placas ovde, podizes novac i ostalo
tako da ne vidim jos uvek neki problem oko toga samo da ce neko imati malo vece troskove nego da salje kes
ali da, resili su da svima koji zaradjuju naplate porez na svaki moguci nacin a zbog toga ce ljudi tek da odu

nego odlazak, u prethodnog firmi vozac iz SRB prelazi da radi u Nemacku, isto da vozi kamion, ovde ima 70e dnevnicu za voznju po evropi (90% tura su po evropi) u nemackoj ce imati 2100e platu -150e za tamo neki smestaj (krevet u valjda kontejnerima) sto znaci na kraju godine kad bude trebao da plati porez na tu platu on ce primiti manju platu nego sto ovde moze da dobije, ono sto sam primetio je da ljudi ne racunaju sve troskove ili im se ne govori pa i ne znaju ali moje misljenje je da ako vec ides preko treba da ides na mnogo bolje nego sto imas ovde

Drugi otisao posle njega u februaru, vratio se posle 4 dana nazad u Srbiju, kaze kontejneri gde zive su rasulo, nista nije sredjeno, niko nista ne cisti, kaze boksovi od kucica su cistiji od onoga tamo, a ovaj prvi sto je otisao ni ne spava u kontejnerima nego u kamionu, ovde je izlazio kad bas ima posla na oko 1800, 1900e mesecno, tamo radi za 2100e

Nije sve u plati.
Drugar je otisao pre 4 meseca u Austriju.
Plata mu je mozda 30% veca, ali:
1. Deca imaju placen vrtic i casove. Zavrsio papire za 2h od kuce.
2. Zena koja radila u prosveti ovde za 35k tamo drzi privatne casove i toliko zaradi za 5 casova koje odrzi.
3. Dobija kes od drzave za svako od dvoje dece - oko 200e mesecno.
4. Svi imaju dzaba casove nemackog

Na kraju meseca mu ne ostane 1000e u dzepu, ali mu je kvalitet zivota bolji generalno.

Ciji pasos? Koji posao? Sigurno nije sljaker obican
despic
Pussy Hunter
Vikend bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
motor
divljak

Kvalitet: +747 (23%)
Zahvalnice: 42

Odgovor #446 - 11 Mart, 2020, 19:24 Ocena: +1
Ignoriši

Ajde bre dokle rasprave nepotrebne, ima bede i tu i tamo, i ovde i svuda... kako se ko snadje. Ja sam i u Nemackoj i u Austriji video i glamur i bedu...isti kurac
Jedino nisam upoznao singapurcanina bednog ili stipsu. Svi nekako imaju pare i nikad se ne cenjkaju. Tako da, bolje idite u Singapur.
EDIT: Mada nikad nisam bio... tako da se ogradjujem ipak od singapura  Cheesy

klasican divljak
Taraba
Naopak mlađi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
625 SXC
WWJCD

Odgovor #447 - 11 Mart, 2020, 20:02 Ocena: 0
Ignoriši

Singarpur je skup u picku materinu. Tamo ili si pun love ili te nema.

despic
Pussy Hunter
Vikend bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
motor
divljak

Odgovor #448 - 11 Mart, 2020, 22:48 Ocena: 0
Ignoriši

no, nego jel jos neko deportovan iz usa zbog korone? Smiley
Ja prijavljujem dva slucaja

klasican divljak
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže

Odgovor #449 - 16 Mart, 2020, 07:47 Ocena: 0
Ignoriši

Vracen pri ulasku ili deportovan posle par godina tamo?
despic
Pussy Hunter
Vikend bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
motor
divljak

Odgovor #450 - 16 Mart, 2020, 11:45 Ocena: 0
Ignoriši

Jedan kamiondzija, drugi muzicar...prvi je skoro 15god tamo a drugi oko 4,5. Na neki blazi nacin deportovani bilo mi glupo da pitam Smiley

klasican divljak
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže

Odgovor #451 - 20 Mart, 2020, 12:27 Ocena: 0
Ignoriši

Svasta, cudno mi je to ali opet, brate ako za 15god nije uspeo da resi papire onda stvarno i treba da ga vrate, jebes ti to sve
Stranice: 1 ... 20 21 22 [23]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Stigao PayPal (Nije šala)