Glavni meni

Ukraden motor BMW K1200R

Započeo luka2205, 04 April, 2013, 13:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: m.mitar poslato 05 April, 2013, 00:32
Oce,vratice mu ko i mom kliincu sto ce da vrate biciklu!Ukrali je u ulazu koji se zakjljucava,a bila je vezana sajlom za cevi za grejanje! [ljutko]

Ukradena je bicikla sa petog sprata zgrade ispred ulaznih vrata od stana. Po¹to nije moglo liftom, lopov je nosio u rukama uskim stepeni¹tem i niko ga nije primetio. Ukradena je predveèe. Ja sam je nosio par puta i nisam mogao da je spustim, a da sto puta negde ne udarim u metalnu ogradu i napravim buku.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

m.mitar

Ma najgore je sto sam ja cuo nesto,ali imam komsiju koji zivi u Sremcici i bas je tog dana dosao da obidje stan!Uvece je nesto zveknulo,ali mi se ucinilo da je kod njega,kad ujutru... [veryangry] Dobro je samo to sto klinac nije uzeo iz sela skot-ovu,nego neku jeftiniju! [klanjam_se]

Dutchman

po sistemu kad dodje shvalerka svi znaju , a kad neshto maznu lopovi , niko nije nishta video ...

Ispred hotela , ti mora da su profi , znachi u najavi u kombiju negde u tri pm ... ili chuchi u nekoj garazi dok mu ne naprave kljuch ... po svemu sudeci nek cheka osiguranje ...

ЯЭВОЛУТИОН

i da moli boga da mu ne nadju razvaljenog do pola...i da mu osiguranje prizna stetu od kradje u Srbiji....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

...ja bih krenuo od osoblja u hotelu... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gsx-r 1100

Citat: Major poslato 04 April, 2013, 20:05
Tesko da bi mu dozvolili da utera motor u hotel ;) Na parking se ulazi samo ako te pusti cuvar, pa mislim da je bilo bolje da je pitao cuvara da ga parkira pored kucice da ga cuva i da mu je dao neku kintu.
Ali sad covek od toga nema nista. Ako slucajno primetim u kraju ili neko od mojih drugara zovem, mada mislim nazalost da je taj motor vec negde daleko od Bg-a :(

mozda  cuvar ima veze stime ;)
Burn Rubber Not Your Soul !!!

m.mitar

http://youtu.be/jKEWk6NjkTI   pogledajte ovo i sve ce vam biti jasno!

Major

Citat: m.mitar poslato 06 April, 2013, 21:50
http://youtu.be/jKEWk6NjkTI   pogledajte ovo i sve ce vam biti jasno!

Zato ja kad negde idem gde ne vidim motor, uvek parkiram na mesto gde kombi ne moze da se priblizi.

Jefta

zato je najbolje da parkiramo direktno ispred vaste kasine :)

TEEfqd

trebalo bi da se organizuje neka sacekusa, da im ostavimo neki motor na izvolte i noge da lomimo. ne verujem da ima mnogo ekipa koje operisu po beogradu

Kengur

Lomis patku... :)

zna se koliko ima ekipa za kola... Iste te rade i motore... Desi se po neka ekipa decurlije, kao pre par godina u resniku sto su popadali... od njih 15 fazon 4 punoletno...
Ozbiljnim ekipa tesko da mozes noge da polomis...

Mislis da se ne zna ko su?

Gašpar

Pre 10ak godina, udavala se neka devojka iz Vr¹ca za "biznismena" iz Beograda. Svadba bila valjda u Interkontinentalu, njeni roditelji da krenu kuæi, kad nema auta. Golf 2 je valjda bila.
Ka¾e mlado¾enja - Saèekajte vi pola sata unutra, sve æe biti sreðeno. I stvarno èoveku odmah vratili auto  ;D ;D ;D

srbac

Mladozenja je cisto hteo da im pokaze , ko je gazda , he he he

Gsx-r 1100

ne kazu bezveze "daj mi ili ce nestati" ;)
Burn Rubber Not Your Soul !!!

ZeljaYZF

Na istom mestu je cesto i zx14 da nije i to njegova?

TEEfqd

#35
Citat: Kengur poslato 07 April, 2013, 16:42
Lomis patku... :)

zna se koliko ima ekipa za kola... Iste te rade i motore... Desi se po neka ekipa decurlije, kao pre par godina u resniku sto su popadali... od njih 15 fazon 4 punoletno...
Ozbiljnim ekipa tesko da mozes noge da polomis...

Mislis da se ne zna ko su?
o kolima mi je jasno o cemu se radi i znam kakve su glave u prici. a sto se tice motora mnogo je drugacija prica, mnogo razlike ima izmedju svake kradje motora, i ne verujem da se ozbiljnije ekipe koje rade sa kolima cimaju oko motora bas zbog razlike u parama i zbog toga sto je vrlo malo dobrih motora u bg-u, a i skoro se svi znaju. uostalom, da mi se licno darko saric ili neki grcki polu bog pojavi u garazi pored motora zatvorio bi ga sa dva pita od nadobudnog klinca iz zgrade  unutra isus mu ne bi pomogao. a i verujem da bi mnogi ovde postupili isto kao ja ako ne i gore u toj situaciji.

m.mitar

To pricas sad ovako,ali da naletis na nekog u garazi ko zna kako bi reagovao posto i ti sto kradu ne dolaze goloruki!Evo primer.uleti ti lopov u stan,ti imas oruzje negde u nekoj fioci,zidu ili ormanu...dali ce ti pomoci kad nije kod tebe?Isto tako ce ti pomoci i kerovi od klinca koji nisu u garazi!I jos ako je naoruzan ima da te natera da mu zagrejes motor pre nego sto podje!

goranvojska

Citat: m.mitar poslato 08 April, 2013, 19:20
To pricas sad ovako,ali da naletis na nekog u garazi ko zna kako bi reagovao posto i ti sto kradu ne dolaze goloruki!Evo primer.uleti ti lopov u stan,ti imas oruzje negde u nekoj fioci,zidu ili ormanu...dali ce ti pomoci kad nije kod tebe?Isto tako ce ti pomoci i kerovi od klinca koji nisu u garazi!I jos ako je naoruzan ima da te natera da mu zagrejes motor pre nego sto podje!
..........i malo para za pice i gorivo.

m.mitar

Evo kako je jedan decko iz Bora ostao bez motora;Po oglasu mu je dosao covek da pazari motor ali obucen u odelo,masna,cipele salonke.Dogovorili se za cenu,covek je pitao da ga proba,normalno ovaj bilmez mu dao motor.Ovaj polako poterao motor i naboo gas posle 100-200 metara.Motor vise nije nadjen!Predpostavljaju da ga je cekao kombi ili kamion negde u blizini.Mafija brate!

UFF

Moze da proba samo kad izvadi pare
To je greska prodavca i skoro pa da je zasluzo to sto mu se desilo