Glavni meni

Ukraden motor BMW K1200R

Započeo luka2205, 04 April, 2013, 13:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

luka2205

Sreda, iza ponoci... ispred HOTELA SRBIJA ul.Ustanicka BGD. ukraden motor mog druga Holandjanina BMW 1200R..Grcke table. cisto ako neko nesto cuje ili vidi..!?  moze da javi na mob 063/496-609. aleksandar pozd. i hvala u napred!
slika je u prilogu.
Svi pravi ¾ivoti su lepi i te¹ki.

Major

To kod mene u kraju.  :o

Jel imao neku zastitu?

Ja cu da pogledam po kraju, mada od ovih narkomancica niko do sada nije krao motore.

Kanarinac

Nije ovo ukrao narkoman. Skup motor na strane tablice. To je neko uzeo da kucne ili je neko porucio takav.

clutch&brake

Ako nije nakosovu vec pojavice se ovde na nase table... raspitaj se za sto vise detalja da bi se lakse uocio
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

RRa¹ko

koji smor... ja bi umro da mi neko ukrade djuntu! samarao bi sam sebe nogama..

WOLVERINE


Ja prosao juce tuda po kisi oko 15:00 bio ispred Srbije....

RRa¹ko

treba obilaziti moto skupove ove godine, pojavice se negde..

con3


Kanarinac

A bio je parkiran na parkngu hotela?

luka2205

Ukratko... bio je ispred hotela.. znaci  ispod ulaznih vrata, imao je sve  zastite koje bmw stavlja..  jedino nije bio vezan.
kamere su nesto pokrile, snimke preuzeo mup.
I Vi i ja znamo da je to vec negde tamo..ali cisto da probamo i na ovaj nacin.. nije na odmet.
hvala jos jednom!

P.S COVEK NE VERUJE DA MI  OVDE VEZUJEMO MOTORE.. NEKI..
KAZE ONDA IH MNOGO VOLITE ILI..
Svi pravi ¾ivoti su lepi i te¹ki.

con3

Pa ne vezuju ni bubrege u indiji  ;)

WOLVERINE



Da bio ispred samog ulaza u hotel...

Jefta

auu baksuz... Trebao je da pita da ga utera u hol hotela

Major

Tesko da bi mu dozvolili da utera motor u hotel ;) Na parking se ulazi samo ako te pusti cuvar, pa mislim da je bilo bolje da je pitao cuvara da ga parkira pored kucice da ga cuva i da mu je dao neku kintu.
Ali sad covek od toga nema nista. Ako slucajno primetim u kraju ili neko od mojih drugara zovem, mada mislim nazalost da je taj motor vec negde daleko od Bg-a :(

ЯЭВОЛУТИОН

nije sa makao jos iz Beograda.....i okoline.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

m.mitar

Taj vec pici u nekom kombiju....

ikomline

holandjanin, onda pravo u ambasadu [bejzbolka] [bejzbolka] i
ima da mu daèiæ vrati kao i japancu biciklo [policaja] [klanjam_se] [klanjam_se]


evo svi generali se slikali sa biciklom


m.mitar

Oce,vratice mu ko i mom kliincu sto ce da vrate biciklu!Ukrali je u ulazu koji se zakjljucava,a bila je vezana sajlom za cevi za grejanje! [ljutko]

Major

I ja mislim da treba da ode u ambasadu i da prijavi.
Ovi dignu buku i ovi nasi odmah bolje reaguju. Reci drugaru da uopste nije losa ideja.

ranko

greota motora mada... kad pogledas sta ga boli paja... osiguranje ce da iskesira pa ce da padne neki bolji motor...

tipa ... Yamaha :) by Pit