Glavni meni

farbanje felni

Započeo Andjelo, 03 April, 2013, 17:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

interesuje me u kojo boji bi vi ofarbali felne na ovom autu  posto se ja dvoumim  izmedju tri boje   bela ,repsol orange  ili kawasaki  zeleno a moze i neka druga boja 

[attachment deleted by admin]


Andjelo

evo i nekih felni u tim bojama

[attachment deleted by admin]

UFF

nista od toga
crno-crvenu kombinaciju - uvek najbolja i na zeni i na kolima i na motoru :)

Bishke

Zamislis kako ce na zeni da stoji na primer ta boja koju zelis da stavis na felne i eto ti ;)
You should do one thing every day that scares you

Panco.KV

Mene zanima jel za felne ide neka posebna boja ili ne i koja je postojanost konkretno za motor

cone

ja uslikah finu ibizu, lepo joj stoje :) uzivo izgleda lepse.. a ove oz felnice su mi jedne od lepsih ikad :)



Kanarinac

Gundulicev venac ili knez Miletina :) Fin autic, znam momka koji je vozi. Kulturica

m.mitar

Za felne po mom iskustvu neku metalik,to jest baznu boju ,ja volim PPG boje i PPG lak u bar dva sloja.Donosio je pasa iz Beca neke kao boje i lakove u spreju za felne,ali mislim da je PPG dobitna kombinacija!Ima nekih kao tvrdih lakova za motore,ali koliko znam tvrdji lak lakse puca (kamencici ,rizla...)

stilgar

bela ti je raly style ona repsol narandzasta samo za felne a ako su bele onda dve trake preko haube i krova do zadnjeg branika ko na mustangu shelby. Posto ti je auto crn evo ti shelby kombinacija crno crveno pa onda saraj felne u crveno crnu kombinaciju :)

©eki

Ja ih ne bih ni farbao. Ostavio bi ih ba¹ ovakve kakve jesu - crne mat.

stilgar

a na onu crno crvenu shelby  skombinaciju OZ universery edition ili ovakvu crveno crnu kombinaciju :)

[attachment deleted by admin]

clutch&brake

matori u zlatno ti njih ofarbaj
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: revolution poslato 04 April, 2013, 19:04
ovo su felne
http://www.mercadoracing.org/imagenes-anuncios/7/324146/oz-racing-oficiales-lancia-integrale-16x9.jpg
ove gornje pucaju ko staklo na prvu rupu
to su felne za reli take koristi vecina vozaca u wrc sa sebastianom na celu :)

Kanarinac

Pa dobro magnezijum, takve njima i trebaju. Za po gradu ne daj boze. Imao sam compangole ili kako se vec pise, mahnezijumske. Izdrzale su godinu dana, i pljas.

m.mitar

Ma vozi to bre tako,sta ima da ih farbas.Ako hoces nesto specijalno onda odradi kod nekog vodenu stampu i to je to! [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kanarinac poslato 04 April, 2013, 20:38
Pa dobro magnezijum, takve njima i trebaju. Za po gradu ne daj boze. Imao sam compangole ili kako se vec pise, mahnezijumske. Izdrzale su godinu dana, i pljas.
svake imaju manje ili vise magnezijuma....ove O.Z. Racing su najlakse felne koje tesko pucaju po rupama...dakle idealne za Beogradske uslove :)
Ako se secate cuvenog vremena kad je Subaru Impreza harala, da je svako pucanje felne izgubljen rely.....ove su se pkazale kao najmanje sklone pucanju....a vode korene iz 8o ih....dakle tu je negde zakovala tehnologija.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

odluceno sutra bi trebalo da padne farbanje  felni , ako nadjem slobodnog vremena,  mislim ako nema musterija  da se nesto radi  ...............................boja  odlucena kupljena  orange  sa krupnim perlama   i bice lakikrane  u visoki sjaj  pa cu morati i klesta i dobose da prefarbam jer ce izgledati glupo a bice cini mi se crn sprej da odradi posao