Glavni meni

kakav baksuz

Započeo Andjelo, 02 April, 2013, 20:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

pre 10-tak dana petak  ,ispravljam jednu alufelnu nategnem spaner i da opalim cekicem po spaneru da ispravim felnu  odkine se parce udari me u nogu a drugo udari me u palac leve  ruke koji je vec falican 8 godine  i od mesta ulaza 2cm podvuce se pod kozu zatim 4 dana posle smiglam jedan branik od astre g  i u donjem delu rascepam celu jagodicu na spic plastike  na prstu do malica na istoj levoj ruci...............odlucim ja da odem da snimam palac postoje malo otekao i poceo da boli kad ono ima metal 6x12mm u palcu i 3mm u ovom drugom povredjenom prstu  dobim uput hitno kod ortopeda u Vrsac  kad ono stizem oko 2 sata primi me doktor  i tako odjebe  kaze idi kuci primi tetanus i dodji u sledeci cetvrtak da ti to izvadim ,sledeci dan odem u radionici slucajno i prijatelj da mu zakrpim neku plastiku od usisvaca  ,posto sam vec tu da nahranim kuce sarplaninca  i zeceve  i dam im odvojeno da jedu i kuce non-stop pocelo da davi zeca i zecicu  i ja sad da je udrarim neku vaspitnu po njusci  kad ono pocelo da rezi na mene ,ja ponovo i trci put kada sam je lupio po njusci kao joj bila otvorena usta kaziprst desne ruke mi slizne na njen mali ocnjak i tako pocepam celu jagodicu ............pretrpim ja bolove taj dan  i mislim se pa ovo je treci put za redom vala dosta je sa ozledama , kad juce dodje prijatelj za prikolicu posto ide sa drugarom za Italiju po  neke skutere  i ja sad da izguram prikolicu da zakacimo za kombi kad ona ima neki parapet od betona  i prikolica krene  prema kombiju i ja sad sa desnom rukom gde mi je vec povredjen kaziprst da uhvatim prikolicu da ne udari u kombi ruda nekako nezgodno uvatim i izvijem malic i prst do malog prsta  ,kad evo ti baksuza jutros mi oteklo u tom delu sake .......................................

Nensy_90

a da ti nije Lazic nesto u rodu? :)
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

Andjelo


misa-pei

Mene zabole dok sam èitao :( :(
Država je najveći neprijatelj naroda

April

Uh, nije mi dobro nakon citanja ovog tvog posta.
Ubogalji se dan-dva u kuci i ne mrdaj nigdje :)
Do you want to be right or do you want to be free?

apu

Brate, samo ne diraj oko struje. Vi'¹ da te ne ide :)

Andjelo

zec Stevica i zecica Milica

[attachment deleted by admin]

Phoenix

Po povredama ja sabrah 3 palca,2 malica i nekoliko kazirsta  ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

srbac

Prijatelju batali posao , idi negde dva tri dana u gosteeeeeeeee.....odmor, vikendicu...

clutch&brake

matori kako si ti uspeo da napises sve ovo mislim sa kojim prstom? :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balavurda

Није куцао прстом :D

Andjelo

a ovo je kuce Maza 

[attachment deleted by admin]

Andjelo

#12
jutros  reseni prsti koje sam izvio na desnoj ruci  vratila jedna baba Milka iz sela Dupljalja ali jos uvek naduvena ali malo manje deo sake   ,a sutra ujutru idem za Vrsacku bolnicu  na vadjenje metala iz palca leve  ruke i prsta do malica..............

Andjelo

Citat: njanja poslato 03 April, 2013, 14:57
matori kako si ti uspeo da napises sve ovo mislim sa kojim prstom? :D :D
ma ima vala jos koji prst nisu svi povredjeni  samo pet  prsta   :)