Glavni meni

Savet... :)

Započeo Laki-zr, 10 Januar, 2011, 16:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Laki-zr

Menjali bi ? Apriliu SR 50,2007 godiste,u dobrom stanje za http://moto-berza.com/ponuda.php?id=82418&trazi=1&ur=1&model=67&m=Cagiva-Supercity-125 ??? Samo pametno bez gluposti sada je ozbiljno...

Milo¹*

Ta supercity navodno ide kao luda, imao je jedan lik iz Hrvatske, sit se navozao sa njom. Ka¾e da je jako pouzdana i dan danas ¾ali ¹to je prodao.

Ako je u dobrom stanju onda menjaj brale
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

perlx

Ta cagiva bi trebalo da je extra motor, svuda na internetu je hvale kao izuzetno jaku, valjda je 28ks fabricka konjaza.
Ako je u dobrom stanju i ako je kljuc za kljuc menjaj, sta cekas :)

Laki-zr

pa da kljuc za kljuc i da mi da pare za put :D

bajone

ja bih menjao s tim ¹to imaj na umu da æe¹ se malo zezati oko delova ako ne¹to zatreba i da æe¹ verovatno morati da se bahæe¹ kod ljube bugarskog iz bg-a za neke popravke, servise. 90% majstora neæe ni hteti da ti uzmu motor da ga pogledaju.  i naravno neæe¹ ga lako prodati ali ko da je bitno.

imao sam slièan motor, 125 cc, samo od 30 ks. gilera. super je i¹la, samo ponekad zamara jer je 2t i u gradu ti ponekad doðe samo da kruzi¹ a ne da je zavræe¹ non stop.

do 100 na sat æe ti motor iæi opu¹teno i do te brzine æe tro¹iti oko 6 litara, tako 100-110..sve preko toga potro¹nja poraste za oko 50%.
Æuti i saraðuj..

Kengur

Citat: bajone poslato 11 Januar, 2011, 10:33
ja bih menjao s tim ¹to imaj na umu da æe¹ se malo zezati oko delova ako ne¹to zatreba i da æe¹ verovatno morati da se bahæe¹ kod ljube bugarskog iz bg-a za neke popravke, servise. 90% majstora neæe ni hteti da ti uzmu motor da ga pogledaju.  i naravno neæe¹ ga lako prodati ali ko da je bitno.

imao sam slièan motor, 125 cc, samo od 30 ks. gilera. super je i¹la, samo ponekad zamara jer je 2t i u gradu ti ponekad doðe samo da kruzi¹ a ne da je zavræe¹ non stop.

do 100 na sat æe ti motor iæi opu¹teno i do te brzine æe tro¹iti oko 6 litara, tako 100-110..sve preko toga potro¹nja poraste za oko 50%.

Kod Ljube? Ko njega sam otisao jednom u zivotu i nikada vise! Pokazao da je dzukela i sa mnom je zavrsio..!

Sto se tice motora uzmi slobodno, 2t nije neka nauka, a sto se tice delova to ce Havarisani naci opusteno ako zatreba.. ;)

bajone

sla¾em se za ljubu ali takoðe tvrdim da je on taj koji ti mo¾e pomoæi oko delova i koji æe da primi motor..ni ovi sve znaju da poprave majstori..rade kocka, joca profimoto...bar iz mog iskustva..
Æuti i saraðuj..

Laki-zr

Citat: bajone poslato 11 Januar, 2011, 16:37
sla¾em se za ljubu ali takoðe tvrdim da je on taj koji ti mo¾e pomoæi oko delova i koji æe da primi motor..ni ovi sve znaju da poprave majstori..rade kocka, joca profimoto...bar iz mog iskustva..
Ma meni ne treba majstor...Havarisan je nas po seljacki pa sve ume...

Milo¹*

Joca ne radi Cagive 2t, kod kocke ako upadne¹ upao si..  ako je na motoru sve ispravno moraæe da menja klip na svakih 10 15k km i to je to. ©to se tièe kruziranja ja sam se sa yamahom tdr sasvim fino vozikao
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D