Glavni meni

..... problem sa guzzi-jem

Započeo soony, 30 Mart, 2013, 21:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

soony

..... znam znam , ko te je*e kad si teo italijana......  itd...  :'(

danas kad sam vozio odjedanput mi se upalila lampica za ulje dok sam stajao na pumpi, odma ugasim motor i proverim nivo ulja koji je malo iznad optimuma. Upalim ponovo motor kad lampica i dalje svetli, medjutim kako popnem obrtaje iznad 2000 lampica se ugasi i onda skontam da se ulje degradilo pa na nizim obrtajima nema  gustinu kako bi pumpa napravila pritisak. Medjutim to bi imalo smisla da ulje nisam zamenio pre  1000km i sipao motulovo 10:60 kako i stoji u guzzi-jevom uputstvu.  recite mi dal kvar uljne pumpe moze ovo da prouzrokuje i sta bi moglo biti ako nije ona (nesto sam gledao i tu uljnu pumpu cine dva metalna zupcanika pa mi nije jasno sta tu moze da se sjebe)..........

inace motor je norge 1200

Gvozden

Bilo bi lepo da je pumpa...   [pop].
Kako gasi lampicu kad je hladan...!?

eclipse4

ulje nije ugrejano pa je gusce?

Gvozden

PA recimo fora kako natera pritisak... desavalo mi se pa znam.. stariji motori....
Ili kako pali lampicu kad ugasish kontakt ... uglavnom ovo kao sto kaze ako nije poceo da "sushti" odnosno da "ljusti" je minut do 12.....da uradi neshto..

soony

dok je hladan i u leru radi bez problema , tek kad se zagreje posle nekih 20km kad sam stao uplaio je lampicu za ulje....  dok je imao staro ulje koje je boga pitaj koliko km bilo u njemu nije bilo nikakvih problema iako su temperature bile +25 i sad kad sam zamenio i stavio novo krenuo je da pravi probleme .... motor je iz 2006

cika zuba

Jel to pandurski iz IT?!
Koliko ima km na satu?
Kako si generalno zadovoljan sa njim?
[/

soony

imao je 31 000km, meni je legao ko budali samar, ima dosta snage , lepo i ravnomerno vuce , na 4000 obrtaja gazi 100-110 km i ¹to je najbolje pravi do jaja zvuk :-)   .... i treba da se naviknes da ce ga ljudi stalno zagledati pa ces biti ufazonu je*ote koliki sam smeker :-))   

ako se odlucis da ga uzimas sa nekog placa, otidi do Bugarskog i raspitaj se malo jer je bilo nekih lupanih koje je on sredjivao