Glavni meni

Suprotno od teme Zanimljivi oglasi

Započeo predrag68, 09 Januar, 2011, 16:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Da...iskreno, morala je na totalni servis...da se sve potro¹no promeni, poèev od pneumatika pa do creva, instalacije...pa i farbanja...Ko zna sa alatom ima gara¾u, polako mo¾e i sam ali ja ne znam, nemam gara¾u i to bi me ko¹talo ðavo i po...Njena realna cena je bila 1500e i to samo zato ¹to su izvikane. Ja je volim, vozio sam je i opet bi i ako mi se ne sviða manjak snage, lo¹e koèenje i ne ba¹ dobro ve¹anje...ali budimo realni, pa VFR koji ima trajniju makinu vredi do 2000e, iz 95g upola nego Adfrika koja se kreæe od 3000e...
Recimo koliko je Super tenera lo¹ija pa da je duplo jeftinija...

To su par ljudi sa drugog foruma napakovali legendu a sami pre¹li posle na BMW 1100GS...¹to nisu ostali na Africi kada je takva legenda i toliko vredi!

kawa ninja

  E ..... Zemunac pa valjda da bi ispali mangupi pred drugima ,da nesto pisu , da bi se culo o njima da bi..........kupovinom bmw - a nastavili to isto da rade   [ludak]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

pit

Citat: Panta Zemunac poslato 10 Januar, 2011, 23:41
Delijo...

2008 godine koja je bila zlatna (potro¹eno 800 mil. evra za nova i polovna vozila) je vrhunac u Srbiji...Svi oni, koji su hteli, obnovili su vozni park, a mnogi i prvi put kupili vozilo za sebe....kome jo¹ vozila trebaju i to sada kada cene jo¹ uvek nisu pale da bi bile realne a narod i za realne cene nema para...Imalo se dok su banke davale zelena¹ke kredite, kada je evro bio 87 din a sada je 107..pa ti vidi!!

I sada se ti èudi¹...èemu?
Pa ne trebaju narodu vi¹e vozila...ne menjaju ih tako èesto kao pre neku godinu...ne dobijaju vi¹e kredite a posla/kesha vi¹e nema i kako i onaj ko hoèe da kupi da nabavi novac?

Za Afriku koja dr¾i cenu (kao govno muvu) tra¾io sam 1600e a posle mesec dana i jednog poziva ( ne raèunajuæi tante za kukuriku) dao sam je za 1000e...ispravnu, kljuè u ruke!

Samo sumlja oko toga kako i koliko je sjeban bajk pa do muke oko sreðivanja..pravi raèunicu da ako nekome drugom za ispravan bajk ponudi vi¹e novca samo za razliku cene novih delova i to da mu ka¾e KESH bato..eto njemu bajka, veruj mi i bez plaèanja ruku majstora i bez nerviranja i maltretiranja...


                Aaaa nemogu da verujem da si dao afriku za 1000 evra pa Jager i Gosa i Lalajko bi ti dali vise samo da sacuvaju ugled i cenu kraljice Sahare.

Dzambo

Iskreno, za te pare, ko god da je uzeo, odlicno je prosao. Potrosni delovi se zamene, bitno da je makina zdrava i da bajk drzi pravac.
Za te pare...