Glavni meni

Nova generacija R1

Započeo Radanovic, 21 Mart, 2013, 00:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

x3mer89

Predobra je, iskreno svaki dan mi se sve vise svidja, jedino mi je Panigale ispred nje sada :) Nisam vozio jos ali cu probati uskoro na stazi.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

ЯЭВОЛУТИОН

moj drugar je podigao odmah posle eicma sajma....jos nije uspeo da padne na stazi sa nje...a ne da ume da pada nego je najbolji u tome.....kaze da traction control radi vrhunski....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

Ako smije neka je da Laziæu… Ne vjerujem da æe ostati i¹ta cijelo osim TC-a… Hhahahaha
It's the ride that matters, not the bike…

Mik

"R" pocinju da prave kao najozbiljniju osnovu za superbajk!

Pa tako "R" postaje nesto sto ce biti dobro profesionalnom vozacu, svi ostali kupci (neprofesionalci) ce biti samo sponzori.

(Nesto sam bio radoznao u vezi ZX10R za 2016, i otvorim prvu stranicu koja mi se pojavila na Google. Da preskocim nebitne (zapravo manje bitne za sustinu) stvari, tek u komentarima neko je napisao nesto ovako: "Imam GSXR1000K5 i novi ZX10R (2015), i, verujte mi, Suzuki je mnogo zabavniji za voznju zbog obrtng momenta na nizim obrtajima", pa dodaje "narocito za "street"" - pri cemu je tamo "street" sve sto nije "staza", narocito neko ko ima dva vrhunska R--a nije pod "street" mislio na bulevar Jurija Gagarina. i slicno.)