Glavni meni

Nova generacija R1

Započeo Radanovic, 21 Mart, 2013, 00:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic


freepartyman

Iz profila su malko kopirali panigale ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

panigale je reper za kopiranje.....uvek se kopira uspesan dizajn.....jedino kawasaki izmislja neuspesan.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

VR 46

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Februar, 2015, 10:02
panigale je reper za kopiranje.....uvek se kopira uspesan dizajn.....jedino kawasaki izmislja neuspesan.....
kawasaki nije plagijator  :P
Twist of wrist!

SSZGO

a cemu slike ovih nabudzenih r1 sa trka, pa ova oprema vredi ko dva motora...

motor ne izgleda tako u radnji,

stavite slike fabricke verzije
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: VR 46 poslato 12 Februar, 2015, 12:43
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Februar, 2015, 10:02
panigale je reper za kopiranje.....uvek se kopira uspesan dizajn.....jedino kawasaki izmislja neuspesan.....
kawasaki nije plagijator  :P
bolje plagijator nego los dizajner....pri tome mislim da je prvi zx10r jedan od najlepse dizarniranih motora ikada....o drugom sve najgore....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

con3

Citat: SSZGO poslato 12 Februar, 2015, 13:05
a cemu slike ovih nabudzenih r1 sa trka, pa ova oprema vredi ko dva motora...

motor ne izgleda tako u radnji,

stavite slike fabricke verzije
Isto nam je mozemo samo da gledamo i jedan i drugi . :)

Kengur

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Februar, 2015, 20:49
Citat: VR 46 poslato 12 Februar, 2015, 12:43
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Februar, 2015, 10:02
panigale je reper za kopiranje.....uvek se kopira uspesan dizajn.....jedino kawasaki izmislja neuspesan.....
kawasaki nije plagijator  :P
bolje plagijator nego los dizajner....pri tome mislim da je prvi zx10r jedan od najlepse dizarniranih motora ikada....o drugom sve najgore....

Al si bre mator u pm... :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 13 Februar, 2015, 14:42
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Februar, 2015, 20:49
Citat: VR 46 poslato 12 Februar, 2015, 12:43
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Februar, 2015, 10:02
panigale je reper za kopiranje.....uvek se kopira uspesan dizajn.....jedino kawasaki izmislja neuspesan.....
kawasaki nije plagijator  :P
bolje plagijator nego los dizajner....pri tome mislim da je prvi zx10r jedan od najlepse dizarniranih motora ikada....o drugom sve najgore....

Al si bre mator u pm... :)

i ti si mi u cvetu mladosti....u tvoje vreme ja sazidao kucu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

U tvoje vreme sto maraka bio kamion cigle...  :)

U moje vreme treba mi dve godisnje plate za isti.. :)

U tvoje vreme, od jedne plate se opremao stan

U moje vreme od jedne plate ne mozes da spojis od prvog do prvog... :)

Dosta sam ja za svoje godine i napravio da ti kazem, s obzirom kakve krvopije imam pored sebe ... :)

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Radanovic


castor

Ono nije instrument tabla, ono je televizor...
It's the ride that matters, not the bike…

BOKYBOY

Citat: castor poslato 22 Februar, 2015, 00:51
Ono nije instrument tabla, ono je televizor...

...kao video igrica...nema tu draz kao kada kazaljke skacu i padaju...bzv... [thumb_down]

TEEfqd

meni bi bio isti kurac, ne secam se kad sam poslednji put pogledao u tablu pri voznji, jedino na sta bacim pogled je lampica za zejtin kad ga upalim ovo ostalo slobodno moz da ide.
one abc modove sto moj motor ima, to nisam probao jos jel radi uopste od kad sam uzo motor, od starta je u ful modu fabricki, kakvi crni modovi kakvi bakraci. samo da motor ima
zdrav zvuk, da saltanje bude precizno i brzo i da poteze ko metak, ostalo me ne interesuje

perlx

Naravno da ne gledas u motor kad je dostavni beli sa perla kristal tribalima, i svi ostali sklanjaju pogled :P

TEEfqd


ЯЭВОЛУТИОН

ma boli te...u krivini sidjes na trafici pazaris pljuge, i ponovo se popnes na motor,,,dok on vice "mmuuuuuuu"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

@ freepartyman - da nemas poster panigale-a iznad kreveta gde spavas , pa ga "bacis" cisto ono, pre spavanja ,a?