Glavni meni

Dakar 2014!

Započeo perlx, 20 Mart, 2013, 12:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


zozon

Citat: gogo42 poslato 09 Januar, 2014, 01:02
Jel na RTS-2 nije redovan pregled Dakar relija 23-55 ili je to samo odredjenim danima???
Na RTS-u imaju vaznijih tema, fudbal, kosarka, fudbal, balote, fudbal,  golf,fudbal,  kuglanje, fudbal i s vremena na vreme fudbal , nemaju oni vremena za te manje interesantne sportove na tockovima ... tuzno ali istinito !

juga

Niko im nije rekao da ima jo¹ sportova osim futbala i ko¹arke, a jo¹ posti¾u i neke rezultate!

mali_zmaj

mislim da je svako vece oko jedanaest na rts-u,ali i ako nije jest na eurosportu svako vece u to vrijeme!
jin-jang


ЯЭВОЛУТИОН

pazi ova prica sa SMG i HAVAL timom na Dakar reliiu je samar velikima....MINI generalno ima gomilu vozila ali SMG ima vozaca.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


Dukags

#47

zmiya


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 09 Januar, 2014, 22:54
http://imageshack.com/a/img850/1010/9imx.jpg


Za nju navijam,trenutno na 16. mestu..
ja bi je navio samo tako.....i resetovao...pa o5 navio....i tako. Razvlacio bi je ko pace glistu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Paèe moje,razvuci mi glistu..


Radanovic

Adam Malysz trenutno 12. u generalnom  [clapp]




Ako ima neko ko ne zna ko je Malysz  :) , on je biv¹i ski-skakaè , drugi u istoriji po broju pobjeda u svjetskom kupu (39) , i ima 4 olimpijske medalje .

zmiya

Od kad je poèeo reli,nisam pogledao uop¹te ni¹ta o automobilima...Nervira me mini jo¹ od pro¹le godine..



Radanovic

Despre pao na 11. mjesto u generalnom .
Sagmajster 53.


Radanovic


perlx