Glavni meni

Mala igra

Započeo Vule, 19 Mart, 2013, 16:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dusankobgd

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹ kada

despic

al ste nepismeni jebo vas ja
klasican divljak

Vule

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹ kada Vule
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

despic

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹ kada Vule jebe
klasican divljak

Lazic

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹ kada Vule jebe kao baba

despic

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹ kada Vule jebe kao baba koja
klasican divljak

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Lazic

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹ kada Vule jebe kao baba koja se

despic

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹ kada Vule jebe kao baba koja se pregrejala
klasican divljak

dusankobgd

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹ kada Vule jebe kao baba koja se pregrejala komovicom

despic

jel poenta igre da prica nema smisla?

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹ kada Vule jebe kao baba koja se pregrejala komovicom.
drhtavim

klasican divljak

RRa¹ko

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹ kada Vule jebe kao baba koja se pregrejala komovicom.
drhtavim glasom

eclipse4

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹ kada Vule jebe kao baba koja se pregrejala komovicom.
drhtavim glasom progovori

UFF


RRa¹ko

Znao sam da ce ovaj nesto da ukenja!  Tebra otisao si u qrac al se nisi vratio vec 5 meseci.  ;D

Major


despic

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹ kada Vule jebe kao baba koja se pregrejala komovicom.
drhtavim glasom progovori: "sine, zasto ga drkas levom rukom kad...
klasican divljak

Lazic

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹ kada Vule jebe kao baba koja se pregrejala komovicom.
drhtavim glasom progovori: "sine, zasto ga drkas levom rukom kad si Despiæ...

Bori¹a

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹ kada Vule jebe kao baba koja se pregrejala komovicom.
drhtavim glasom progovori: "sine, zasto ga drkas levom rukom kad si Despiæ koji

Vlajko

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹ kada Vule jebe kao baba koja se pregrejala komovicom..  [rofl]
Drhtavim glasom progovori: "sine, zasto ga drkas levom rukom kad si Despiæ koji jebe
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor