Glavni meni

Mala igra

Započeo Vule, 19 Mart, 2013, 16:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vule

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

TEEfqd


Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju.

dusankobgd

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem

Bori¹a

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru

mkt

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace

RRa¹ko

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke

BANE BROTHERHOOD

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre...
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

despic

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem
klasican divljak

mkt

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem

despic

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam
klasican divljak

apu

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati

Bori¹a

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe

Lazic

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...

Vule

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Lazic

#54
Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...

eclipse4

(brate jedna rec ne tri,kako si krenuo sklopices pricu sam do kraja ;) )

Lazic

'el mo¾e ovako...:P editovao sam...:D

eclipse4

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam

mkt

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto

apu

Vozi neko jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred njega ja bez gaæa mrtav pijan motorom klepetam. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci na raznju. Opletem litru domace surutke zbog jetre, prdnem - podrignem, i pohitam srati inaèe napred ¾uto, pozadi braon... A tada...naletim na MMerix-a...pitam sto pada¹