Glavni meni

Mala igra

Započeo Vule, 19 Mart, 2013, 16:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Bori¹a

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja

apu

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom

mkt

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i

zVuk

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim,
Ko se ljuti, uleti mu kruti

apu

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim, kuda

Vlajko

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Major

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo

BANE BROTHERHOOD

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo  sa...

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

zVuk

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo  sa sekirom
Ko se ljuti, uleti mu kruti

aleks89rd

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem

Lazic

I kako ja sad da odgovorim kad sam pijan, bez gaæa...:o [facepalm] [rofl] A znam gde sam i¹ao...[rofl]

eclipse4

ma samo pisi volimo te mi i takvog bez gaca ;) ;) ;)

Gašpar

To govori u svoje ime  ;D

Major

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje

aleks89rd

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad

balavurda

...de si pos'o sa ekserom u glavi...

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo

Lazic

...a ono meðutim...:D

mkt

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju

Dutchman

Vozim jednom ulicom u kontra smeru. Najednom ispred mene Laziæ bez gaæa mrtav pijan motorom klepeta. Pozdravim prijatelja klimoglavom i pomislim kuda je ludak krenuo sa sekirom. Idem dalje kad tamo ...a ono meðutim... cekaju jaganjci