Glavni meni

honda cbr problem

Započeo eclipse4, 19 Mart, 2013, 16:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

WOLVERINE



Nema svako dobro.......  svaka skola se placi... ti si, kao svi ostali polozio sa 5..... znaci dodjes svima  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [kralj] [kralj]




sale1977v

Moze nema problema cim se budemo upoznali mislim kad dolevamo kompresiju naravno ali u vidu nek0g LAVA ILI STAJE PO VOLJI!!!!!!!

Major

Dobro ti nama dosao [hello]

Bas me zanima kad si provalio zajebanciju?


WOLVERINE

Citat: Major poslato 23 Mart, 2013, 10:48
Dobro ti nama dosao [hello]

Bas me zanima kad si provalio zajebanciju?



Ili kako??

Hohštapler

...izdaja ljudi, izdaja!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

sale1977v

Ma nije iydaja nego ste ga preterali s onim vazduhom lenjim i zimskim pa jos i u ©vajcarskoj hehehehehehe brate ludi ste za medalju a i onaj smrad kao ispo pazuha de se to setiste ali svaka cast original nema sta respekt!!!!!!!!!!!!!

clutch&brake

Sale, DOBRODOSAO MEDJU MANIJAKE. Da se lepo druzis sa nama i uzivas ovde... aj negde se nekada vidimo...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major

Sad si pravi manijak [cheers]

eclipse4

another brick in the wall ;)

mkt


mareskin

Citat: sale1977v poslato 23 Mart, 2013, 12:58
Ma nije iydaja nego ste ga preterali s onim vazduhom lenjim i zimskim pa jos i u ©vajcarskoj hehehehehehe brate ludi ste za medalju a i onaj smrad kao ispo pazuha de se to setiste ali svaka cast original nema sta respekt!!!!!!!!!!!!!

Video sam odmah da je vazduh zeznuo stvar.
Znaèi dru¹tvo, odsad ne me¹ati vazduh i kompresiju ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

sale1977v

Hvala drugari na dobrodoslici opravdacu je svaka vam cast jos kad sam vido one slike dese istace ulje reko to je to hehehehheheheh cccccc jos se smejem!!!!!!!!

Ostoja

Sedi, 5, polo¾io si. Dobrodo¹ao meðu Manijake....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

sale1977v


srbac