Glavni meni

honda cbr problem

Započeo eclipse4, 19 Mart, 2013, 16:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

ok,javio mu za svecice.

ProjectLord

ccc...brate mili... s'tom kompresiom vise niste zanimljivi... pomozite decku umesto sto se sprdate...

eclipse4

da nisam naucio na vreme o toj kompresiji mozda bih i naseo ;) ;) ;)
al ovde moras malo da teras malko po njihovo da bi se uslo u tematiku za pomoc...malo zaebancije,malo ozbiljnosti i eto...opravicemo motor nadam se ;)
mada koliko vidim nema pomoci,mora ce na kolica ako nisu svecice u pitanju.

Uncle Bob

Drugare nije reè o sprdnji nego ko zna kako je odr¾avana ma¹ina i ¹ta je èudno da su pojedene kompresione karike pa posle du¾eg stajanja neæe da sastavi nije sve na forumu zajebancija. [nono] ;)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4

zahvaljujuci Revoluciji,motor radi kao svajcarski sat!!!
dolevana jedna bocica kompresije i ponovo se osetio isti smrad i opet stao motor,ukapirali smo da se radi o dihtungu koji je propustao kompresiju.
stavljen novi dihtung,dolevana ponovo kompresija ali ne motulova jer je mnogo retka stavili smo iponovu kompresiju jer je gusca,motor upalio,smrad se nije pojavio i sada sljaka ko nov.
kad smo vec dolili kompresiju,narucili smo i ceo set varnica od ngk i zamenili na svecicama,malo se pomucili jer smo amateri i nismo znali kako se montiraju varnice na svecicama ali smo na kraju i to odradili,treba precizno da se uguraju u svecice a da se ne ostete,to smo odradili babinim iglama za heklanje,tacna dimenzija.....polomili smo nazalost dve varnice ali 4 su bile viska...tako da dve varnice za ngk svecice poklanja covek u znak zahvalnosti ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Jao ... pajavam ne rece da kad menjate varnicu mora da imate kremen kamen....jer ako nemate hoce neki put da se slomi varnica....ali niste trebali da dolivate kompresiju ako je upalilo ono sa svecicama....jedna po jedna stvar.,,,,nikad dve u isto vreme jer oce da izbije belaj....a on se tesko nalazi za taj model.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

e pa sad je kasno vec je zamenjeno sve.....i za sada sve funkcionise,jedino kaze manje dimi,verovatno negde popustio i auspuh,mora i dim da se dolije jer na auspuhu skinut senzor sto pokazuje na displeju koliko ima dima u auspuh.......al to je manje bitno,oseca se da samo slabije vuce,zapalili smo parce plastike i metnuli u auspuh i cim krenulo da se dimi isao je mnogo bolje.

poslaces mi adresu na pp da ti ovaj decko pokloni dve varnice u znak zahvalnosti ;)


ЯЭВОЛУТИОН

hvala...ne mora na p.p.

2 kilometra od UFFa a to znaci U TRI LEPE
broj 15  3\4
110000000 djilas city
Apsurdistan


samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

jel treba i bus plus karta da se nalepi na posiljci ili ne?

ЯЭВОЛУТИОН

pa valjda znas.....nista bez busplusa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

sale1977v

Eclipse ta "kompresija" de se kupuje jer to tecnost,i zasta sluzi ,dali moze u svakom momentu da se sipa jer mi motor malo teze pali nego sto je palio !
Dali se sipa u rezervoar ili gde!!

clutch&brake

ne sipas u rezervoar vec u kada menjas ulje... mora da se dolije procentualno od zavisnosti od motora i koje ulje sipas... i naravno koliceine ulja...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

sale1977v

Za kawu zx10r koji bio procenat i u kom ulju pa da zamenim!!i de se kupuje kompresija!!

clutch&brake

hoces ful sintetiku da sipas ili?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Gašpar

©ta se taèno de¹ava sa Kawom? Mo¾da i nije do kompresije...

WOLVERINE


Citat: sale1977v poslato 21 Mart, 2013, 12:15
Za kawu zx10r koji bio procenat i u kom ulju pa da zamenim!!i de se kupuje kompresija!!

Imam ja kompresiju... koja ti treba?

clutch&brake

dare sale je cini mi se dobar momak... ako ti je ostalo od mene sto si mi sipao daj posalji mu ako hoces... koje si sale ulje koristio do sada??
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

#39
  [watching] mozda I meni zatreba...