Glavni meni

Oti¹ao je najvi¹i prijatelj...

Započeo misa-pei, 18 Mart, 2013, 17:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

Saucesce porodici i prijateljima.
TwinZ Auto & Moto

Hohštapler

Citat: revolution poslato 19 Mart, 2013, 18:12
sta da vam ja pricam....Ja sam bar deset puta hteo da ga ubijem...toliko me nervirao...sranja koja je pravi su bila u domenu maloletnog deteta, ali kad covek shvati da on to radi iskreno i bez zle namere....decacki onako nesmotreno...
Tri godine striji od mene, a nikada nije odrastao...ostao je zarobljen u telu odraslog coveka....
Meni je samo krivo sto nikada nije ziveo sto na sat....vozio je svojih 60 i nije nikuda zurio....nije stremio velikom motoru, nije na kraju ni polozio za A....sanjao je o nekim prdavcima sa kojima sam se sa puno muke borio....
Za sve je bio dobar , samo za sebe nije....Od njega sam sa 12 ukrao prvi motor...da nije njega verovatno nikada ne bi popravio motor....ali posto je njegov bio uvek pokvaren bar do pola, a on je cekic vatao za gvozdje i resavao vecinu kvarova sa zicom i izolirkom, onda je neko morao da osposobi nesto za prevoz...
Da je takvih ljudi vise, ja bi  umro od nerviranja, ali bi svet bio lepse mesto...

Ja sam trenutno u nekom magnovenju...pola sata sam dobro a onda me spucaju emocije....budite pozdravljeni, i hvala vam na brizi. Otkad sam pregurao cetrdesetu vise ljudi vidim na jednoj sahrani nego sto se vidimo na rostiljima...da nema decijih rodjendana bilo bio bi jos gori odnos....sto samo pokazuje koliko smo u kurcu...

...ne dam sebi da zaplaèem, al me steglo grlo....
svako ko ima brata (ili blizanca kao ja) ne mo¾e da ga ovo ne pogodi....  :(

Iskreno sauèe¹æe tebi i tvojima.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ivvyu


clutch&brake

i meni steglo grlo i grudni kos... imam ja starijeg burazera... jbt suze mi krenuse...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Citat: ljupche92 poslato 18 Mart, 2013, 20:00
Saucesce :(

Skini te sise od potpisa da ne stoje u ovoj temi bar neko vreme
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

3006


Pop

Saucesce....

Uh, nesto precesto ljudi odlaze pre vremena....

"Грме танки џефердари..."


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: njanja poslato 20 Mart, 2013, 11:19
Citat: ljupche92 poslato 18 Mart, 2013, 20:00
Saucesce :(

Skini te sise od potpisa da ne stoje u ovoj temi bar neko vreme
nemoj...bata je voleo sise....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

saucesce porodici i prijateljima

jimmy


ЯЭВОЛУТИОН

sest meseci....ko juce da je bilo....sad cu opet biti u kurcu jedno vreme...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Matori znam kako ti je udri brigu na veselje kada ti je najte¾e ti zapevaj. [thumb_up]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

ma sastavilo ...par dana ranije je bilo Vladi sedam godina.....i taj dan bas sammorao da prodjem preko Banjice, pa kroz B Jerkovica.....emocije me sabile...a onda sest meseci burazu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Jbte pa nije valjda Vladina Yamaha bila kod tebe na servisu pre pogibije kada su on i mali D¾oni oti¹li kod Manitua???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

nije nisma ni radio te godine...zidao kucu i servis...zena zadnji mesec trudnoce....on je nesto farbao i sredjivao , a onda su krenuli on sa Dzonijem a Seba ispred njih na trku na Bataji....valjda je odgledao trku odozgo....klinac bio tada 2 meseca....vekna hleba....ma kad se setim nije mi dobro...a ja zidao kucu pa sam provodio 13 sati dnevno na gradilistu....bas taj dan salovali poslednju plocu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Dr¾' se Sale i pomisli da æemo za 50-60 godina u najboljem sluèaju biti neèije uspomene iz detinjstva... Mada, opet je bolje skrljati se sa motora ili od srèke, nego umreti od neke bolesti u mukama dok ti deca menjaju pelene...

ЯЭВОЛУТИОН

uvek bio za to...cim te snaga napusti i shvatis da si nekome na teretu odes negde i gledas da ne mogu da te nadju....ustedis deci za sahranu....a vodis se kao MIA do daljnjeg

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

slazem se sa obojicom u potpunosti...zivot se sastoji od uspona I padova...vredis onoliko koliko imas prijatelja...pritom ne mislim na ljude koji imaju kintu da kupe prijatelje  [thumb_up]

Uncle Bob

Mige drugare "Prijateljstvo" se ne kupuje mene je danas Dare kupio do¾ivotno bez dinara zato ¹to je skroz okey èovek.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM