Glavni meni

Tako ti je to kad zivis u Srbiji

Započeo Gašpar, 08 Januar, 2011, 17:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Veljo, malo pre pricam sa Zeljkom, kaze da te pozdravim i zahvalim ti se u njegovo ime   [cheers]

Mad Max

Hvala, pozdrav za njega [hello] , nadam se da mu nece propasti ova sansa, to je vrh vrhova. mislim da ce on to srediti [thumb_up]
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

 ®eljko Stanièiæ, aktuelni prvak dr¾ave u RoadRacingu u klasi 1000SS uspeo je na kraju da pronaðe sponzore kako bi se sledeæe nedelje na¹ao na startu trke 24h Bol d'Or-a koja se vozi na stazi Magny Cour.

Podseæamo da je ®eljko krajem pro¹le godine dobio ponudu od Boeing Penz 13 tima, koji ima potpunu podr¹ku BMW-a. ®eljko je nakon velikih napora u jednom trenutku bio èak primoran da odbije ponudu, ali su se sponzori javili u poslednjem trenutku i omoguæili mu da odveze jednu trku u Svetskom endurance ¹ampionatu na BMW-u S1000RR.

®eljku su u ovom poduhvatu pomogli LUKOIL, DELTA AUTOMOTO i Guevara. Tim danas putuje u Francusku, gde poèinju treninzi. Mi im ovim putem ¾elimo uspeh, a vas æemo blagovremeno obave¹tavati najsve¾ijim informacijama.

http://www.moto-vesti.com/moto-trke/moto-trke/327-vesti/2629-eljko-stanii-na-bol-dor-u

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

Kengur


Veruda

vidim da je ®eljko dobio sponzore ali mi nije jasno ono na pocetku kao daobar je odlican je vozice za " polufabricki " tim ali mora si kupiti gume, ulja, pakne i sve ostalo. to mi ne ide nekako sa onim ¹to znam o talentima. naime ako te prepoznaju kao talenta u bilo kom sportu dace ti sve i ne samo tebi nego i tvojima samo rezultati kasnije odlucuju hoce¹ li do vrha ili ne. timovi su, koliko ja znam ili fabricki ili neciji ali polu.... to prvi put cujem. bravo za ®eljka jer uz pomoc sponzora koji su prepoznali talent ¹to znaci bolju opremu i logistiku a time i rezultate ostvariti ce svoj cilj.

Mad Max

u moto sportu moras da das sve sto imas pa i ono sto nemas pa mozda te opali sreca da upadnes negde, kakve su to muke niko nezna osim sami vozaca. talenat je presudan naravno, ali ++++ veze +++ vezice pa onda tek negde. bez vezica i veza samo veliki novac (talenat podrazumeva se) pa da te nekad neko vidi i uzme.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Javio se Zeljko:

"Posle velikih napora u realizaciji mog nastupa na svetskom Endurance sampionatu, u polufabrickom BMW “Boenig Penz13 Racing” timu, vec prvog dana na slobodnim treninzima u Magny Cours-u, doslo je do problema. Dok sam upoznavao novi motocikl, doziveo sam “hi-side” (pad) na izlasku iz krivine I tom prilikom povredio clanak na nozi I zglob ruke. Uprkos bolovima danas sam uspeo da odvozam 10ak krugova, ali cu tek posle sutrasnjih treninga sa sigurnoscu znati da li cu biti u stanju da nastupim na trci."



[attachment deleted by admin]