Glavni meni

MotoManijaci po Srbiji i Svetu

Započeo UFF, 08 Januar, 2011, 16:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

ta crna stvaricica desno je kanta
bio tamo, vozio je

eclipse4

#941
UFFE ja reko cega je mene zao a ne tebe.

a i naravno da bi me vise bilo zao i kante za smece nego amerikanace

Major

Citat: UFF poslato 08 Septembar, 2017, 00:48
ta crna stvaricica desno je kanta
bio tamo, vozio je

Ja bi isto provozao tu kantu bar jednom :)

SSZGO

amerikanci nemaju dobar auto, prvi koji sam video da je ok je novi jeep grand cherokee srt, enterijer nije vise od najjeftinije plastike sa 5 mm zazora izmedju panela
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Za amerièke standarde Tesla je sklopljen kao Por¹e/Mercedes/BMW/Audi...

mali_zmaj

Jel bi¹e Fiat ima udjela sad u Jeep-u? Ako se ne varam!! Zato je i dobar!!  he he
jin-jang

Lazic


UFF


Hattrick

Ne znam za svu ostalu buraniju ciji je vlasnik, ali Bugatti, Bentley, Porsche, Lamborghini, meni dosta.  :)

Lazic


Flavius Valerius Aurelius

Citat: mali_zmaj poslato 08 Septembar, 2017, 17:46
Jel bi¹e Fiat ima udjela sad u Jeep-u? Ako se ne varam!! Zato je i dobar!!  he he
Fiat ima udela u celoj Chrysler-ovoj korporaciji (Chrysler, Jeep, Dodge i mozda jos neki, zaboravih)

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 07 Septembar, 2017, 20:48
Citat: Laziæ poslato 07 Septembar, 2017, 18:20
Pravo za Holivud... :o
Sa greskom od 230 milja kako kazu. U principu nemaju pojma kud ce ici jer ne moze da se predvidi tacno. U svakom slucaju odlican biznis, prodavnice poluprazne, goriva nema ili su redovi ogromni. Ljudi se pripremaju za slucaj da uragan pokida bandere pa ti posle dzaba bankovne kartice, mada timovi elektrodistribucija cekaju spremni. Mozda prodje ovuda, mozda ode na more, vidjecemo.

Kako tece situacija, jel postaje kriticno tu gde si sada, ili ne ?

bucko

Bilo je super dok on nije dosao 😀😀😀

Hattrick


Boban_m

Destruktivni centar uragana urnise sjevernu obalu Kube i sve su prognoze da je otisao zapadnije tako da ce vjerovatno obrijati zapadnu, golfsku obalu Floride. Najopasnije kod uragana kad oko prodje pored obale je da nagurava more na kopno tako da zapadnu obalu ocekuje plimski talas do 3 metra koji progresivno opada dublje u kopno. Nama je dopala "prljava" strana uragana, istocno od centra koja donosi mnogo kise i moguca tornada. Sistem treba da stigne sutra ujutro po ovdasnjem vremenu.

Hattrick

Da li ima potrebe da se evakuises, ili ostajes kuci ?

Boban_m

Sa istocne strane US-1 puta (deo do okeana) je naredjena evakuacija jer je nesto nize tlo. Moja kuca je sa zapadne strane US-1 tako da sam van zone obavezne evakuacije. Ali ima dosta ljudi sa istocne strane koji su ostali, medu njima i moj drug Vaso. Kuci sam, leskarim, grickam zalihe, pratim tv i kuckam. Kad postane  dosadno pocecu da pijem ;D

stilgar


Boban_m

Ako imas kredit imas i osiguranje. Osim od zene. Juce u jeku priprema za uragan uspjela je da se zakljuca napolju, a ostavila rucak na plinskom sporetu ;D Sreca pa dobre komsije dosli da pomognu da razvalim bravu.