Glavni meni

AGV Sport jednodelni kombinezon

Započeo Vule, 12 Mart, 2013, 18:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Koliko znam Vule bas cuva i mazi i pazi automobile i motore, pa verujem da i odelo isto tako :)

AndreyRR

moji gabariti,mogao bi da probam ja to  ;D,aj vule cujemo se da dodjem da probam

stilgar

ako jos neko da procenu valjda cemo moci i mi od 190 i 100 kila da stanemo :) svako dize po cm. ajde jos troje na probu pa da idemo mi visoki :)

Slaninar

Citat: Vule poslato 19 Mart, 2013, 15:09
greota... u gornjem delu mu stoji FULL ali dole ima dosta lufta...  [sutirakamen]

©ta, mala alatka?     :o

Po slikama verujem da vredi tih novaca, a ako je za preko 180, meni sigurno ne pasuje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake

na kraju cu i ja moci da stanem u njega i mozzzzzda mi malo veci bude ali dobro :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Slaninar

Citat: njanja poslato 20 Mart, 2013, 15:52
na kraju cu i ja moci da stanem u njega i mozzzzzda mi malo veci bude ali dobro :D

Hajd' javi ako ti bude velik, drugar je skoro poèeo voziti motor, pa bi probao za sebe:




montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake

matori ti se ili drogiras ili bi voleo da budes normalan... pa divac je za mene dete
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Slaninar

Citat: njanja poslato 20 Mart, 2013, 16:02
matori ti se ili drogiras ili bi voleo da budes normalan... pa divac je za mene dete

To je nemoguæe. Gde si ti vid'o èoveka veæeg od Divca?!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake

u ogledalu :P a i kita mi je veca nego njegova tako da ce mu u donjem delu sigurno klamparati :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Slaninar

Citat: njanja poslato 20 Mart, 2013, 16:05
u ogledalu :P a i kita mi je veca nego njegova tako da ce mu u donjem delu sigurno klamparati :D

:o

KRISTALI ja imam dva metra
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Vule

#30
Citat: Fit Master poslato 19 Mart, 2013, 21:26
Ljudi,danas sam bio kod Vuleta i probao odelo....kad sam krenuo ka njemu,bio sam skeptican,mislio sam polovno odelo,pa i nije neko...kad sam ga video i probao ODUSEVIO SAM SE....da skratim pricu...ko je 183-185cm, oko 90kg....nek kupuje...ODMAH!!! FUL ODELO, FUL CENA!!! Vule pozzz.
Hvala za preporuku :) Danas mi je bio AndreyRR, probao kombinezon i njemu odgovara... tako da kombinezon je prodat... Pozdrav svima i hvala za preporuke i cimanje  [cheers]
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Major


Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Major

Taman tih 120 eura da potrosis [rofl]

AndreyRR

e da kupih ga ja,kombinezon je kao iz radnje extra ocuvan
fala brate vule za strpljenje  ;D ;D,a mozes i onu lepu sliku spreda da okacis  ;D

Kanarinac

Nema sta, i cizme su mi ko nove. A i cene sporCke :D

Vule

Gos'n Andrey RR   ;D

[attachment deleted by admin]
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

AndreyRR


AndreyRR


Kanarinac