Glavni meni

Slepovanje motora!!!

Započeo Vlada GS, 07 Januar, 2011, 23:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vlada GS

Kome treba slepovanje motora kombijem, tu sam. Za moju bracu 1000 dinara, na teritoriji grada. Ako se ide van, dogovor......

063/ 738 0 837. Vlada

Panta Zemunac

Hmmm a koliko ko¹ta dru¾e AFRIKO da ¹lepuje¹ moga druga Zmaja do motora...unapred da te upozorim, XXXXXXXXXXXL + ma¹alaaaaa!! :-[ :-[

Upsss, problem...pa ti ima¹ kombi a ne kamion!! [rofl]

Lazic

Panta posandrcao... Clan dva statuta MotoManijaka, kaze da moras da budes imun na Zmaja...

Mali on:

manje od 10e slepovanje kombijem po gradu, pa to nema ni na bjb...

Gašpar

Stvarno jeftina i korisna stvar.
Ne daj Boze kvara ili pada, najlakse je pozvati kombi i platiti, nego cimati neke ortake pa posle placati vecere i  [cheers] do besvesti  ;D ;D

DebeliZmaj

inache ja sam upoznao vladu :)
fin covek .. :) ...
u 23h doneo jaknu na probu itd... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dzigi Boy

Kako je moguce da se Afrika slepa????? koliko je meni poznato Afrika ide i bez tockova i masine....

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Vlada GS

Citat: Panta Zemunac poslato 08 Januar, 2011, 00:03
Hmmm a koliko ko¹ta dru¾e AFRIKO da ¹lepuje¹ moga druga Zmaja do motora...unapred da te upozorim, XXXXXXXXXXXL + ma¹alaaaaa!! :-[ :-[

Upsss, problem...pa ti ima¹ kombi a ne kamion!! [rofl]
A sta si se ti Panto okomio na Zmaja :D....Zmaj je samo malo vise popunjen .....mlad je decko, stvarno mu netreba ona kilaza [nono]

Zmaje, batali grickalice, koka kolu, i kasno nocu da jedes.....nadji za sebe sat vremena dnevno kada ces da setas, ali brzo, a ne da gledas izloge [watching]......

b2man

super informacija. umemorisao sam broj.

Panta Zemunac

Citat: Vlada GS poslato 08 Januar, 2011, 17:29
A sta si se ti Panto okomio na Zmaja :D....Zmaj je samo malo vise popunjen .....mlad je decko, stvarno mu netreba ona kilaza [nono]
Zmaje, batali grickalice, koka kolu, i kasno nocu da jedes.....nadji za sebe sat vremena dnevno kada ces da setas, ali brzo, a ne da gledas izloge [watching]......

Dru¾e moj...u poverenju, da ne èuju du¹mani, danas smo zajedno sa Banetom i njegovim naslednikom (13g. a kao da ima 15, na tatka bre!) pravili ¹tetu u jednoj ''Da¹èari'', restoranu pored puta (prema KG)...Svi udarnièki, 1,5kg janjeta¹ca ubavog, i to bara/bar, pola mi, pola Zmaj...dobro, da ne preterujem, jo¹ je sebi dodao 5 èevapa a ¹'o, svetog Niðu pitaj, ja ne znajem!!

Nego, sam se vratil do ove teme da ponovo ukucam br. jer sam onaj od juèe..pogubio..Apdejtovao operativni na Nokii N95, ubacio OVI SUITE ali nisam izvadio mem. i ode sve do ðavola...tako da ponovo skupljam sve brojeve èlanova.. A zlo ne èulo, za te pare...ne znam, cena je izuzetno pristojna, zapravo, ko nam je kriv kada pare nisu nikad problem, jer ih

To je prava cena a ne ono...popust 10% ali èek prvo da dignem na 15%...Spasiba Vlado!!   (AFRIKOOOO) [thumb_up]

perlx

Vlado Afriko dodajem te u tefter, svaka cast !

lord_oblivion

Upisao broj, ako nekom zatreba da imam :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

Sad me zvao sszgo
pokvario se
poslao sam mu vladin br mob

Lazic


Vlada GS

Resen je problem. [yahoo] Makina je u garazi!  [cheers]

SSZGO

#15
ako bude srece, bice da je samo zaglavio alnaser...

skinuo ga i ocistio bio mnogo mastan, ali sam se zeznuo kod sklapanja i obrnuo polove magneta, sad moram opet da ga rastavim...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Jesi otvorio temu da se okupi savet mudraca...?

SSZGO

ako ne resim sam, onda cu morati :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Otvaraj, da pripalimo lulu ......duvana, pa da pocnemo sa mozganjem...

Vlada GS

Citat: SSZGO poslato 26 Maj, 2011, 00:30
ako bude srece, bice da je samo zaglavio alnaser...

skinuo ga i ocistio bio mnogo mastan, ali sam se zeznuo kod sklapanja i obrnuo polove magneta, sad moram opet da ga rastavim...
Zar ti nisam rekao da ti je zaglavio anlaser!?!? Dodjes pivo Lazicu i meni!