Glavni meni

Motopassion 2013, sajam motocikala i opreme 22. 3 – 31. 3. 2013.

Započeo Silvana, 08 Mart, 2013, 23:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Gaso druze, hvala ti za izvestaj sa sajma i slike. Vidim da se ovaj sada sajam dosta razlikuje od predhodnih po ponudi novih modela. Do sada je uvek bilo pravilo da su u vreme auto sajma, bolji automobili parkirani ispred sajma ;)
[cheers]

dzimika


stilgar

ja sam iso da vidim ova dva modela. Nisam kupio ni jedan al sam kupio jaknu :)

[attachment deleted by admin]

Jefta

Da li je neko uopste video Tiger Explorer 1200 na sajmu :) Ako uporedim onaj 800xc mi 10 puta lepse izgleda od 800GS. Bio tamo i neki paprazzo isao i slikao po sajmu. Smarac :)

Auuu kako je FJR leeeeeep!!!! I uopste nije toliko veliki :) hahhaha

Inace ja bio samo u delu za motore jer sam samo toliko vremena imao zbog fudbala. Neki drugi dan cu da odem da pogledam i kola :)

stilgar

ima dva triumfa u samom desnom uglu sale na kraju tamo do pegaza gde sam uzo jaknu :)

stilgar

lepe su bile ove hostese na bmw0u sve u skajuuuu

[attachment deleted by admin]

Damnmoto

 [yahoo] danas sam se proveo super ispred sajma dok su MX Manijaci pokusavali da izmame aplauz  [bejzbolka] budjave publike  [doh]








poydrav Monstrumcugi i Rudolfu

mkt


TEEfqd

najlepsi motor na sajmu je bio od kanarinca  :-[
malo mi je falilo da napisem operi me na blatobranu xDD

Kanarinac

Hahahahahaha od ove poslednje kise sto me uhvatila nemam vremena kad, ali cim bude lepo vreme ce ga usisimo :)))

Sajam je bulja, ali ozbiljna. Mecka je jedino ozbiljno shvatila ovu pricu i pored komercijalnih modela je izlozila malo nadrkane egzotike. Bmw sve klasika, subaru nema wrx sti-a, Mitsubishi je izlozio evo X i to je ja mislim to. Motori jad i beda, kao sto su svi napisali.  BMW izlozio 3 motora i nema RR-a, honda imala par zanimljivih i pedrosin motor je bilo interesantno pogledati. Oprema je tek posebna prica, spustili su cene za kacige od 50000 za po 10%, a za koju god da sam se uhvatio velicine nije bilo. Odem do pegaza da vidim bocne torbe,kaze mi batica ne drzimo ih vise, slabo su isle. Stvarno je to strasno ulaganje od 300 evra za tri kompleta bocnih torbi, propasce. Poce covek da mi nudi tank torbe. I tako. Potpuno razocarenje, jedino dobro su ribe. Jos mi drugar radi tamo pa se samo upoznajem :D

UFF


Kanarinac

Pustaju vodu. Nemaju zastitu na rajsfesslusima. Hocu one kao mazzijeve sto si mi dao za rumuniju.

perlx

Компликујеш. Кад ти затребају торбе позовеш мене, ја ти дам торбе са кишном навлаком и срећан пут.
После се јавиш кад се вратиш да видим фотке са пута [cheers]

Bishke

You should do one thing every day that scares you

perlx


Kengur

Verovatno cu imati dve karte.

Mene mrzi da idem pa cu ih proslediti ako burazer vec nekom ne pokloni...

Bishke

ja sad krecem na sajam....

Idem da uzmem ulje,svecicu i filter za Kawu....to je cilj jer je sve na jednom mestu,da se ne cimam po gradu....


@Perlx ne znam o kojim torbama pricas ;D
You should do one thing every day that scares you

UFF

Citat: Kanarinac poslato 24 Mart, 2013, 12:41
Pustaju vodu. Nemaju zastitu na rajsfesslusima. Hocu one kao mazzijeve sto si mi dao za rumuniju.

pa i mazzi-eve pustaju vodu
zato i imaju kisne navlake
a i maki je napisao da su njegove sa kisnim navlaka takodje

Major

Sajam je [govance]
Ne znam kako ih nije sramota da ovo nazovu sajam motora..

Vidim ja da cu ove godine opet u Italiju na sajam :D

Kanarinac

@perix
Hvala backo, ali bih voleo da uzmem moje. Moze da se pogodi da tebi trebaju kada i meni, ili da ja produzim putovanje,a ti hoces da putujes, a nemas torbe.

@Uff
Pa fora je sto sam navlake stavio sa donje strane torbe da zatvorim onu rupu, a vozio sam sve vreme bez navlaki i torbe skoro da nisu pustile uopste. Jesu mi sve stvari bile u kesi, ali je ostala suva iznutra. A Sava je imao ove Kappa i nije stavio navlake, i stvari su mu se natopile. Posle je stavio navlake ali jbg :)

A i te kapine u motolandu kostaju 8900,mislim da ima i neki sajamki popust sad.