Glavni meni

Motopassion 2013, sajam motocikala i opreme 22. 3 – 31. 3. 2013.

Započeo Silvana, 08 Mart, 2013, 23:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cone


zozon


Andreja

Ja idem u petak, fizikali¹em na graðevini svaki dan inaèe pa nemam vremena niza¹ta :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gašpar

Ja idem dan pre otvaranja, tako da æu vam reæi kako stoje stvari  [yahoo]

rboban

Kazaces nam da nema guzve, a ta informacija ce biti pogresna...
Ride It Like You Stole It

Gašpar

Dobro to stoji, ali kazaæu vam i da li ima ne¹to da se vidi  :-*

Nadalina

Dzukela u podznaku

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Gašpar

Citat: Nadalina poslato 18 Mart, 2013, 22:54
Gaspare, ajde mi sredi neku propusnicu! ;D


Ne pu¹taju na redakcijsku. Samo akreditovani dobijamo propusnice  8)

cone



bice u petak "Masters of dirt" jedino zanimljivo od svega :)

Kanarinac

Bice nekih popusta, bar sto se tice kaciga :D

Danas u Guevari Rale i ja pitamo onog lika hoce li biti neki popusti, kaze ne znam. Neki novi modeli, ne znam. Jbt znaju li oni sta tamo? Za 4 dana sajam, a radnici nista ne znaju

Jefta

Citat: Kanarinac poslato 19 Mart, 2013, 01:32
Bice nekih popusta, bar sto se tice kaciga :D

Danas u Guevari Rale i ja pitamo onog lika hoce li biti neki popusti, kaze ne znam. Neki novi modeli, ne znam. Jbt znaju li oni sta tamo? Za 4 dana sajam, a radnici nista ne znaju
Pa ne smeju da ti kazu jer onda neces kupiti tada kada si dosao vec ces tamo da ides i da juris nizu cenu. A tamo ce ti pricati da nemaju trenutno tu, nego da dodjes posle sajma kod njih u radnju :)

Major

Meni su u massu lepo rekli da sacekam sajam i da ce biti popusta na cizme ;)

Kanarinac

U moto landu su i meni rekli da je popust sad ako hocu da uzmem u radnji,u moto ringu rekli sacekan sajam bice nekih popusta. E ako je tako,kurac cu kupi u guevari nesto. Narucicu sa ebaya bar imaju velicine

mareskin

Citat: misa-pei poslato 18 Mart, 2013, 22:57
Pitam se da li će da bude sajamski popust :P :P :P

Ja idem u subotu 30.03.2013 i dovodim sestrića da malo pari oči ;)
Hoću da pazarim moto opremu sa popustom :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

apu

a ¹ta je sa nedeljom 24.03.?? nema je na spisku?!? a ba¹ sam taj da hteo da idem, jedini slobodan :) maler

Gašpar

51. MEÐUNARODNI SALON AUTOMOBILA
7. MEÐUNARODNI SAJAM MOTOCIKALA „MOTOPASSION“
Beogradski sajam, 22 – 31. mart 2013.
51. Meðunarodni salon automobila, najva¾nija i najveæa ovogodi¹nja manifestacija u oblasti automobilske industrije u
na¹em regionu, biæe odr¾an, prema zvaniènom kalendaru meðunarodne asocijacije proizvoðaèa motornih vozila OICA, od 22.
do 31. marta u svim raspolo¾ivim izlagaèkim kapacitetima Beogradskog sajma, uz uèe¹æe vi¹e od 400 izlagaèa, najpoznatijih
domaæih i inostranih proizvoðaèa i uvoznika putnièkih automobila, lakih privrednih vozila, motocikala, prateæih delova i opreme.
Uprkos ote¾anim uslovima poslovanja u automobilskoj industriji u Evropi, ovogodi¹nji beogradski meðunarodni salon automobila
predstaviæe svetsku automobilsku industriju u pravom svetlu i punom kapacitetu. Kao domaæin i organizator jednog od 13
zvaniènih sajmova putnièkih automobila koji æe ove godine biti organizovani u svetu, Beogradski sajam je ulo¾io izuzetan
napor, zajedno sa strate¹kim partnerima u realizaciji ovog projekta - Udru¾enjem proizvoðaèa drumskih vozila Srbije, Srpskom
asocijacijom uvoznika vozila i delova, medijskim partnerom SAT Media Grup i generalnim sponzorom kompanijom DDOR
- da i ovog proleæa priredi izuzetan sajamski do¾ivljaj i pravi praznik za ljubitelje automobilizma. Posetiocima 51. meðunarodnog
salona automobila, domaæoj struènoj i ¹irokoj publici, ljubiteljima i fanovima automobilizma biæe predstavljen èak 51 premijerni
model automobila, od èega æe naravno najveæu pa¾nju i vrhunac fascinacije izazvati 10 modela koji dolaze u Beograd sa tek
zavr¹enog ¾enevskog salona automobila i svoju svetsku postpremijeru do¾ivljavaju pod kupolama Beogradskog sajma.
Posetioci Beogradskog sajma moæi æe na ovogodi¹njem Salonu automobila premijerno da vide novi Mercedes CLA,
Mercedes E klase, Audi A3 Sportback, BMW Gran turismo, McLaren MP4 – 12C, Golf 7, Citroen C - Ellysee, Opel Adam,
Lexus GS450H, Chevrolet Trax, novi Peugeot 2008, Renault Capture, Hyundai Equus, Mitsubishi ASX, novi Rav 4, novu
Mazdu 6, novu ©kodu Otaviju...
Na 7. meðunarodnom sajmu motocikala „Motopassion“ ljubitelji dvotoèka¹a, osim najbogatije ponude motocikala i
opreme za vozaèe, imaæe zadovoljstvo da prisustvuju premijeri èak 58 novih modela dvotoèka¹a na na¹em tr¾i¹tu. Bogata ponuda
dodatne opreme na poèetku sezone svakako æe dodatno zainteresovati sve ljubitelje motociklizma i poklonike vo¾nje na dva toèka.
Proizvoðaèi, uvoznici i distributeri automobila i motocikala odobravaæe kupcima odgovarajuæe sajamske
popuste i u saradnji sa bankama i lizing kompanijama, povoljnosti i pogodnosti prilikom kupovine. Tradicionalno
prisustvo svih svetskih lidera u industriji auto delova i opreme uèiniæe ambijent i atmosferu ovogodi¹njeg salona
najdinamiènijim u poslovnom smislu.
PRESS INFORMACIJA
U halama 1 i 4 nalaziæe se izlagaèki prostori najpoznatijih automobilskih brendova: Alfa Romeo, Fiat, BMW, Toyota,
Citroen, Renault, Peugeot, Opel, Ford, Hyundai, Mini, Lexus, Dacia, Land Rover, Volvo, ©koda, Honda, Mazda, Subaru,
Nissan, Suzuki, Mitsubishi, Kia, Chevrolet...
U hali 1A, 2 i 3A biæe izlagaèki prostori proizvoðaèa, uvoznika i distributera auto delova i opreme. Na impozantnom
izlagaèkom prostoru biæe izlo¾eni proizvodi renomiranih svetskih proizvoðaèa motora, rezervnih delova, pneumatika, boja, lakova,
alarmnih ureðaja, audio i video opreme.
U hali 2C, gde se odr¾ava Meðunarodni sajam motocikala i opreme „Motopassion“, osim 58 motociklistièkih premijera,
na ekskluzivnom i ¹irokom izlagaèkom prostoru biæe izlo¾ena najsavremenija ponuda skutera, motocikala, mopeda, servisne
opreme, rezervnih delova, pneumatika, kaciga, specijalizovane odeæe. Na 7. meðunarodnom sajmu „Motopassion“ uèestvuju
najpresti¾niji i najva¾niji svetski brendovi koji proizvode motocikle, skutere i opremu: Aprilia, Benelli, BMW, BRP, Derby, Gilera,
Harley Davidson, Honda, Keeway, Kymco, Moto Guzzi, MV Agusta, Peugeot, Piaggio, Scarabeo, Suzuki, Sym, Triumph,
Yamaha, Vespa...
U hali 3 nalaziæe se Mercedes Benz koji æe, sa sloganom „Zvezda oko koje se okreæe svet“, predstaviti prodajni program
svojih 25 putnièkih automobila, meðu kojima je i najekskluzivniji eksponat ovogodi¹njeg Salona - Mercedes SLS AMG Black Series.
U ekskluzivnom izlagaèkom prostoru hale 5 najnovije modele svojih brendova: Audi, Vokswagen i Seat predstavlja
kompanija Porsche Scg. Posetioci Salona æe imati priliku da vide premijere modela Audi A3 Sportback, novi Golf 7, novi Seat
Toledo i novi Leon. Ostale modele ova kompanija æe ponuditi posetiocima Salona automobila pod akcijskim uslovima.
Opel æe na ovogodi¹njem salonu predstaviti inovativnog Opel Adama, svestranu Opel Moccu i jedinstvenu Opel
Cascadu, Citroen sa sloganom „Citroen menja va¹u buduænost“ premijerno predstavlja model Citroen C - Elysee, ©koda æe
predstaviti najnoviji model ©koda Octavia, koji je svoju svetsku premijeru do¾iveo na nedavno odr¾anom ¾enevskom salonu, Kia
æe na Beogradskom sajmu promovisati prvi hibridni automobil u D segmentu - Optima Hybrid, Mazda predstavlja poptuno novu
Mazdu 6. Ova kompanija æe predstaviti i potpuno novi SUV CX 5, model nove generacije oblikovan prema KODO dizajnu i prvi
model koji je koristio Skyactiv tehnologiju.
Na svom izlagaèkom prostoru od 800 kvadratnih metara Toyota æe, osim novog, redizajniranog Versa, promovisati novu
generaciju Rav 4 i potpunu gamu svojih hibridnih vozila. Na istom ¹tandu biæe izlo¾ena i èetiri Lexusa, od kojih æe model GS 450h
biti premijerno izlo¾eni model. Verano Motors na Beogradskom sajmu premijerno predstavlja Peugeot 2008, koji je debitovao
pre nekoliko dana na sajmu u ®enevi.
Na ¹tandu SAT Media Grupe u hali 1 biæe izlo¾en jedan od najekskluzivnijih sportskih automobila dana¹njice – Meklaren
MP4 - 12C u kabriolet verziji. Nastup ovog modela, èija je cena preko 300 000 evra, predstavlja i svojevrsno priznanje ovogodi¹njem
Salonu automobila buduæi da kompanija Meklaren nema praksu redovnog nastupa na evropskim sajmovima, osim dva – u Parizu i
®enevi.
Na sajmu motocikala „Motopassion“ Piaggio Group æe izlo¾iti 7 renomiranih evropskih brendova u oblasti motociklizma:
Piaggio, Vespa, Aprilia, Moto Guzzi, Gilera, Derbi i Scarabeo. Pored aktuelnih noviteta ova kompanija ponudiæe kupcima i
prodaju jeftinih polovnih skutera za dostavu - Piaggio Liberti 125.
Na sajmu „Motopassion“ biæe predstavljeni i najnoviji modeli skutera Keeway, Benelli i Kymco. Pa¾nju posetilaca svakako
æe privuæi i SYM skuteri, iza kojih stoji 50 godina tradicije. Yamaha æe predstaviti sve novitete ovog renomiranog japanskog
proizvoðaèa, od kojih izdvajamo Black Max A, specijalnu, limitiranu verziju legendarnog sportskog maksi skutera. Ljubitelji
drumskih krstarica moæi æe u hali 2C da vide i novog FJR – a, koji, takoðe, debituje na na¹em tr¾i¹tu.
U segmentu auto delova i prateæe industrije biæe promovisane brojne inovacije, samouslu¾ne perionice, sistemi za za¹titu
motora od kraðe, RST moto oprema, Interphone Bluetooth za kacige.
Prvi srpski Formula Student tim „Drumska strela“, tim studenata Ma¹inskog i Fakulteta organizacionih nauka,
koji je konstruisao prvi srpski Formula bolid i na takmièenju u engleskom gradu Silverstonu 2011. godine osvojio drugo mesto,
predstaviæe na svom izlagaèkom prostoru u hali 4 svoje projekte i najaviti konstruisanje novog vozila „Drumska strela“ i uèe¹æe na
ovogodi¹njim evropskim konstruktorskim takmièenjima. Povodom 50 godina odseka za industrijski dizajn beogradskog Fakulteta
primenjenih umetnosti, u prolazu izmeðu hale 1 i hale 4 biæe otvorena izlo¾ba radova studenata ovog fakulteta na temu dizajna
automobila
Beogradski sajam je dodatnim anga¾ovanjem uspeo da uoblièi potpunu animaciju i fascinaciju ovim
dogaðajem, mnogobrojnoj publici kroz razlièite struène, zabavne i nagradne sadr¾aje. Nikad nije bilo vi¹e
nagrada za posetioce na Salonu automobila.
Najsreæniji posetilac 51. meðunarodnog salona automobila, u nagradnoj igri u kojoj æe moæi da uèestvuju svi
posetioci sa kupljenim ulaznicama, dobiæe najnoviji model automobila FIATA PANDA 1. 2 Lounge, koju poklanjaju
Fiat Automobili Srbija i Beogradski sajam, dok æe najsreænijim uèesnicima 7. sajma motocikala “Motopassion“
biti dodeljene èak tri nagrade: Motocikl “Keeway out look 150”, komplet moto opreme “Dainese” i “Keeway”
kaciga mod.39, koje dodeljujemo u saradnji sa kompanijama Keeway i Mass Company.
Generalni sponzor manifestacije, kompanija DDOR i na¹ medijski partner Sat Media Group, kroz takmièenje u vo¾nji
slaloma na improvizovanom poligonu Navak-a u Atrijumu Beogradskog sajma organizuju nagradnu igru sa vrlo vrednim
nagradama. Najuspe¹niji takmièar æe osvojiti putovanje na trku formule 1 u Monte Carlu, ne¹to manje uspe¹ni æe osvajati nagrade
kao ¹to su motocikl Kymco Visa r 50, kvadricikl Keeway ATV 100, Polisu Kasko osiguranja u vrednosti od 1.000 Evra i brojne druge
nagrade, i na kraju, svi ostali uèesnici æe dobiti prigodnan poklon.
Skoro svakog dana tokom trajanja Salona automobila uèesnici æe imati priliku da u¾ivaju u nekom od brojnih prateæih
programa.
Udru¾enje novinara Srbije i Beogradski sajam u subotu 16. marta organizuju tradicionalni novinarski Press Rally, koji æe se
voziti na Beogradskom sajmu i na Adi Huji.
U utorak, 26. marta u 18 h, u Sveèanoj sali Upravne zgrade Beogradskog sajma novinarski Automobilski forum dodeliæe
svoje tradicionalne godi¹nje nagrade „Oskar prestri¾a“ najuspe¹nijim pojedincima i kompanijama u oblasti automobilske
industrije. U petak, 29. marta u 12 h, u sveèanoj Sali direkcije Beogradskog sajma biæe uruèena zvanièna priznanja „Grand prix“
Salona automobila.
U petak, 29. marta u 17 h, u hali 1 Beogradskog sajma, na programu je sveèani izbor Miss 51. meðunarodnog salona
automobila. U subotu 30. marta u 9 h, biæe prireðena izlo¾ba i rally oldtajmera „Memorijal princa Tomislava Karaðorðeviæa“ u
organizaciji Beogradskog sajma i AMK „Classic“.
U nedelju 31. marta u 16 h na ¹tandu Keeway u hali 2C biæe obavljeno sveèano izvlaèenje nagrada u nagradnoj igri na
sajmu „Motopassion“. Istog dana u 17 h, na ¹tandu Fiat Automobili Srbija u hali 4 biæe sveèano izvlaèenje glavne nagrade na
51. Meðunarodnom salonu automobila - Fiat Panda 1.2 Lounge.
Radno vreme sajma je od 10 do 20 h. Cena pojedinaènih ulaznica je 300 dinara, za grupne posete 200 dinara, a cena
parkinga 100 dinara na sat.
U èetvrtak 28. marta na sajmu æe biti Family day, kada æe Salon automobila moæi da poseti cela porodica sa
jednom celodnevnom ulaznicom od 500 dinara.
Sveèano otvaranje 51. meðunarodnog salona automobila je u petak, 22. marta u 11 h, u hali 1 Beogradskog sajma.
Sajam æe otvoriti potpredsednik Vlade i ministar za spoljnu i unutra¹nju trgovinu i telekomunikacije, gospodin Rasim Ljajiæ.
Dobrodo¹li na 51. meðunarodni salon automobila i 7. meðunarodni sajam motocikala!

Dukags

Bio danas u Plattneru - Yamaha, pitao da li ce biti popusta na sajmu, momak rece nece, jer ne mogu da snizavaju  pogotovo ne na motore jer su cene motora kao i ovako zadrzali iako su zbog odnosa jena i dinara realno poskupeli...

Jefta

"drumskih krstarica moæi æe u hali 2C da vide i novog FJR – a, koji, takoðe, debituje na na¹em tr¾i¹tu."

Samo zbog ovoga idem :) nista drugo me ne zanima :)

Kanarinac

Gaso glava me zabolela od ovog teksta, a cak ga nisam ni procitao :D