Glavni meni

Motopassion 2013, sajam motocikala i opreme 22. 3 – 31. 3. 2013.

Započeo Silvana, 08 Mart, 2013, 23:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx

PGS i Yamaha imaju lepe standove, oni Triumphi su pored standa Pegaz moto.
Ima i popusta na opremu.
AGV AX8Dual me razocarala potpuno :(

ZeljaYZF


Gašpar


UFF

vozimo tebe u gepeku pa kad odkljucamo i cujes alarm da se razoruzava ti istrcis i cucnes ispred vrata ;)


Bishke

Citat: perlx poslato 25 Mart, 2013, 19:28
PGS i Yamaha imaju lepe standove, oni Triumphi su pored standa Pegaz moto.
Ima i popusta na opremu.
AGV AX8Dual me razocarala potpuno :(

Ta AGV mi se ne svidja nikako !
You should do one thing every day that scares you

perlx

Gora je i od Airoh S4. Kaciga od 40+ hiljada koja u ruci ostavlja utisak ove hoklice gore  [ludak]
Zavrsna obrada  [thumb_down] vizir koji zatvara vidno polje kad je otvoren  [thumb_down] gruba postava  [thumb_down]
Ostaje Icon Variant  :)

stilgar

Citat: ranko poslato 25 Mart, 2013, 18:35
Citat: Ga¹par poslato 25 Mart, 2013, 17:36
Citat: ranko poslato 25 Mart, 2013, 17:18
Posto je Gaso ?

Izmedju 500L i Rapida izabrao bi ?

ps. nesto se razmisljam da uzmem bre nov auto... od polovnjaka , placeva i sio mi ga djura presao 125.116km mi je muka bez da je lupan ( a ni haubu ne uklope kako treba ) mi je malo muka...  500L mi je svidja samo zbog uslova kupovine... i delovi su poznati i dostupni... bar za 1.3mjet... ne znam kakav je 1.4 benzin i da li moze plincuga u njega...

Ne lupaj Chris, Octavia je ne¹to manje od 13.000, mogu ti sutra proveriti taèan cenovnik.
Izmeðu 500L i Rapida izabrao bih ne¹to treæe  ;D
Ali ako ba¹ mora, onda 500L

Sta trece ? ( ako je motor, dvosed, kupe , ne moram da znam :) treba mi neki praprikar bre da mogu kolica i zenu da ubacim )

Ok.... 500L sa 1.3mjet kosta koliko i Rapid sa 1.6d ( verovatno ) oko 13.000... 500L bolje finansiranje, Skoda cenim bolji auto...

OK. 500L i Rapid kostaju koliko i Oktavija klotara ( verovatno 1.2 FSI nema plina za zivota ) ... sta je tu bolje pitanje je...

Mada... znate sta , a ovo recenicu cu da uramim :

Kako stvari stoje i kako smo krenuli, nit cu ja da kupim druga kola, nit ce Borisa nesto da jebe :P

gasa bi ti predlozio ovo bio jedan u dnu sale sa oldtimerima al se plasi da ga ne protumacimo pogresno :) Gasa Dell boy, ima majce, priveske, ovo ono....:)

stilgar

Citat: Ga¹par poslato 25 Mart, 2013, 17:36
Citat: ranko poslato 25 Mart, 2013, 17:18
Posto je Gaso ?

Izmedju 500L i Rapida izabrao bi ?

ps. nesto se razmisljam da uzmem bre nov auto... od polovnjaka , placeva i sio mi ga djura presao 125.116km mi je muka bez da je lupan ( a ni haubu ne uklope kako treba ) mi je malo muka...  500L mi je svidja samo zbog uslova kupovine... i delovi su poznati i dostupni... bar za 1.3mjet... ne znam kakav je 1.4 benzin i da li moze plincuga u njega...

Ne lupaj Chris, Octavia je ne¹to manje od 13.000, mogu ti sutra proveriti taèan cenovnik.
Izmeðu 500L i Rapida izabrao bih ne¹to treæe  ;D
Ali ako ba¹ mora, onda 500L
pogresne cene su okacili na sajmu za skodine automobile sve su nenormalno male, rapid je 9000 i nesto a u cenovniku 13500, oktaviji na tabli pise 13000 a u cenovniku 16500 :) to su valjda cene kad bi dinkic i njima dao beneficije :)

stilgar

Citat
Izmedju 500L i Rapida izabrao bi ?

ps. nesto se razmisljam da uzmem bre nov auto... od polovnjaka , placeva i sio mi ga djura presao 125.116km mi je muka bez da je lupan ( a ni haubu ne uklope kako treba ) mi je malo muka...  500L mi je svidja samo zbog uslova kupovine... i delovi su poznati i dostupni... bar za 1.3mjet... ne znam kakav je 1.4 benzin i da li moze plincuga u njega...

licno ni jedan od ta dva ne bi uzo za porodicni auto, od njih mi se vise svidja sevrolet cruze SW ili ti  karavan verzija. 1.6 MT 124 ks na sajmu sa popustom bio 13669 evra sa brdo opreme.


Chris_SM

Citat: stilgar poslato 25 Mart, 2013, 20:13
Citat: Ga¹par poslato 25 Mart, 2013, 17:36
Citat: ranko poslato 25 Mart, 2013, 17:18
Posto je Gaso ?

Izmedju 500L i Rapida izabrao bi ?

ps. nesto se razmisljam da uzmem bre nov auto... od polovnjaka , placeva i sio mi ga djura presao 125.116km mi je muka bez da je lupan ( a ni haubu ne uklope kako treba ) mi je malo muka...  500L mi je svidja samo zbog uslova kupovine... i delovi su poznati i dostupni... bar za 1.3mjet... ne znam kakav je 1.4 benzin i da li moze plincuga u njega...

Ne lupaj Chris, Octavia je ne¹to manje od 13.000, mogu ti sutra proveriti taèan cenovnik.
Izmeðu 500L i Rapida izabrao bih ne¹to treæe  ;D
Ali ako ba¹ mora, onda 500L
pogresne cene su okacili na sajmu za skodine automobile sve su nenormalno male, rapid je 9000 i nesto a u cenovniku 13500, oktaviji na tabli pise 13000 a u cenovniku 16500 :) to su valjda cene kad bi dinkic i njima dao beneficije :)
Vidis Gaso da nisam lupao gluposti :p

Gašpar

Ne mogu da okace pogresne cene, nemoj da ste smešni.
Odem sutra da kupim Octaviu na kojoj pise 12.690 ... Kako oni meni mogu da kazu da je po toj ceni kupiti necu?

stilgar

Citat: Ga¹par poslato 25 Mart, 2013, 20:32
Ne mogu da okace pogresne cene, nemoj da ste sme¹ni.
Odem sutra da kupim Octaviu na kojoj pise 12.690 ... Kako oni meni mogu da kazu da je po toj ceni kupiti necu?
onaj rapid elegance 1.6 TDI elegans sto je izlozen u cenovniku kosta 16720 evra, ako je benzinac 1.4 TSI elegans je 16200 a pored njega stoji cena od 9800 sto je sajamski popust za model 1.2 MPI od 75 konja i spada u Activ klasu opreme, kome je redovna cena 10870 bez sajamskog popusta.
Ako te ne mrzi nadji tamo neku simpaticnu promoterku pa je masiraj sto zavlace posetioce i trazi objasnjenje. Istu prevaru su napravili sa oktaviom. Izlozili su nadrkan model koji kosta 20000 evra, a cena koja stoji je 13500 i nesto vise. Klasicna srpska navlaka.

Bori¹a

Ista fora i za RAV4, pise da je oko 30.000 na autu a unutra full bas, a posle pitam onu promoterku, kazu ovaj model je 42 soma ;D

ЯЭВОЛУТИОН

zato ja vise na sajam automobila i motora....jok, jok,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Za takvu varijantu laznog reklamiranja mozes da ih tuzis, sem ako ne pise ispod koji je model i sta sve ide od opreme.

Sto se Juke tice auto je takvo govno, da ja ne verujem kako ga neko kupi. Imao sam priliku i da ga vozim i da se vozim. Pozadi za sedenje mesta nema, preglednost nikakva (vadi ga kamerica zadnja), 1.6 benzinac se vuce kao slina, a potrosnja preko 10.

Aussweis

Pise i na ovom Sevroletu da trosi 13L benzina  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

6 iljada i nesto kubika V8  [rofl] [rofl]



[attachment deleted by admin]
Sve ima cenu ili čast!

Gašpar

Citat: stilgar poslato 25 Mart, 2013, 20:39
Citat: Ga¹par poslato 25 Mart, 2013, 20:32
Ne mogu da okace pogresne cene, nemoj da ste sme¹ni.
Odem sutra da kupim Octaviu na kojoj pise 12.690 ... Kako oni meni mogu da kazu da je po toj ceni kupiti necu?
onaj rapid elegance 1.6 TDI elegans sto je izlozen u cenovniku kosta 16720 evra, ako je benzinac 1.4 TSI elegans je 16200 a pored njega stoji cena od 9800 sto je sajamski popust za model 1.2 MPI od 75 konja i spada u Activ klasu opreme, kome je redovna cena 10870 bez sajamskog popusta.
Ako te ne mrzi nadji tamo neku simpaticnu promoterku pa je masiraj sto zavlace posetioce i trazi objasnjenje. Istu prevaru su napravili sa oktaviom. Izlozili su nadrkan model koji kosta 20000 evra, a cena koja stoji je 13500 i nesto vise. Klasicna srpska navlaka.

Pa onda nije pogre¹na cena. Oni se lepo ograde pa napi¹u - Od 13000  ;)

stilgar

evo imam na slici sa rapidom, gore pise 1.6 tdi elegance, a dole vec od 9700. Al za te pare dobijes onaj osnovni model od 75 konja sto navedoh gore u postu. kazem ti ako te ne mrzi ti proveri al bio sam tamo kad se ljudi cudili a cura koja je stajala pored auta "nije znala nista" a pretstavnik auto cakcka je bio na nekom sastanku pa nema ko da objsni.

[attachment deleted by admin]