Glavni meni

Motopassion 2013, sajam motocikala i opreme 22. 3 – 31. 3. 2013.

Započeo Silvana, 08 Mart, 2013, 23:26

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

kada ti budu trebale zovi me i dam ti... nemoj odma da kukas :P
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

Au brate sta su sa tolikim torbama? :)

Nego jel dajes garanciju da nece da puste vodu? :D

clutch&brake

Citat: Kanarinac poslato 25 Mart, 2013, 12:55
Au brate sta su sa tolikim torbama? :)

Nego jel dajes garanciju da nece da puste vodu? :D

e posto je tako da ne znas sta ces sa tolikim torbama vidim da ces po kesam sl put nositi :D :P
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF


Plazma Keks

ma pusti, dizajneri su cudo.
svejedno, mnogo je lep auto. bar sto se mene tice ;D

Bori¹a

kupio prijatelj mog cala novu, oko 30 soma, unutra bela koza  [balavi] [balavi] [balavi]

Gašpar

Ceo sajam se ujedinio protiv Dinkica  ;D



A ja sam se ponovio  :D


Kanarinac

Citat: UFF poslato 25 Mart, 2013, 15:42
Citat: Plazma Keks poslato 25 Mart, 2013, 12:16
nova mazda 6  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]

bio na premijeri
ispred moje zgrade

izgleda odlicno ali skinuli su aston martina i jaguara
poceli da kradu i mixuju ko hyundai

http://www.autonet.ca/auto-news/automotive-industry-news/2013/03/18/mazda6-takes-on-design-heavyweights/

Kako su se izlupetali, samo kenjaju nesto. veze ovo nema sa aston martinom. Mozda, ali mozda postoji neka slicnost, ali s obzirom koliko postoji automobila uvek ce neko nesto da nadje. Generalno 6ca, od ovih pristupacnijih automobila mi se mnogo svidja.

Gašpar


ranko

Posto je Gaso ?

Izmedju 500L i Rapida izabrao bi ?

ps. nesto se razmisljam da uzmem bre nov auto... od polovnjaka , placeva i sio mi ga djura presao 125.116km mi je muka bez da je lupan ( a ni haubu ne uklope kako treba ) mi je malo muka...  500L mi je svidja samo zbog uslova kupovine... i delovi su poznati i dostupni... bar za 1.3mjet... ne znam kakav je 1.4 benzin i da li moze plincuga u njega...

Chris_SM

Hteo da uzmem kornajcu  ali popust do kurca,tako da sam se razocarao malo :D a

Chris_SM

Citat: ranko poslato 25 Mart, 2013, 17:18
Posto je Gaso ?

Izmedju 500L i Rapida izabrao bi ?

ps. nesto se razmisljam da uzmem bre nov auto... od polovnjaka , placeva i sio mi ga djura presao 125.116km mi je muka bez da je lupan ( a ni haubu ne uklope kako treba ) mi je malo muka...  500L mi je svidja samo zbog uslova kupovine... i delovi su poznati i dostupni... bar za 1.3mjet... ne znam kakav je 1.4 benzin i da li moze plincuga u njega...
ocatvia u osnovnoj verziji je 16000 i nesto

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gašpar

Citat: ranko poslato 25 Mart, 2013, 17:18
Posto je Gaso ?

Izmedju 500L i Rapida izabrao bi ?

ps. nesto se razmisljam da uzmem bre nov auto... od polovnjaka , placeva i sio mi ga djura presao 125.116km mi je muka bez da je lupan ( a ni haubu ne uklope kako treba ) mi je malo muka...  500L mi je svidja samo zbog uslova kupovine... i delovi su poznati i dostupni... bar za 1.3mjet... ne znam kakav je 1.4 benzin i da li moze plincuga u njega...

Ne lupaj Chris, Octavia je ne¹to manje od 13.000, mogu ti sutra proveriti taèan cenovnik.
Izmeðu 500L i Rapida izabrao bih ne¹to treæe  ;D
Ali ako ba¹ mora, onda 500L

Chris_SM

Onda ona koja je bila izlozena je bila 16000 i nesto

ranko

Citat: Ga¹par poslato 25 Mart, 2013, 17:36
Citat: ranko poslato 25 Mart, 2013, 17:18
Posto je Gaso ?

Izmedju 500L i Rapida izabrao bi ?

ps. nesto se razmisljam da uzmem bre nov auto... od polovnjaka , placeva i sio mi ga djura presao 125.116km mi je muka bez da je lupan ( a ni haubu ne uklope kako treba ) mi je malo muka...  500L mi je svidja samo zbog uslova kupovine... i delovi su poznati i dostupni... bar za 1.3mjet... ne znam kakav je 1.4 benzin i da li moze plincuga u njega...

Ne lupaj Chris, Octavia je ne¹to manje od 13.000, mogu ti sutra proveriti taèan cenovnik.
Izmeðu 500L i Rapida izabrao bih ne¹to treæe  ;D
Ali ako ba¹ mora, onda 500L

Sta trece ? ( ako je motor, dvosed, kupe , ne moram da znam :) treba mi neki praprikar bre da mogu kolica i zenu da ubacim )

Ok.... 500L sa 1.3mjet kosta koliko i Rapid sa 1.6d ( verovatno ) oko 13.000... 500L bolje finansiranje, Skoda cenim bolji auto...

OK. 500L i Rapid kostaju koliko i Oktavija klotara ( verovatno 1.2 FSI nema plina za zivota ) ... sta je tu bolje pitanje je...

Mada... znate sta , a ovo recenicu cu da uramim :

Kako stvari stoje i kako smo krenuli, nit cu ja da kupim druga kola, nit ce Borisa nesto da jebe :P

Gašpar

O¹ realno ili nerealno?

Nerealno 328i Gran Tourismo



Realno, nemam pojma. Ja ih se opru¾io do Juke-a, ali to se tebi verovatno ne sviða  ;D

UFF



srbac