Glavni meni

Motopassion 2013, sajam motocikala i opreme 22. 3 – 31. 3. 2013.

Započeo Silvana, 08 Mart, 2013, 23:26

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Nikolaaaaw


UFF

opreme ima
koferi jakne kacige izduvi
press day a niko se jos nije raspakovao i slozio stand
pa sta onda press da slika koji qrac?

Jefta

Jao kako je lep onaj FJR :) :)
Uffe kada mogu da dodjem.po propusnicu :)

mkt


UFF


TEEfqd

i na kraju cu da odem na sajam da gledam ove kangrbe tepsije i trafike i policijsko izdrkavanje po narodu jer je neki
mentol  odlucio da ga boli kurac da ubaci u kombi bukvalno jedine motore kao predstavnike tih klasa
koji znace nekom kurcu i kao, ubaci skuter da to predstavljamo na sajmu. stavim ih na kurac

Jefta


dzimika


TEEfqd

dovezli polovan motor na sajam, jos prljave gume, pisam na takav sajam to je sramota. evo na leto dodjite na usce, ne treba da mi date po 300 dinara opusteno i obecavam da ce biti vise motora a i riba ako je nekom do toga

AndreyRR

Citat: UFF poslato 21 Mart, 2013, 18:57
i to je u principu to, kao i da ste isli, nije bas neka ponuda, automobila ima ali od motora  [srednjiprst] zivi

jedina dva koja su mi se svidela (nadam se da ce do kraja seozne ovaj levo biti moj)

onaj repsol  ;D

Jefta


UFF

ima jos jedno 2 polovna benelija, cbr i bmw sa staze, pandurski fjr i gsxr ma pola sajma privatno vlasnistvo registrovani i voze se odavno :D

perlx


srbac

Kad god sam posetio sajam u BGu uvek sam se razocarao, tako da sada ne ocekujem nista, pa kako bude. Kupujem iridijum, siri korman, ulje za viljusku, blanko kljuc, sprej za lanac , mali vizir i neku pastu za hromirane delove. Ako to nadjem bicu zadovoljan.  :P

dzimika


abarth

Nema novi Caponord i Guzzi California? Rekli su u PGS da æe biti. :(

UFF


Gašpar


Gašpar


abarth