Glavni meni

Suzuki Hajabusa

Započeo kawa ninja, 07 Januar, 2011, 16:13

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: Vule poslato 18 Oktobar, 2011, 16:29
Citat: pit poslato 18 Oktobar, 2011, 16:16


                      Naravno da ce na neko trci ZZR 1400 da pobedi FJR 1300 tu nema sumnje...ali ti si uporedio FJR 1300 sa Fazerom 600 .FJR 1300 je ozbiljan motor sa 145 ks i 1300 ccm a ne skuter i nema mnogo u svetu napravljenih jacih serijskih motora a ako i ima ta snaga realno ne moze da bude vise od 10-15%.
                     Ako ti to toliko znaci i busa i zzr1400 i vfr 1200 su jaci i brzi od fjr 1300 ....ali ne nesto drasticno da bi FJR 1300 pored njih bio indifirentan ,pogotovu u normalnim uslovima voznje.
Prvo-Ja sam samo rekao za FJR 1200 da motor nema mnogo konja,procitaj post malo bolje,prijatelj moj ima FJR 1200 motor je krajnje ozbiljan i dobar.Drugo-meni hayabusa i ZZR ne znace nista jer da ima neko znacenje,ja bi i dalje terao busu  ;) . A za njih dvoje sam samo dao komentar da NIHOVA POENTA je da obele¾e svet motociklizma u brzini,kao sto je i uloga vayrona kod kola.
Potpisujem i ja. Ti si jedini koji je te godine kupio novu Busu...Prelep motor..A i vozio si ga mu¹ki... Po meni, odlièan motor... kako kome odgovara... Ja sam sa BUSOM 2002 god pro¹ao solidnu kilometra¾u oko 2 godine..I¹ao na more i sl..Nije me smorio motor kao maleni ninja..Sve zavisi kako kome ¹ta le¾i...
A Bugati Veyron [balavi] [balavi] [balavi]
Cave ab homine unius libri

gojko

Moj sledeci motor je zzr1400, vozio sam ga i odusevio sam se. vozio sam i hayabusu ali mi se sam izgled Kawe i polozaj vise svideo.
Trenutno vozim XX i nemogu sebe da zamislim na nekom gabaritno manjem motoru pa da ima i preko 1000 ccm.
Valjda je to sve stvar ukusa!

ЯЭВОЛУТИОН

Pominjanje bugatija u kontekstu sa ZZR 1400 i Hajabusom je svetogrdje...jer za dvadeset godina vejron ce vredeti vise nego sad a ova dva pomenuta ce vredeti kao sada sto vredi najbrzi motor sa kraja osadesetih Kawa ZX10....1000 evra u top stanju.....i pri tome bugati nije bas serijski auto...
Ja samo garantujem da je FJR bolji motorcikl za dve klase u odnosu i na jednog i na drugog....da je brzi nije, ali to i nije bio cilj.

Dakle ZZR1400 je kanta a Hajabusa Kanturina, i stojim iz toga, kao sto pit stoji iza toga da je BMW kanta....dakle cvrsto
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gojko

100 ljudi - 100 æudi
100 ¾ena - 200 sisa

Bori¹a


pit


MILJAN

100 ®ENA 500 RUPA...ZABORAVISTE U©I.... :D
Cave ab homine unius libri

Vule

neki ljudi jednostavno nekapiraju pricu,i mislim da nije vredno prepucavati se i nekom otvarati oci i crtati sve na papir,svako ima svoje misljenje i neka...treba tako...samo da kazem ako se naðe uvreðim,i neka ga...nemojte samo da kenjate o nekom motoru ako ga nikad niste isplatili,registovali,upalili,podigli copavu, vozili se,tj POSEDOVALI ODREÐENI motor.eto toliko pozz za sve  [cheers]
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

MILJAN

Vule, teoretièara ima svuda puno... ;)
Cave ab homine unius libri

Vule

ma opusteno...Srbi bolje znaju od Japanskih visko-obuèenih diplomiranih inzinjera koji imaju 5 fakulteta zavr¹enih ;)
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

BANE BROTHERHOOD

BATOOOOOOOOOOO PA I TI SI OVDEEEE AAAAAA ;D ;D ;D  EEEEEE AJDE LEPO STAVI NA AVATARU IME POD KOJIM TE CEO BROTHERHOOD ZNA  VULE PSIHOZA   ;D  I NEMOJ DA SE STIDISH  ;)  OVDE  SMO SVI MALKOOO  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

MILJAN

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 19 Oktobar, 2011, 23:15
BATOOOOOOOOOOO PA I TI SI OVDEEEE AAAAAA ;D ;D ;D
do¹la stoka iz bloka  :P :P ;D ;D ;D [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
Cave ab homine unius libri

BANE BROTHERHOOD

Citat: MILJAN poslato 19 Oktobar, 2011, 23:20
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 19 Oktobar, 2011, 23:15
BATOOOOOOOOOOO PA I TI SI OVDEEEE AAAAAA ;D ;D ;D
do¹la stoka iz bloka  :P :P ;D ;D ;D [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
EEEE MILJANE BRATE MOJ A NECE DA KAZE DA VOLI I DA ORE PO NJIVAMA  ;D ;D ;D  OVAMO MI JE KAO NESTO FIN VOZI R 1  ;)  I KAO TERA NESTO PO ASFALTU   ;) A STO VOLI DA POLEEEEETIIII SA RNDALICAMA TO NE PRICA KRIJE KO ZMIJA NOGE!!!!  [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

aleksr6

Citat: Vule poslato 18 Oktobar, 2011, 15:48
Nissan GT-R Switzer R800 vs Kawasaki ZX-14R e ako i FJR ide ovako onda sve u persun  :D
ovaj mladic ne zna da ovo potera kako treba,i strasno mi glupo izgleda u ovoj jaknici,a tek frizura,i ukakio se skroz

Vule

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 19 Oktobar, 2011, 23:22
Citat: MILJAN poslato 19 Oktobar, 2011, 23:20
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 19 Oktobar, 2011, 23:15
BATOOOOOOOOOOO PA I TI SI OVDEEEE AAAAAA ;D ;D ;D
do¹la stoka iz bloka  :P :P ;D ;D ;D [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
EEEE MILJANE BRATE MOJ A NECE DA KAZE DA VOLI I DA ORE PO NJIVAMA  ;D ;D ;D  OVAMO MI JE KAO NESTO FIN VOZI R 1  ;)  I KAO TERA NESTO PO ASFALTU   ;) A STO VOLI DA POLEEEEETIIII SA RNDALICAMA TO NE PRICA KRIJE KO ZMIJA NOGE!!!!  [rofl] [rofl] [rofl]
;D ;D ;D ;D ;D ;D

Alex...sta da ti kazem bato...moramo nesto da preduzmemo  ;D
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih


sekula

Trosi,i to dobro.Moja je stigla iz Amerike,skinuta blokada i ubaceni drugi parametri.Trosila 12-13 pa i 15.Jos kad deca ubace crevo u rezervar,i vise.Vozio sam je da se presteluje.Vraceno sve u neke normale-tako kaze majstor.Sad trosi oko 6,5-7 litara,ali slabije i ide.
Stigao je i Power Commander.Nadam se nizoj-regresiranoj ceni benzina. ;D