Glavni meni

Dobar plasticar u Pancevu?

Započeo Igor Amidzic, 05 Mart, 2013, 17:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

Citat: Igor Amidzic poslato 14 Mart, 2013, 23:55
Citat: Mik poslato 14 Mart, 2013, 23:05
A da li moze da se vari retrovizor od Yuga? (I koja cena ako to moze?)

(Polomila deca, nema veze, nek su ziva i zdrava, zelim im puno srece i uspeha u opijanju i drogiranju dok ih ne ukebam pa pobijem, pa opet nema veze jer nije nauka napraviti novu decu, sasvim standardna procedura, dakle nije nikakva steta, i tako.)

Imam neki stari retrovizor zalomljen u onom delu sto se naslanja na karoseriju, pa bi da se to zakrpi za sitnu kintu (ako moze, i ako je stameno). Nego cale to nesto srao superlepkom, pa ima li to nekih nepozeljnih uticaja na ishod zavarivanja?

Ili bolje da krpim nekim limom?

( De neki telefon za u Pancevu, moze i SMS-om na 064/3295-208.)


hahaha koji si ti genije! :D Ja verujem da moze da se zavari. lepak nije problem, on ce svakako to da obradi brusilicom... za cenu ne znam, moraces da ga pitas. broj je 063 304 913.

HVALA!

Citat: Kanarinac poslato 14 Mart, 2013, 23:59
Koliko moze da kosta bre retrovizor od yuga?

Kosta 1020 i 1300 dinara.

(Dete, vidim da te interersuju neka zdravorazumna resenja, pa ako hoces da to tako teras dalje onda ubi svog oca pre njegove 70-te. Ja se zajebo, moj izgura 80-neku iiiii ..... sva sreca ne dize mu se inace bi me jebo bukvalno. A iznad si procitao moj primer - "servir'o" me (cale) balavom olosu da me jebe jer on ne moze, na auticu nije samo otkinut retrovizor nego skakali po krovu i ulubili, zaneli zadnji kraj na ulicu, pa kad je cale preparkirao onda skinuli brisac i odvalili retrovizor - desava se to, ali u ovom slucaju je postojala mogucnost da se auto parkira u ajnforu kuce pokojnog dede i nista se ne bi desilo. Ovako moram da izubijam neciju bahatu decu, to mi se nikako ne radi (gadljiv sam na takve stvari), ali drugacije ne moze. Pa ti vidi sta ti valja raditi preventivo da neko ne bi srao po tvojoj pameti - a srpska je tradicija da to radi roditelj.(Bilo bi mi drago da sam jedinstven slucaj, ali (nazalost) nisam.))


Mik

Citat: Ga¹par poslato 15 Mart, 2013, 01:07
Citat: Kanarinac poslato 14 Mart, 2013, 23:59
Koliko moze da kosta bre retrovizor od yuga?

350 dinara mala privreda, pre 4 godine. Sad je i jefiniji sigurno  ;D

Ako si resio da mi vratis retrovizor oprosicu ti sto cu da te bijem!

Gašpar


Kanarinac

Mislim da je ovde u pitanju neka laksa droga :D

Nicim izazvano pisanje :D

Mik

Citat: Ga¹par poslato 15 Mart, 2013, 01:27
A?

Yugo 55, 90', plavi ...

Sigurno nisi po tome skakao?
Nemoj da te nabacim caletu!
(Sva sreca pa se ne razume u internet, da je procito to za 350din ja bi' bio mrtav.)

yamahar6dejan


Gašpar

Ja sam za mog juga retrovizor platio 350 dinara, a stvarno nemam ni volje ni ¾elje da se zamlaæujem s tobom i tvojim glupostima. Kakvo skakanje, kakav jugo  [ludak]

perlx

Nije valjda da se ni toga ne secas !?
Ubise te alkohol i droza :o

Mik

Citat: Ga¹par poslato 15 Mart, 2013, 01:48
Ja sam za mog juga retrovizor platio 350 dinara, a stvarno nemam ni volje ni ¾elje da se zamlaæujem s tobom i tvojim glupostima. Kakvo skakanje, kakav jugo  [ludak]

Pa eto, od upadljivo nezaradjenih automobila u ulici (jer u toj ulici je pandurska kafana pa povremeno lici na sajam novih automobila), neko izabrao da skace po krovu Yuga 90'. Bas skakali po krovu, ulubili, ostali tragovi itd.

One "optuzbe" su posalica :), otkud to da se takvo sta ovde za ozbiljno shvati?


UFF

znaci treba ti plasticar za krov od juga :)

Igor Amidzic

Mik je genijalac, trebao bi da pise aforizme za Ivanovica! :D ozbiljno...

Mik

Citat: UFF poslato 15 Mart, 2013, 11:23
znaci treba ti plasticar za krov od juga :)


Za krov i slicno treba masaza sa oralnom zavrsnicom pa daj ti bolje broj telefona neke milface (da se utesim  :'() nego sto zbunjujes kolegu sa foruma, nije lepo, jel' da nije?

Mik

Citat: Igor Amidzic poslato 15 Mart, 2013, 12:04
Mik je genijalac, trebao bi da pise aforizme za Ivanovica! :D ozbiljno...

Daleko od genijalstine, prosecna luda i pijan k'o Lazic (sledeci nivo je za citulje, to necemo), dakle ako su to  zadovoljavajuce predispozicije ... (Evo ti odma'! Konstruisem alate za plastiku a o plastici pojma nemam.  [neampojma])

Nego Ivanovic pade s motora (bilo danas), pa mi se nesto s njim ne druzi. (Nemam ja vise kosti za to, mozda da roknem sa bicikla i to po snegu, al' s motora nikako.)