Glavni meni

Pegaz Moto

Započeo DebeliZmaj, 06 Januar, 2011, 16:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

pa tako ih finansiski podrzava :0 zar neee... ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Milo¹*

brate plaæanje bannera je isto ¹to i reklama na tv ali ovu reklamu vide samo motoristi ¹to je njegova ciljna grupa..  koliko ja znam lik je banovan x puta i svaðao se dosta sa njima
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

pit

Citat: Milo¹*bandit poslato 06 Januar, 2011, 22:12
brate plaæanje bannera je isto ¹to i reklama na tv ali ovu reklamu vide samo motoristi ¹to je njegova ciljna grupa..  koliko ja znam lik je banovan x puta i svaðao se dosta sa njima

                 Lik je banovan jer je napusavo svog ko mu se suprostavio po pitanj kvaliteta Garmina.Inace ja sam na tom forumu bio nekolkiko godina i tu cvecku markonea poznajem bas dobro.Bio je jedan od glavnih jurisnika bjb i zagovornik bezbedne voznje ,nosenja kacige bla bla i nedo bog da se neko nasali stim ovaj ga je olos nagrdjivao samo tako a sve uz blagoslov bjb rukovodstava,zato nemojte da mi pricate o njemu kao ok liku.

Milo¹*

ako je tako onda se izvinjavam. Mislim da sam pome¹ao njega i grofa
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

pit


Panta Zemunac

Pa normalno da je propagirao bezbednjaka kada oni prodaju opremu!! [rofl]
Verovatno imaju i Garmina na nekoj polici! (po meni nije lo¹, mislim na Garmin)...

Nego Zmaj, da oni tebe èaste kacigom...ma ¹ta èaste, ima jo¹ i da plate...Pa to je vrh od reklame ako uspeju da naðu kacigu tvoj broj!! :o :o :o :o

Lazic


Panta Zemunac

Da ba¹ se Pegaso [doh] [doh] [doh] i Pegaz razlikuju.... [doh] [doh] [doh]

Lazic


bajone

brate, ja ne znam da li si ti debeli zmaje bio ozbiljan kada si postavio ovo pitanje..?  :o    [ludak]   

Æuti i saraðuj..

Lazic

Naravno, zima+Zmaj...

Opet ja, clan dva statuta MotoManijaka kaze, da MM mora da bude imun na Zmaja... [rofl] [rofl] [rofl]

Gremlin

Grof je skroz OK lik, posten,vredan, dobar drug i kolega. Vise ne radi u Pegazu, a on je drzao Pegaz i bio ljubazan i predusretljiv sa kupcima za razliku od gazde Markone-a od koga je i pobegao.

Markone je vec druga prica, on je u stanju da uradi svasta da bi prodao svoju robu, i vec se svima popeo na kurac, cak i na BJB gde placa banner, ali zato koristi priliku da spamuje svaku temu na forumu o moto opremi i GPS, koja se naravno uvek zavrsi onim "sve ovo najbolje i najjeftinije mozete kupiti u Pegaz-u"

Necu zaboraviti svoju epizodu sa njim na BJB, kad me je ubedjivao da je bolje da kupim od njega Garmin Zumo 550 sa mapom Srbije za preko 900 Eura, nego da kupim uredjaj u USA za 450 eura (tacno upola cene) a da mapu (koja realno ne vredi 20 eura posto je kurac) sam instaliram. Uzasno dosadan ljigavi lik, kao krlja je ne bi li nesto prodao. U stanje je da udari coveku na logiku i zdrav razum da bi ga ubedio da kupi nesto od njega.

"Buffalo" oprema iz Pegaza je bas "trash", vredi tacno onoliko koliko kosta, ni manje ni vise, Moze se u svemu onome naci . To je donja klasa opreme, koja je na zalost u ovom teskom ekonomskom momentu u Srbiji najprikladnija za nase trziste. Mislim moze neko da uveze i Rukka opremu, ali nece nista prodati, tako da je vrlo jasno zasto se generalno uvozi samo roba loseg kvaliteta.

[cheers]

serbduck



  Moja iskustva sa Pegazom su odlicna.

Markone i Grof... nemam zamerki, al ni jednu.

Roba - koliko para toliko muzike. Ono sto sam tamo kupio me sluzi vec dve sezone...

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

DebeliZmaj

ok i sad ja kao neko ko je apsolutni pochetnik sa tom svom opremom je u zbunu skroz
uzeti tamo? ne uzeti ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

DebeliZmaj

pa ima neka veeelika jakna .. imaju do 10XL ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

misa-pei

Uzeti ono ¹to je kvalitetno, a to se najèe¹æe odredi po ceni. A malo du¾i put je da izabere¹ ¹ta ti se sviða, pa onda pita¹ na forumu ko ima taj model (ako ga neko ima) i koja su mu iskustva. Po meni, to je jedini naèin. Ja sam kupovao i skuplje i jeftinije stvari, nema pravila kojim sam bio zadovoljan. A i sam zna¹, kad kupije¹ ne¹to ¹to se pravi u seriji, mo¾e da ti se zalomi najbolji ili najgori primerak.
Država je najveći neprijatelj naroda

serbduck



  Za sada ti je Farbach ponudio najbolje. Nemoj zuriti. Ima jos tri meseca do prve voznje...

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

DebeliZmaj

ma apsolutno mi nije hitno ...:)
za ovo sto mi za sad treba, vezba voznje i polaganje dobra je i varijanta
gladijator/kornjacha/protektori i fajerka preko .. kacigu imam ... a imam
i neke chizme nisu neshto al ok :)
eeelem ... ja i chekam da vidim to od farbacha ... kakve srece imam bitje mi malo
:(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

kako sta kupiti?

kakav bre bufalo?

ako imas pare a oces kacigu uzmes arai ili shoei

ostatak opreme dainese ili alpinestars

i nema sta da razmisljas dalje

ako nemas ili neces da bacas pare onda ixs (po meni najbolji odnos cena-kvalitet)