Glavni meni

dunlop sportmax qualifier

Započeo jocale, 02 Mart, 2013, 14:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Meni samo nije jasno kakve veze ima sto te pitao jel fixna cena i sto je on okacio svoje gume posle?
Ti prodajes svoje, on svoje

Inace na slikama deluje kao da po sredini nema sare, mada je mozda utisak takav jer je ostala voda u sari. Slikaj lepo gume sa dubonom sare. Vidi da li su kockaste ili nisu. Za 100 evra polovne gume moraju da budu poprilicno dobre

con3

Jbt koji vam je ....Samo bi da se svadjate

jocale

Ma dao bih ih posto zasto jer mi ne trebaju ali ajde :) i napisao samda cu ubaciti slike
Samo polako i pun gas

Mad Max

Kanarinac, ne znam gde si se nasao u ovome, ali ti si kupovao motor mesec i koliko vise, ne znam tacno, sve ti smetalo, a prvo cena. Vidis koliko si nerealan i mislim da nema svrhe vise da raspravljam.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Kanarinac

Ne znam gde si se ti nasao u ovome? Ja citam sta pises i ne verujem sta prebacujes momku.

A inace, za moje pare koje sam zaradio, ima da gledam dlaku u jajetu i da biram. Nego ajde posto sam ja nerealan i kupovao sam citavih mesec i po dana motor, reci ti meni za sta ja to nisam bio u pravu za motore koje sam gledao?

jocale

Samo polako i pun gas

Mad Max

Citat: Kanarinac poslato 03 Mart, 2013, 01:55
Ne znam gde si se ti nasao u ovome? Ja citam sta pises i ne verujem sta prebacujes momku.

A inace, za moje pare koje sam zaradio, ima da gledam dlaku u jajetu i da biram. Nego ajde posto sam ja nerealan i kupovao sam citavih mesec i po dana motor, reci ti meni za sta ja to nisam bio u pravu za motore koje sam gledao?
Vidim da ste spremni, ajde. Ja sam tebe pitao gde se ti nadje u ovome, a to sto si ti gledao dlaku, je normalno. Nego, moram da se ponavljam, juce me pita za gume od 1000km i cena od 150eur, jel fixno, a danas prodaje sezonu vozene za 100 eur. Eto, o cemu se radi!
Brzi od smrti, Jaci od bola

pit



      I sta je tu problem?

Kanarinac

Pa kao sto sam rekao, to je apsolutno njegova stvar da li ce da trazi 100, 500 ili ce da ih pokloni. Svako hoce da kupi jeftinije,a da proda skuplje. Tako da je potpuno bespotrebno napusavanje decka

djolevidak

Njegovo je da ceni ako hoce neko nek kupi,kome je mnogo nece kupiti i kraj , dzabe se dzarate ..
svi mi gledamo da prodjemo jeftinije