Glavni meni

dunlop sportmax qualifier

Započeo jocale, 02 Mart, 2013, 14:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

Rekao sam, mozda ja pogresno tumacim, kao sto ti vidis da je ovo provokacija! Ne krivim ja tebe i ne ocekujem da bilo ko kupi od mene, jer ja sam napisao da je bolje uzeti od Conti-Moto za 225e nove, nego od mene polovne! Uostalom shvatio si sta sam mislio, kad sam ti odgovorio. 
Brzi od smrti, Jaci od bola

jocale

Ok imam prava da pitam i to nije provokacija... Zato sam i kupio nove... Sto se mene tice, nikad nisam nikoga zajebo niti planiram... Svi koji me znaju, znaju da sam posten i ispravan a ovde na internetu moze svako da glumi... I nikad nisam davao takve komentare drugima... Sto mi se ne svidi, zaobidjem. Uglavnom komentarisem pozitivno
Samo polako i pun gas

Mad Max

Svi imamo pravo na sve, trazili smo demokratiju, dobili smo. Uzivaj
Brzi od smrti, Jaci od bola

UFF

#23
sto je bezobrazno da te neko pita jel fixno?
mislim da je to sasvim normalno
ti mu kazes jeste ili nije i to je to
takodje je dobro ako ti neko da svoju ponudu pa makar ona bila i previse mala i dalje je ponuda
kome to ne odgovara moze odmah u oglasu da napise cena je fixna ne dam ih ni evro nize i eto nece imati takvih problema zar ne?

jocale

Pa ja upravo to i kazem... A ja pogotovo nisam stavio fixna... A to koiko vrede kupci bi dali ponudu i na meni je da prihvatim ili ne... Postoje i zamene i svakakva cuda...
Samo polako i pun gas

Mad Max

Uffe, evo ti odgovor na tvoje pitanje! Npr. prodajes svoj BMW i cenis 5000 eur, a i na to ceni je ispod cene, dodjem ja i kazem ti evo ti 2200, bas bih voleo da vidim tvoju reakciju. Sad ces ti reci, ne, ja bih rekao, nije za prodaju po toj ceni, Hvala na ponudi Gospodine, vi naravno imate pravo da ponudite koliko hocete. Ko hoce da bude realan shvatice, ko nece, shvata, ali nece da prizna.
Brzi od smrti, Jaci od bola

UFF

Pa dobro to jeste bezobrano
verovatno bih ti se takodje na bezobrazan nacin zahvalio na ponudi tj kulturno te napusio ili ingnorisao otkud znam
ili bih ti rekao da moze i za 2000 ali samo felne sa gumama :)

con3

Pa kad bih ponudio toliko znaci da si dosao da podjebavas da si ponudio 3000 onda OK  :P

pit

Madmax@
    Kolko ja vidim iz tvog posta Jocale te pitao jel fixna cena za gumu od 150 evar i time ti povredio osecanja sta li.Pa ti napisa da je njegova guma raspala iako decko kaze da je u garanciji....aj sredi  se malo.

Mad Max

Razumeli smo se!  Pustimo sad  coveka da prodaje.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

Citat: pit poslato 03 Mart, 2013, 01:06
Madmax@
     Kolko ja vidim iz tvog posta Jocale te pitao jel fixna cena za gumu od 150 evar i time ti povredio osecanja sta li.Pa ti napisa da je njegova guma raspala iako decko kaze da je u garanciji....aj sredi  se malo.
pit, ne bih stobom ulazio u raspravu, jer ti jedva cekas neku raspravu i to onda ode u nepoznatom pravcu. Moja osecanja nema sta da vredja, nego nedam da me neko zeza, a to sam ja razumeo, zato sto me juce pitas moze li sta nize za gume od 1000 km, a danas prodajes sezonu vozene za 100 eur.
Brzi od smrti, Jaci od bola

pit


           Zemljace sad kad si mu se posro u oglas kazes da ga pustimo da je prodaje....sledeci put razmisli malo pre nego sto napises nesto.Ti bi crko da ti sad neko u oglasu napise da ti gume nisu ni za kurac i da ne vrede ni 5o evra.Naravno ja nisam tolko nekulturan da to napisem...ali ovde jednostavno nisam mogo da istrpim tvoj bezobrazluk i zato sam reagovao.

Mad Max

Citat: UFF poslato 02 Mart, 2013, 19:06
jel nas zajebavas ili stvarno mislis da ces za to da dobijes 100e ?

zadnju mozes da bacis a za prednju ako dobijes 20e da budes srecan
ja nisam napisao koliko vrede nego evo ko je, a ti si dobro poznat po svom recniku, molim admine, da  vide kako ce se ko izrazavati
Brzi od smrti, Jaci od bola

pit



       Ja stvarno ne vidim sta te je tolko pogodilo sto te covek lepo pitao jel cena fixna?Pa svako normaln bi to pitao pa ako n ije fixna ok ako jeste kazi kolko ces spustis i to jeto...sto od svega toga pravis dramu.

Mad Max

1. Ne dramim ja, nego ti. 2. Pitali su me jos neki jel fixna, ali nisu sutra dan postavili oglas sezonu vozenih za 100 eur. 3. Necu vise da se raspravljam stobom, jer ti ocito obozavas ovo, kao u dosad vidjenim raspravama
Brzi od smrti, Jaci od bola

pit

Citat: Mad Max poslato 02 Mart, 2013, 21:33
Citat: pit poslato 02 Mart, 2013, 21:29

        Aj iskulirajte malo ... ako je  je cena 100 evar velika nece je dobiti i tacka.Uostalom trziste odredjuje cenu....ovde sam vidjao mnogo vece raspade da su ljudi trazili po 40-50 evra zar ne Uffe?
meni je totalno nebitno, jer ne kupujem, samo ne trpim bezobrazluk, pita me jel fixna 150 eur. mozda ja pogresno tumacim, takav bezobrazluk ne trpim i ne mogu vise da pustim svakog da pametuje


                     Ako ovo nije drama ja ne znam sta je...i ako nisi hteo da te neko pita za cenu trebao si da napise fixna cena a ne da ovde pljujes po tudjim. oglasima.


jocale

@Mad Max ja ti uopste nisam ponudio neku odredjenu i nerealnu cenu. Lepo i kulturno sam pitao moze li manje, zato nemoj te price prodajes to i to za tolko i tolko i neko ti ponudi samo tolko... Malo si se previse zaneo
Samo polako i pun gas

Mad Max

ti ocito neces da saberes 2+2, ne moras, samo dobro pazi sta pises, jer ja nisam takve izraze koristio
Brzi od smrti, Jaci od bola

jocale

Ne bih rekao da nisi... A inace kapiram ja sta kazes ali si preuvelicao
Samo polako i pun gas