Glavni meni

dunlop sportmax qualifier

Započeo jocale, 02 Mart, 2013, 14:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jocale

120 prednja i 180 zadnja
Komplet je 100e

[attachment deleted by admin]
Samo polako i pun gas


jocale

E ne znam tacno a nisam kuci... Kad vidim javljam
Samo polako i pun gas

jocale

Al kupljene nove prosle godine... Mislim da i garanciju imaju jos :)
Samo polako i pun gas

jocale

Dot zadnje gume je 0311 a na prednjoj 5110
Samo polako i pun gas

UFF

izmeri i dubinu sare po sredini
i pronadji opciju rotate u programu za predgled slika

jocale

Zadnja guma i nema saru po sredini :) a prednja ima bar 2... Odokativno :)
Samo polako i pun gas

jocale

Stavicu nove slike sutra...
Samo polako i pun gas

UFF

jel nas zajebavas ili stvarno mislis da ces za to da dobijes 100e ?

zadnju mozes da bacis a za prednju ako dobijes 20e da budes srecan

jovanfasper

slazem se...zadnja mislim da nije nije ni za spaljivanje :)

jocale

U svakom slucaju nebitno :) kupio sam nove :)
Samo polako i pun gas

Mad Max

kako je trgovina zanimljiva, za ove raspale gume hoce 100 eur, a mene pita jel fixna cena, za gume koje su presle 1000km. cccccccc,
Brzi od smrti, Jaci od bola

pit


        Aj iskulirajte malo ... ako je  je cena 100 evar velika nece je dobiti i tacka.Uostalom trziste odredjuje cenu....ovde sam vidjao mnogo vece raspade da su ljudi trazili po 40-50 evra zar ne Uffe?

Mad Max

Citat: pit poslato 02 Mart, 2013, 21:29

        Aj iskulirajte malo ... ako je  je cena 100 evar velika nece je dobiti i tacka.Uostalom trziste odredjuje cenu....ovde sam vidjao mnogo vece raspade da su ljudi trazili po 40-50 evra zar ne Uffe?
meni je totalno nebitno, jer ne kupujem, samo ne trpim bezobrazluk, pita me jel fixna 150 eur. mozda ja pogresno tumacim, takav bezobrazluk ne trpim i ne mogu vise da pustim svakog da pametuje
Brzi od smrti, Jaci od bola

pit

Citat: Mad Max poslato 02 Mart, 2013, 21:33
Citat: pit poslato 02 Mart, 2013, 21:29

        Aj iskulirajte malo ... ako je  je cena 100 evar velika nece je dobiti i tacka.Uostalom trziste odredjuje cenu....ovde sam vidjao mnogo vece raspade da su ljudi trazili po 40-50 evra zar ne Uffe?
meni je totalno nebitno, jer ne kupujem, samo ne trpim bezobrazluk, pita me jel fixna 150 eur. mozda ja pogresno tumacim, takav bezobrazluk ne trpim i ne mogu vise da pustim svakog da pametuje


     Brate o kakvom bezbobrazluku ti pricass ....sad sam uso u temu gde ti prodajes gume i nigde nisam vido da ti se jocale javno obratio tj u temi.A ako tie je na pp pitao da li moze jeftinije ne vidim u cemu je tu bezobrazluk.
      A takodje smtram da tvoj komentar u temi nije uopste prikladan cak bi reko da je podjebavajuci....a gume uopste nisu raspad...prednja bih reko da je korektna zadnja jeste malo izlizana po sredini .....e sad cena je stavljena za pogadjanje pa ko kolko da .Ja nikad nisam bio tako bezborazan da komentarisem tusje oglase pogotovu cene na takav nacin.

Mad Max

eto vidis ja sam bezobrazan
Brzi od smrti, Jaci od bola

pit



             Tvoj problem ....

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

con3

Pa svako hoce sto bolje da prodje nevidim u cemu je razlog za polemiku, razumem te Mad Max :)

jocale

to sto sam te pitao uopste nije bezobrazluk... a ovo je provokativno... kupio sam nove jer nisam siguran sto se polovnih tice... zelim sto bolje da prodjem a i nisam u toku sa cenama... inace gume iz 2008 prodaju po 40-50e tako da... da je neko dao ponudu ili me bar prijateljski posavetovao bilo bi ok a ne ovako... i mnogo sam mladji od vas... nije lepo s vase strane... da ste procitali moju temu u predstavljanju i shvatili bi, ovako nemam o cemu vise da polemisem s vama.. i mislio sam da su ljudi bolji ali mozda gresim... takodje nisam ni milioner pa gledam da za sto manje para prodjem bolje. i hvala vam na razumevanju
Samo polako i pun gas