Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

ne nego ce me prebaciti u old tajmer trku... ;D

Milo¹*

200ks :D LEGENDA :D
full oprema ''ABS'' ...?!?! mo¾da mu je kriv disk pa misli da ima ABS :D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

UFF

nema na slici ni A od ABS-a retard
treba da uvatimo sve te budale pa da zovemo redom u pola noci da ih drkamo sto lupetaju gluposti

isterivac

Prednja guma 135???  [wtf] [wtf] [wtf]   Ovo vise lici na mesalicu za beton nego K5  [rofl] [rofl] [rofl]
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

despic

a zadnja rezervna 195 :)
???
klasican divljak


isterivac

Hehehe... Da ponudimo Uff-u jedno 400e ipak se znamo :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Bishke

e da video sam ovo.... coveku je opusteno xD
ne treba mu pa ga poklanja ;)

uff,450 eur ;D
You should do one thing every day that scares you



UFF

Dajem 500 odmah
doterajte mi ga!

3006


Bori¹a


isterivac

Aj kad smo pceli da licitiramo i pravimo nagodbe, ja dajem 329evra, 2 dzaka kukuruza, jedno pirgavo prase i tri gume od kolica za malter. Mislim da je realno :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Gašpar

Vidi se da covek zna da ceni prave vrednosti pa menja KratkotrajniTuristickiMotor za Zver  ;D ;D ;D

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

3006

Citat: isterivac poslato 28 April, 2011, 14:43
Aj kad smo pceli da licitiramo i pravimo nagodbe, ja dajem 329evra, 2 dzaka kukuruza, jedno pirgavo prase i tri gume od kolica za malter. Mislim da je realno :D
Ako ti ne proðe kombinacija, ja ti za to pirgavo prase dam rusku potapajuæu pumpu za vodu, skoro ispravnu, samo fali dihtung.

jerej

#357
Pirgavo prase...  [rofl] [rofl] [rofl]

isterivac

a jel joj ispravna defufna na cincilatoru?
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

idanijel