Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

ti trazis logiku na oglasima ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Peco, logike nema nikakve ali eto, sad je jako dobar period za prodaju ali jako los za kupovinu osim ako ne kupujes nov motor mada i tu ce cene da idu gore, novi strom ide na preko 8000
Inace pre par meseci vidim oglas za stroma, 2010god, trazio lik 5900, taj motor je te godine nov kostao 6500 u prodaji, a na nekom popustu si mogao i nize da ga kupis

Proletos komsija kupio novu T7, gledao onu stariju teneru 660 sto se pravila od 2005, ili 2008god, kad je video da lik trazi 6000e za motor star 10god otisao u salon i kupio novu

El Jefe

Паметно. Време је за куповину новог мотоцикла из радње. Времена када је моделу истераном из радње цена моментално падала за 20% су давно прошла.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Citat: El Jefe poslato 23 Oktobar, 2021, 18:23
Паметно. Време је за куповину новог мотоцикла из радње. Времена када је моделу истераном из радње цена моментално падала за 20% су давно прошла.

sve sami ekonomski tigrovi ... neki kreditcic i teraj ;0)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

Sad je najgori period za kupovinu polovnjaka do 10 godina starosti. Nego ili kredit i novo, ili neku drmboljinu od 20 godina za do 2 soma evra.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

PECA BMW

Citat: El Jefe poslato 23 Oktobar, 2021, 18:23
Паметно. Време је за куповину новог мотоцикла из радње. Времена када је моделу истераном из радње цена моментално падала за 20% су давно прошла.

Da sad odem do radnje i kupim par novih motora , za par godina da prodam i zaradim pare na razici :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

nesic1

ne moze to tako, moras i da im nabijes 50-100k kilometara, veca kilometraza veca cena, i pi mogucstvu da diskovi, lanac, lancanici budu pri kraju, to je bonus

DebeliZmaj

i poneka ogrebotina od pada u mestu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Citat: nesic1 poslato 24 Oktobar, 2021, 13:35
ne moze to tako, moras i da im nabijes 50-100k kilometara, veca kilometraza veca cena, i pi mogucstvu da diskovi, lanac, lancanici budu pri kraju, to je bonus

U oglasima redovno vidim motor presao 20,000 km  , stavljeni nov lanac , lancanici , diskovi , plocice :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

pa jeste presao 20k, ali po drugi ili treci put :D

ЯЭВОЛУТИОН

moj drugar menja lanac i lancanike na 5000 km....pun gas a ne podmazuje jer nece da pere felnu od masti.....strogo zlatni did
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Oktobar, 2021, 13:46
moj drugar menja lanac i lancanike na 5000 km....pun gas a ne podmazuje jer nece da pere felnu od masti.....strogo zlatni did

moze na tu kilometrazu da sjebe lanac ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

sasa ns 1

nek kupi novi model regine koji se ne podmazuje a traje 30000 km

nesic1

ja na keeway speed 2007 sam presao oko 31k km sa fabrickim lancem i lancanikom, vozio ga bare kisa itd, i nisam ga podmazivao na svakih 500km, nego kad se setim i kad se setim vidim nemam ulja aj sledeci put kad idem do grada i tako X  puta, nekad i posle 1000 km mozda i 2000 mozda i vise, i to sa onim masinskim uljem samo nikakvi sprejevi i cuda, jeste da je slabiji motor ali lanac nije toliko na kinezu ni jak ni kvalitetan kao ovi od po 100e

ZEKA


dzimika

pa da te nateraju da kupis novo za manje para :D

PECA BMW

Citat: ZEKA poslato 02 Decembar, 2021, 13:04
https://www.polovniautomobili.com/motori/19062614/kawasaki-er-5?

Lagano dupla cena. Ne znam sto ovo ljudi rade, bas nema smisla

ne znam koja mu je redovna cena ali mozda covek ne prodaje
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

https://www.polovniautomobili.com/motori/19120624/harley-davidson-pan-america-s?
Благо нама шта све има да се купи код нас
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Ako imas kesa, maltene sve mozes da kupis ...

Cak daju i na rate ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell