Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


MIGE


Taraba

Pa Chicago... to mu dodje kao Beè Amerike.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

ne, nego im je podrska na balkanu, zato je dosta kamionskih kompanija uspela, plate naseg coveka 1000-1500$ mesecno za posao koji tamo kosta 4000-8000$ mesecno
domino pica, cela podrska u Ohridu, Maybah kamionska kompanija podrska u srbiji, 3md log book-ovi, podrska u srbiji, Landstar ima 4 firme i tonu agencija koje imaju podrsku u Srbiji, Moldaviji, Poljskoj, Ukrajini, Belorusiji, Litvaniji
UBER broker, a verovatno i onaj poznatiji, Indija ili Pakistan, CH Robinson je izgleda prebacio after hour na Indiju ili Pakistan, ja imam osecaj da nema firme koja svoj call centar nije prebacila negde van amerike

UFF

pa normalno, ameri se samo zajebavaju po ceo dan, ostatak planete radi za njih

Taraba

Citat: dzimika poslato 25 Novembar, 2019, 22:11
ne, nego im je podrska na balkanu, zato je dosta kamionskih kompanija uspela, plate naseg coveka 1000-1500$ mesecno za posao koji tamo kosta 4000-8000$ mesecno
domino pica, cela podrska u Ohridu, Maybah kamionska kompanija podrska u srbiji, 3md log book-ovi, podrska u srbiji, Landstar ima 4 firme i tonu agencija koje imaju podrsku u Srbiji, Moldaviji, Poljskoj, Ukrajini, Belorusiji, Litvaniji
UBER broker, a verovatno i onaj poznatiji, Indija ili Pakistan, CH Robinson je izgleda prebacio after hour na Indiju ili Pakistan, ja imam osecaj da nema firme koja svoj call centar nije prebacila negde van amerike

Nisam znao za ovo. Znam da dosta IT kompanija outsorce-uje IT podrsku u Indiju, a od skorije u Ukrajnu i Srbiju.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

megaidiot

to je sad bas uzelo maha kod nas, ali predvidja se stagnacija pa i pad uskoro posto se negde u maleziji tajlandu jebemliga pravi komplex koji ce da zaposli stotine ljudi samo za to, neke su firme vec najavile da se sklanjaju odavde samo da to tamo proradi.

dzimika

za IT kompanije ne znam, znam da su neke strane odavno tu pa cak i pre raznih call centara
sto se kamionskih kompanija tice to znam pouzdano, pricao sa svima ovima koje sam naveo, sigurno sam zaboravio neke manje

megaidiot

ja i pricam o call centrima i logistici. IT kod nas jos malo pa nece biti dovoljno jeftin za outsourcing.

srbac


balavurda

Citat: megaidiot poslato 26 Novembar, 2019, 17:40
ja i pricam o call centrima i logistici. IT kod nas jos malo pa nece biti dovoljno jeftin za outsourcing.
Kao i sve ostalo cega se uhvate, izdajnici na vlasti su odlucili da 'poprave' i ovo, pa su ga, shodno navici, i sjebali. Od nove godine se ocekuje opsta bezanija.

Glava Dole

Pecnuo me kanarincev oglas da bacim oko na to koliko se sad krecu poslovne 4orke i 5ice cisto znatizelje radi s obzirom da je vec izasla osmica... i naidjem na ovo... od cega inace imaju, od ekena? [rofl]

https://www.kupujemprodajem.com/TV-i-Video/Sportske-kamere-i-GoPro/GoPro-Hero-2018-kao-GoPro-5-86351520-oglas.htm?filter_id=532095712


Taraba

Hero i Ne-Hero nisu iste kamere. Hero je oslabljen i jeftiniji.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


El Jefe

Скроз поштено. Он га је већ испушио.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

nije objasnio nista ko kome tu pusi  [neampojma]

Gavrolini

Aj sto ne znam sta je ovde prepravljeno u CR ali jel moze neko da me prosvetli sta je V2 redno postavljeni :)
http://www.polovniautomobili.com/motori/12267435/suzuki-v800-cafe-street-racer

Biker-Boy

Od lepog klasiènog naked motora napravio seljanu s tim ¹abanskim volanom   [doh]
Al brate ¹to lupa da je VX800 radjen kao pandan i da dosta podseæa na Sportster 883  :o  Niðe veze sa njim [samoubistvo]
A za ono redni V nemam reèi  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 19 Decembar, 2019, 17:14
Aj sto ne znam sta je ovde prepravljeno u CR ali jel moze neko da me prosvetli sta je V2 redno postavljeni :)
http://www.polovniautomobili.com/motori/12267435/suzuki-v800-cafe-street-racer
ne seri vidis da ima direktno ubrizgavanje goriva......1996....doduse prvi efi sistemi su sa pocetka osamdesetih ali postoji lepa pauze do pocetka 21 veka i uvodjenja efi ubrizgavanja na motore masovno....ovo je verovatno svemirski brod....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Vozio sam taj VX..,kolega posjedovao..,pa kako bih ga opisao..,pa recimo kao dizel da vozi¹..,ali nije mi se svidjelo kako je kardan rijesen,tad sam imao K75-icu i kardan je bio puno bolje rijesen..  Na toj V ma¹ini kad naglo  oduzme¹ gas odmah proklize zadnji kraj..  Ali ko ne voli puno mjenjati brzine,i voli V ma¹inu,a da nije èoper,cruiser..,super stvar!!  I nije trosio puno goriva,to se sjecam.. Obrtni kao kuæa.. Meni malo pote¾ak..,al ja nisam reper..  A ovo sto je nakacio na njega ,mislim na ovaj iz oglasa,propast...
jin-jang