Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

za 1200 bez zuzu kocnica mi falilo, a i lepsi mi 1150

Boban_m

Meni je 1150 zadnji pravi gs. Ali mi 1200 ljepsi.

dzimika

1200 je lepsi i od 1100 i od 1150, bar meni, 1100 je cista mehanika, 1150 ima malo elektronike ali je po meni bolji zbog 6e brzine a mana mu je sto je tezi od 1100 ako se dobro secam nekih 15, 20kg a od 1200 tezi oko 30kg
Ja volim GS seriju, ali jako su komplikovani mehanicki, recimo da bi zamenio kvacilo (koje je kao kod automobila) moras da skines bukvalno pola motora od pozadi, tek su pre neke godine ubacili mokro kvacilo i stavili ga na lakse dostupno mesto, trebalo im je samo 30god

PECA BMW

Citat: dzimika poslato 06 Maj, 2019, 09:13
1200 je lepsi i od 1100 i od 1150, bar meni, 1100 je cista mehanika, 1150 ima malo elektronike ali je po meni bolji zbog 6e brzine a mana mu je sto je tezi od 1100 ako se dobro secam nekih 15, 20kg a od 1200 tezi oko 30kg
Ja volim GS seriju, ali jako su komplikovani mehanicki, recimo da bi zamenio kvacilo (koje je kao kod automobila) moras da skines bukvalno pola motora od pozadi, tek su pre neke godine ubacili mokro kvacilo i stavili ga na lakse dostupno mesto, trebalo im je samo 30god

na japancu da bi nasetelovao ventilile ili zamenio svecice moras da rasturis pola motora a to se ipak radi malo cesce od lamele .

meni treba odprilike 30 min da dodjem do lamele na 1150 i nekih 40 min da vratim sve nazad .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Па кад имаш велику фамилију.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Citat: PECA BMW poslato 06 Maj, 2019, 09:25
Citat: dzimika poslato 06 Maj, 2019, 09:13
1200 je lepsi i od 1100 i od 1150, bar meni, 1100 je cista mehanika, 1150 ima malo elektronike ali je po meni bolji zbog 6e brzine a mana mu je sto je tezi od 1100 ako se dobro secam nekih 15, 20kg a od 1200 tezi oko 30kg
Ja volim GS seriju, ali jako su komplikovani mehanicki, recimo da bi zamenio kvacilo (koje je kao kod automobila) moras da skines bukvalno pola motora od pozadi, tek su pre neke godine ubacili mokro kvacilo i stavili ga na lakse dostupno mesto, trebalo im je samo 30god

na japancu da bi nasetelovao ventilile ili zamenio svecice moras da rasturis pola motora a to se ipak radi malo cesce od lamele .

meni treba odprilike 30 min da dodjem do lamele na 1150 i nekih 40 min da vratim sve nazad .

Zavisi na kom, kod mene treba 15min da se skinu plastike i rezervoar, olabavi hladnjaki jos toliko da se vrati sve nazad
Na TA je trebalo malcice vise za sve to isto
kod drugih znam da ima ekstra komplikovanih zahvata za to, jesi u pravu, meni se iskreno svidja to su furali auto lamelu bukvalno, nema proklizavanja dok ne postane losa

PECA BMW

Ma meni se svidja sto lamela kosta 50- 70e :)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ivicat

Vi ko da svakog vikenda stelujete ventile, menjate svecice i lamele.
Sta me briga da li je pristupacno ili nije. Vozim ono sto mi se svidja. Ako cu da razmisljam da li cu imati para ako je popravka 150 a ne 100e, necu ni da vozim.

Hurricane

Ja sam se toliko izvestio na r-ovima i f-ovima da menjam svecice za maks sat vremena, vezanih ociju..

Na rf-u dok sam imao problema sa kablovima i karbovima sam znao po dva puta dnevno da izvrcem i vracam..

Nego ljude mrzi, pa traze neke precice i muce se, pravi alat, strpljenje i posao bude lak


megaidiot

Citat: dzimika poslato 06 Maj, 2019, 17:04
Na TA je trebalo malcice vise za sve to isto
na transalpu se menjaju samo prednje svecice, zadnje se voze fabricke

dzimika

mislio sam na stelovanje ventila :D


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


dzimika

Dobra ponuda, ako je stvarno u dobrom stanju

Boban_m

Kakva je situacija, jel mogu tamo da se registruju US vozila?

Hurricane

Nope, msm mogu ako su pravljena za nase trziste

Boban_m

Kako je za Bosnu druze Uragane? Od one pizdarije sa izduvnim gasovima dizeli se skoro i ne uvoze vise, a ono sto je uslo ranije, recimo 2011-2015 moze da se nadje relativno povoljno.   

mali_zmaj

Za US vozila ne znam,znam da je za motore pizdarija,oko homologacije,a pro¹ao je zakon da se mogu uvesti samo euro 5 norme,kod automobila...
jin-jang

Hurricane

da, mislim da je preko Drine jo¹ rigoroznije