Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: dzimika poslato 20 April, 2019, 20:51
Sve moze da se napravi, samo moje misljenje je da ako imas dvoriste bolje napraviti nesto od lima, secam se da su devedesetih nesto ovako reklamirali, secam se i da je na Ceraku (vinogradi) neki lik cak i uzeo tu sa reklame

Gavro, razlika je sto imas prostor izmedju ove cirade i motora, jace je jer prave od cirade za razliku od navlake, za razliku od navlake zastiti i od grada
treba mi nesto takvo privremeno..selim se uskoro,za par meseci

Gavrolini

I svakako mami da papan isece nozem da vidi sta je unutrA

MIGE

Citat: Gavrolini poslato 20 April, 2019, 21:39
I svakako mami da papan isece nozem da vidi sta je unutrA


Gavrolini

Napravi keru boks...nemoj ga gusiti u tom dzaku od garaze. Pih ja mislio on trazi za motor a ne kera :)

Boban_m

Citat: MIGE poslato 20 April, 2019, 21:33
treba mi nesto takvo privremeno..selim se uskoro,za par meseci
Kude bata Mige?

dzimika

Citat: MIGE poslato 20 April, 2019, 21:33
Citat: dzimika poslato 20 April, 2019, 20:51
Sve moze da se napravi, samo moje misljenje je da ako imas dvoriste bolje napraviti nesto od lima, secam se da su devedesetih nesto ovako reklamirali, secam se i da je na Ceraku (vinogradi) neki lik cak i uzeo tu sa reklame

Gavro, razlika je sto imas prostor izmedju ove cirade i motora, jace je jer prave od cirade za razliku od navlake, za razliku od navlake zastiti i od grada
treba mi nesto takvo privremeno..selim se uskoro,za par meseci


Ajd jedan dan da vidimo koliko bi to moglo da izadje da se napravi dimenzije toga sto hoces da pokrijes i slicno

UFF

kontejner bato mige, kontejner je resenje :)

dzimika

Ulozio jedno 2000e da sredi motor za put i onda izabere krmacu da ode na put sa njom  [doh]
Realno ovo je odlican motor, samo se lik malo zajebao, nema 2 cilindra :D

https://www.polovniautomobili.com/motori/14264560/suzuki-dr-650-se


PS: Rado bih ga posedovao

Gavrolini

#12608
Sve je to super ali cena!?! Prvo nahvalio je taj SE jeste odlican ali nije bog zna kakva masinerija. U sustini jeko je pouzdan a performanse nista spec.

Biker-Boy

Za te pare mogao je bar sediste da okrpi :D
I feel the need..... the need for speed !!!

milomir22

Bato adv sa bjb foruma, slogirah se kad videh cenu, verujem da je ulozeno u neke stvari, ali to onda ostavis za sebe, jer znas zasto si i kako radio, ko skrka veliku lovu u opremu, a prodaje motor, najbolje je da istu skine pre prodaje, jer retko ko plati opremu onoliko koliko ona vredi, mnogima nista od toga i ne treba.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

#12611
Vidi, slazem se sa Gavrom ali kad pogledas cene preko shvatis da vredi te pare sa tom opremom
Pre neke godine sam nasao u nemackoj 98god u osrednjem stanju za 1670e, sad ih nema ispod 2k, pritom su retku po evropi jer se nisu prodavali

Gavrolini

Drugar sto vozi samnom stalno ima SE u fabrickoj beloj boji. Isto fabricki i acerbis veliki rezervoar plus ima i sm tockove. Prosle godine mu na kratko dunulo da proda i pitao me jel mnogo da ga okaci za 1800.

Gavrolini

Citat: dzimika poslato 21 April, 2019, 21:26
Vidi, slazem se sa Gavrom ali kad pogledas cene preko shvatis da vredi te pare sa tom opremom
Pogledaj cene 2kf ili ne daj boze tt600e u nemackoj i italiji. Po tome bih ja treba da trazim izmedju 3000 i 4500e

dzimika

Citat: Gavrolini poslato 21 April, 2019, 21:27
Drugar sto vozi samnom stalno ima SE u fabrickoj beloj boji. Isto fabricki i acerbis veliki rezervoar plus ima i sm tockove. Prosle godine mu na kratko dunulo da proda i pitao me jel mnogo da ga okaci za 1800.

Reci mu kas ga bude prodavao pre nego sto ga okaci da sam mozda zainteresovan :D

Gavrolini

Mislim da sad sigurno nece prodavati

dzimika

ma znam da nece, meni je krivo sto lik koji je uvezao SE za sebe prodao ga posle kraceg vremena a ja nisam znao da ce ga prodavati i to bas u vreme kad sam ja trazio motor, a verujem da bi cak mogao i da iskombinujem za placanje tada preko zajednickog poznanika

mrle



Gavrolini

Ja razumem da neko nema para pa jbg skrpi agregat od ovog , ram od onog i teraj. Ali ne razumem da mozes biti ili toliko glup ili ti toliko bezobrazan da mislis da su ostali toliko glupi da postavis ovakav oglas. Zasta trazis 1300e krv ti jebem nenormalnu,koji svi servisi odradjeni, koje to mz servise ima? Uh....